نحوه بارگیری برنامه های Google TV


sideload google tv hero -

دستگاه های Google TV به برنامه ها و بازی های Android که به طور خاص برای تلویزیون طراحی شده اند دسترسی دارند. اگر برنامه ای می خواهید که در فروشگاه Play تلویزیون نشان داده نشود ، می توانید آن را “بارگیری” کنید. ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه این کار را انجام دهید.

برنامه ها و بازی هایی که به طور خاص برای تلویزیون ها فعال نیستند ، در Play Store در دستگاه Google TV شما ظاهر نمی شوند. با این حال ، این بدان معنا نیست که آنها در تلویزیون کار نخواهند کرد. فقط باید آنها را از مکان دیگری بارگیری کنید. در اینجا بارگذاری جانبی می آید.

Sideloading عمل نصب برنامه در خارج از فروشگاه Play است. به جای اینکه فروشگاه Play مراحل بارگیری و نصب را مدیریت کند ، باید این کار را به صورت دستی انجام دهید. بارگذاری جانبی در Google TV کمی متفاوت از Android TV است.

متصل: تفاوت Google TV با Android TV چیست؟

قبل از انجام هرگونه بارگیری جانبی ، باید برنامه ای را بارگیری کنید. APK Mirror یک منبع قابل اعتماد برای بارگیری برنامه ها است و شما دزدی دریایی نخواهید کرد. به وب سایت مراجعه کنید ، برنامه مورد نظر را پیدا کرده و فایل APK را بارگیری کنید.

پس از بارگیری APK ، باید آن را به Google TV منتقل کنید. ساده ترین راه برای انجام این کار استفاده از سرویس ذخیره سازی ابری مانند Google Drive است. پرونده را در وب سایت Drive یا برنامه تلفن همراه بارگذاری کنید.

سرانجام ، شما به روشی برای دسترسی به Google Drive خود در تلویزیون نیاز دارید. ما برنامه ای به نام File Commander را پیشنهاد می کنیم که از آن در این راهنما استفاده خواهیم کرد. برنامه را بارگیری کنید و با حساب Google خود وارد سیستم شوید.

فرمانده پرونده

اولین مرحله در بارگیری جانبی امکان نصب برنامه ها از منابع ناشناخته است که به طور پیش فرض به عنوان یک ویژگی امنیتی غیرفعال شده است. ابتدا نماد نمایه خود را در گوشه سمت راست بالای صفحه اصلی Google TV انتخاب کنید.

نماد حساب را انتخاب کنید

“تنظیمات” را از فهرست انتخاب کنید.

تنظیمات را انتخاب کنید

به پایین بروید و “سیستم” را انتخاب کنید.

سیستم را انتخاب کنید

سپس از تنظیمات سیستم روی “About” کلیک کنید.

درباره را انتخاب کنید

به پایین “Android TV OS Build” بروید و آن را مرتباً انتخاب کنید تا پیامی با عنوان “شما اکنون یک توسعه دهنده هستید” ظاهر شود.

ساخت تلویزیون اندروید را انتخاب کنید

شما قبلاً گزینه های برنامه نویس را فعال کرده اید که به شما امکان می دهد برنامه ها را از منابع ناشناخته نصب کنید. سپس به منوی تنظیمات اصلی برگردید و سپس “برنامه ها” را انتخاب کنید.

برنامه ها را انتخاب کنید

به پایین بروید و “امنیت و محدودیت ها” را انتخاب کنید.

امنیت و محدودیت ها را انتخاب کنید

“منابع ناشناخته” را باز کنید.

منابع ناشناخته را انتخاب کنید

در آخر ، کلید File Commander را روشن کنید. اگر ما ابتدا گزینه های توسعه دهنده را فعال نمی کردیم ، این گزینه رنگ خاکستری می یافت.

کلید File Commander را تغییر دهید

پس از امکان نصب برنامه ها از منابع ناشناخته ، سرانجام می توانیم به صورت پهلو بارگیری کنیم. File Commander را در Google TV خود باز کرده و به برگه Google Drive بروید.

فرمانده پرونده

فایل APK را که قبلاً منتقل کرده اید پیدا کرده و آن را انتخاب کنید.

فایل apk را انتخاب کنید

در پیام پاپ آپ ، روی نصب کلیک کنید.

نصب را انتخاب کنید

پس از اتمام نصب ، “باز” ​​را انتخاب کنید.

برنامه باز

لازم به یادآوری است که همه برنامه ها یا بازی ها به درستی در Google TV کار نمی کنند. برخی کاملاً خراب می شوند ، در حالی که برخی دیگر با ریموت کار نمی کنند. با این حال ، بسیاری از برنامه های پشتیبانی نشده به خوبی کار می کنند. شما فقط باید تست کنید و ببینید.
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*