نحوه ایجاد عوارض تاریخ و زمان برای Apple Watch


خاموش پاتاک

ساعت اپل یک ساعت هوشمند عالی است اما بهترین ساعت نیست. اگرچه اپل ابزارهای اولیه تاریخ و زمان را ارائه می دهد ، اما ممکن است بخواهید عارضه خود را ایجاد کنید که به خوبی با راه اندازی شما سازگار باشد.

به عنوان مثال شماره گیری اینفوگرافیک را در نظر بگیرید. این احتمالاً بهترین چهره اپل واچ است ، زیرا می توانید همزمان از هشت عارضه استفاده کنید و زمان را به صورت آنالوگ نشان می دهد. اما اگر می خواهید زمان را در قالب دیجیتال ببینید ، فقط می توانید آن را در یک مکان قرار دهید و حتی در آن صورت تعداد ثانیه ها را نشان می دهد (که می تواند کاملاً باعث حواس پرتی شود).

با برنامه Watchsmith آیفون یک عارضه ایجاد کنید

با استفاده از برنامه رایگان Watchsmith می توانید به راحتی با یک ساعت دیجیتالی عارضه خود را ایجاد کنید. در زیر می توانید تفاوت بین عارضه پیش فرض زمان (چپ) و آنچه را که با استفاده از برنامه Watchsmith (سمت راست) ایجاد خواهیم کرد ، مشاهده کنید.

همانطور که ممکن است متوجه شده باشید ، عارضه پیش فرض Time در پشت عقربه های ساعت آنالوگ پنهان است. عارضه کاربر به طور خودکار تنظیم می شود.

Watchsmith یک برنامه سفارشی برای ایجاد عوارض است. این مورد از توسعه دهنده Widgetsmith است که می توانید از آن برای ایجاد ابزارک های صفحه اصلی سفارشی برای iPhone استفاده کنید.

متصل: نحوه ایجاد ابزارک های سفارشی آیفون |

ابتدا برنامه Watchsmith را در iPhone خود بارگیری و باز کنید. در اینجا مطمئن شوید که گزینه “همه ناظران” در بالا انتخاب شده است. اکنون می توانید تمام گزینه های موجود برای عوارض را مشاهده کنید.

در این مثال ، برای ایجاد یک عارضه واحد که هم تاریخ و هم زمان را نشان می دهد ، از عارضه “Infograph Top” استفاده خواهیم کرد. در صورت تمایل می توانید از انواع دیگر عوارض استفاده کنید.

دکمه “افزودن مشکل” را لمس کنید. اکنون روی نماد حلقه حلقه ضربه بزنید.

از صفحه بعدی ، روی دکمه “پیش فرض” ضربه بزنید.

به پایین بروید و از زبانه “زمان” گزینه “ساعت و دقیقه” را انتخاب کنید.

با استفاده از بخش های زیر می توانید به ترتیب فونت ، رنگ بالا ، رنگ پایین و رنگ پس زمینه را تنظیم کنید. ما از رنگ بالایی “قرمز” ، قلم “دهدهی” ، پایین “سفید” و رنگ زمینه “سیاه” استفاده خواهیم کرد.

پس از سفارشی کردن ، روی دکمه برگشت ضربه بزنید.

روی دکمه “ذخیره” در بالا ضربه بزنید.

اکنون روی گزینه “Frame Text” ضربه بزنید.

برای شخصی سازی متن قاب ، روی دکمه “پیش فرض” در اینجا ضربه بزنید.

از سربرگ Style گزینه Day and Date را انتخاب کنید ، سپس روی دکمه Back ضربه بزنید.

اکنون روی دکمه “ذخیره” در بالا ضربه بزنید.

عارضه شما آماده است.

یک عارضه سفارشی به Face Watch اضافه کنید

اکنون وقت آن است که به سراغ اپل واچ بروید. شماره گیری Infograph را اضافه یا تغییر دهید و شماره گیری را لمس کرده و نگه دارید. در اینجا ، برای ورود به صفحه سفارشی سازی شماره گیری ، دکمه “ویرایش” را انتخاب کنید.

برای رفتن به برگه «عوارض» ، انگشت خود را به سمت چپ بکشید ، سپس روی عارضه «اینفوگرافیک های بالا» ضربه بزنید.

برای رفتن به تب Watchsmith و انتخاب عارضه ای که در قسمت بالا ایجاد کردیم ، از Digital Crown در اینجا استفاده کنید.

اکنون تدوین را در صفحه ویرایش مشاهده خواهید کرد. برای ذخیره شماره گیری ، به سادگی Digital Crown را فشار دهید.

و این یعنی عارضه شما آماده است. هر بار که مچ دست خود را بلند می کنید ، اکنون تاریخ و ساعت را در بالای صفحه Infograph مشاهده خواهید کرد.

همانطور که در بالا ذکر شد ، عارضه Widgetsmith به طور خودکار اعداد را جابجا می کند ، بنابراین شما هنوز هم می توانید زمانی را که ساعت عقربه ساعت یا دقیقه بالاتر از آن است بخوانید (همانطور که در تصاویر زیر می بینید)


برای اپل واچ جدید هستید؟ با استفاده از نکات و ترفندهای ما نهایت استفاده را ببرید!

متصل: 20 نکته و ترفند برای اپل واچ که باید بدانید
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*