نحوه ایجاد و استفاده از Apple Watch Memoji


کاربر Apple Watch با استفاده از Memoji Watch Face
خاموش پاتاک

آیا دوست دارید از Memoji استفاده کنید؟ اکنون می توانید از یک Memoji از Apple Watch خود استفاده کرده و شخصیت Memoji خود را به صفحه ای تبدیل کنید که هر زمان مچ دست خود را می چرخانید ، متحرک می شود. همچنین می توانید برچسب های Memoji را از برنامه Messages ارسال کنید!

نحوه ایجاد یادداشت Apple Watch

کاربران اپل واچ که از watchOS 7 و بالاتر استفاده می کنند می توانند از برنامه جدید Memoji برای ایجاد ، مشاهده و شخصی سازی شخصیت Memoji خود به طور مستقیم از Apple Watch خود استفاده کنند. اگر قبلاً نماد Memoji را در iPhone خود ایجاد کرده اید ، آن را در Apple Watch نیز پیدا خواهید کرد.

برای باز کردن صفحه برنامه ها ، روی Apple Crown روی Apple Watch ضربه بزنید. از اینجا برنامه “Memoji” را انتخاب کنید.

برنامه Apple Watch Memoji را باز کنید

در اینجا لیستی از همه حافظه های موجود را مشاهده خواهید کرد. اگر برای اولین بار از Memoji استفاده می کنید ، به بالای صفحه بروید و روی دکمه “+” ضربه بزنید.

اکنون ویژگی های مختلفی برای شخصی سازی به شما ارائه می شود. ابتدا گزینه “Skin” را انتخاب کنید و سپس با استفاده از Digital Crown رنگ های مختلف پوست را امتحان کنید. برای تغییر ویژگی های آواتار ، انگشت خود را به چپ یا راست بکشید. به عنوان مثال ، در تب Skin ، می توانید رنگ ، کک و مک ، گونه ها و زیبایی را تنظیم کنید.

Apple Watch Memoji را اضافه و سفارشی کنید

برای دیدن همه گزینه های سفارشی سازی ، روی دکمه برگشت ضربه بزنید. شما می توانید پوست ، مدل مو ، ابرو ، چشم ها ، سر ، بینی ، دهان ، گوش ها ، موهای صورت ، عینک و کلاه را سفارشی کنید ، هر کدام ویژگی های خاص خود را دارند.

پس از شخصی سازی شخصیت خود ، برای ذخیره یادداشت ها ، روی دکمه پایان در گوشه بالا سمت راست ضربه بزنید.

یادداشت های شخصی را ذخیره کنید

نویسه Memoji جدید اکنون در برنامه Messages در دسترس خواهد بود و با iPhone شما همگام سازی می شود (شما می توانید از آن در هنگام تماس FaceTime استفاده کنید)

متصل: نحوه استفاده از Memoji در هنگام تماس FaceTime در iPhone و iPad

نحوه استفاده از Memoji به عنوان شماره گیری

عبارات موجود در برچسب های Memoji

جالبترین قسمت حضور اپل واچ در Memoji شماره گیری جدید Memoji است. پس از فعال شدن ، نماد Memoji با هر بار بالا بردن مچ دست یا ضربه زدن به صفحه ، بیان خود را تغییر می دهد. زیبا و سرگرم کننده است.

می توانید هر Memoji را به عنوان شماره گیری از برنامه Memoji تنظیم کنید.

برنامه Memoji را در Apple Watch خود باز کرده و Memoji را انتخاب کنید. به پایین صفحه بروید و گزینه “ایجاد شماره گیری” را انتخاب کنید.

Memoji Watch Face ایجاد کنید

Apple Watch شما اکنون یک شماره گیری جدید Memoji ایجاد می کند.

نحوه ارسال برچسب های Memoji با استفاده از پیام ها

پس از ایجاد نماد Memoji ، می توانید برچسب های Memoji را از برنامه Messages (با استفاده از iMessage) و هنگام پاسخ دادن به اعلان پیام ارسال کنید.

برای انجام این کار ، برنامه Messaging را باز کرده و یک مکالمه را انتخاب کنید. به پایین پیمایش کنید و روی نماد Memoji Stickers ضربه بزنید.

برچسب های Memoji را در پیام ها انتخاب کنید

سپس نماد Memoji را انتخاب کنید. همه برچسب های موجود در Memoji را مشاهده خواهید کرد. روی برچسبی ضربه بزنید تا آن را به گپ ارسال کنید.

برچسب Memoji را انتخاب و ارسال کنید


برای اپل واچ جدید هستید؟ در اینجا 20 نکته در مورد اپل واچ آورده شده است که باید درباره آنها بدانید!

متصل: 20 نکته و ترفند برای اپل واچ که باید بدانید
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*