نحوه بازی آنلاین بازی های Jackbox با بزرگنمایی


نکته جالب در مورد بازی های مهمانی دیجیتال Jackbox این است که فقط یک نفر باید آنها را مالک و مدیریت کند. برای بازی با دوستان و خانواده خود ، به سادگی می توانید صفحه نمایش خود را در بزرگنمایی با آنها به اشتراک بگذارید. سپس آنها می توانند بازی را از طریق هر مرورگری در هر تلفن هوشمند ، رایانه لوحی یا رایانه انجام دهند.

بهترین بازی مهمانی آنلاین

بازی های جک باکس برای یک مهمانی شخصی طراحی شده اند. چندین نفر دور صفحه نمایش جمع می شوند ، وب سایت خود را روی تلفن های هوشمند خود باز می کنند و سپس همه می توانند بازی کنند. فقط شخصی که بازی را میزبانی می کند باید مالک آن باشد.

با استفاده از بزرگنمایی (یا یک برنامه اشتراک گذاری صفحه دیگر) ، می توانید صفحه را پخش جریانی کنید تا همه بتوانند آن را ببینند و به صورت آنلاین بازی های Jackbox را انجام دهند.

خواه شوخی خانوادگی بنویسید ، یا با نقاشی های خشن رقابت کنید ، یا سعی کنید بفهمید که چه کسی دروغ می گوید یک بیگانه مخفی است ، بازی های Jackbox یک بستر عالی برای بازی های اجتماعی هستند. اکنون خصوصاً کاربردی هستند زیرا روشی سرگرم کننده برای برقراری ارتباط با خانواده و دوستان ارائه می دهند.

چگونه شروع به بازی کنیم

بازی های جک باکس معمولاً در “Party Packs” از نیمی از دو بازی دیجیتالی ارائه می شوند. هر کدام برای چهار تا 10 بازیکن طراحی شده است. بسته ها مقرون به صرفه ترین راه برای شروع مهمانی Jackbox شما هستند. بیشتر بسته های مهمانی نیز هر از گاهی فروخته می شود. همچنین می توانید همیشه بازی های خاصی را به صورت جداگانه و در هر کجا که موجود است خریداری کنید.

این بازی ها چند پلتفرمی هستند ، بنابراین روی همه چیز کار می کنند ، از رایانه های Windows و Mac گرفته تا کنسول های بازی و رمزگشاها. شما می توانید محصولات رسمی Jackbox را در Steam ، PlayStation 4 ، PlayStation 3 ، Xbox One ، Nintendo Switch ، Apple TV و iPad ، Amazon Fire TV ، Humble Store ، Fanatical ، Epic Games ، Comcast Xfinity ، Mac App Store و Android TV پیدا کنید.

برای شروع کار با Jackbox از طریق زوم ، بازی ها یا بسته های Jackbox مورد نظر خود را از هر ویترین فروشگاه دیجیتال در رایانه شخصی یا Mac خریداری کنید. به عنوان مثال ، می توانید آنها را از Steam یا Epic Games یا App Stores خریداری کنید. باز هم ، شما فقط باید یک بار بازی را بخرید – دوستان و خانواده شما می توانند به صورت رایگان بازی کنند ، حتی اگر نسخه ای از آن را نداشته باشند.

بازی را روی رایانه خود نصب کنید (هیچ کس دیگری مجبور نیست این کار را انجام دهد). وقتی شروع و اجرا شد ، شما آماده هستید که آن را از طریق بزرگنمایی با دوستان و خانواده خود به اشتراک بگذارید. همچنین می توانید از هر نرم افزار اشتراک صفحه دیگر به انتخاب خود استفاده کنید ، از جمله Steam Remote Play Together.

متصل: نحوه بازی آنلاین بازی های چند نفره محلی با بازی Steam Remote Play با هم

نحوه بازی کردن بازی های Jackbox در Zoom |

وقتی بازی Jackbox شما روی رایانه یا Mac شما اجرا می شود ، دوستانتان برای انجام بازی باید صفحه شما را ببینند. انجام این کار در بزرگنمایی آسان است. فقط روی “بارگیری” در بخش “بزرگنمایی مشتری برای جلسات” در وب سایت کلیک کنید و سپس آن را نصب کنید.

کلیک "دانلود" در وب سایت بزرگنمایی.

وارد حساب بزرگنمایی خود در برنامه شوید و سپس روی گزینه جدید قرار کلیک کنید.

کلیک "جلسه جدید"

وقتی جلسه باز است ، روی “دعوت” کلیک کنید تا دعوتنامه ها را برای هر کسی که می خواهید به آن بپیوندید ارسال کنید. وقتی همه در جلسه بزرگنمایی قرار گرفتند ، روی اشتراک گذاری صفحه کلیک کنید.

کلیک "دعوت" برای ارسال دعوت نامه و سپس کلیک کنید "اشتراک گذاری صفحه" بعد از پیوستن همه به جلسه

در پنجره بازشو ، بازی Jackbox را که در رایانه اجرا می کنید انتخاب کنید. اطمینان حاصل کنید که گزینه “اشتراک صدا روی رایانه” را فعال کنید تا دوستانتان بتوانند بازی را بشنوند و سپس “اشتراک گذاری” را کلیک کنید.

روی بازی Jackbox کلیک کنید ، روی کادر کنار کلیک کنید "اشتراک صوتی رایانه" و سپس کلیک کنید "عنوان."

پس از اشتراک پنجره بازی خود با Jackbox ، افراد دیگر باید مرورگرهای خود را باز کنند ، به Jackbox.tv مراجعه کنند و کد چهار حرفی را که در صفحه شما نمایش داده شده است ، بنویسند. هنگامی که همه در بازی هستند و می توانند صفحه نمایش شما را ببینند ، شما آماده بازی Jackbox هستید!

کد اتاق جک باکس.

متصل: نحوه عضویت در جلسه بزرگنمایی
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*