نحوه به اشتراک گذاشتن صفحه نمایش خود با استفاده از Google Duo در Android


Google Duo یک برنامه تماس ویدیویی با کاربرد آسان است ، اما این بدان معنا نیست که فاقد ویژگی های قدرتمندی است. اگر می خواهید در مکالمه به افراد دیگر نشان دهید که با تلفن شما چه می گذرد ، ویژگی اشتراک گذاری صفحه کار را آسان می کند.

به اشتراک گذاری صفحه به طور کلی برای تماس های کنفرانسی مربوط به کار یک ویژگی محسوب می شود ، اما می تواند برای مکالمات رو در رو نیز مفید باشد. ویژگی اشتراک صفحه Google Duo در تلفن ها و رایانه های لوحی با Android 8.0 و بالاتر وجود دارد. ما به شما نحوه کار را نشان خواهیم داد.

ابتدا برنامه Google Duo را در دستگاه Android خود باز کنید ، سپس شخصی را که می خواهید با او تماس ویدیویی برقرار کنید انتخاب کنید.

دو نفره را باز کنید و مخاطبی را انتخاب کنید

برای شروع تماس ، دکمه “تماس ویدیویی” را لمس کنید.

روی دکمه تماس ویدیویی ضربه بزنید

پس از پاسخ به تماس ، چندین دکمه در پایین صفحه مشاهده خواهید کرد – در صورت ناپدید شدن روی صفحه ضربه بزنید. برای نمایش گزینه های بیشتر ، دکمه سه ستاره را انتخاب کنید.

نماد را برای گزینه های بیشتر انتخاب کنید

سپس روی گزینه “Screen Sharing” ضربه بزنید.

روی صفحه اشتراک گذاری ضربه بزنید

پیامی ظاهر می شود که توضیح می دهد اشتراک صفحه به Google Duo امکان دسترسی به اطلاعات نمایش داده شده در نمایشگر شما را می دهد. اگر در این کار مهارت دارید ، روی “اکنون شروع” ضربه بزنید.

در صورت موافقت با پیام ، اکنون شروع کنید

در آخر ، می توانید انتخاب کنید که آیا می خواهید صدا را از فیلم ها یا برنامه ها روی صفحه خود به اشتراک بگذارید. “به اشتراک نگذار” یا “اشتراک صدا” را لمس کنید.

تصمیم بگیرید صدا را از دستگاه به اشتراک بگذارید

صفحه شما اکنون به اشتراک گذاشته می شود. می توانید برنامه Google Duo را ترک کنید و هر چیزی را در تلفن یا رایانه لوحی خود نمایش دهید. نماد صدای قرمز در نوار وضعیت ، هنگامی که صفحه خود را به اشتراک می گذارید نشان داده می شود.

نماد رأی قرمز هنگام اشتراک صفحه نمایش نشان داده می شود
اگر این را ببینید ، صفحه نمایش شما به اشتراک گذاشته می شود

برای توقف اشتراک صفحه ، به صفحه تماس ویدیویی Duo برگردید و دوباره “اشتراک صفحه” را لمس کنید. این تماس ویدیویی پایان نمی یابد.

مجدداً روی نماد اشتراک گذاری روی صفحه ضربه بزنید تا اشتراک گذاری متوقف شود

این است! وقتی می خواهید چیزی را روی صفحه خود نشان دهید ، به راحتی می توانید اشتراک صفحه را روشن و خاموش کنید.

منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*