نحوه تبدیل ورود به “ورود با اپل”


شمایل مردی که از آیفون در مقابل آرم اپل استفاده می کند.
hanohiki / Shutterstock.com

ورود به سیستم Apple به شما امکان می دهد همانطور که می توانید با Facebook و Google با استفاده از Apple ID خود وارد سیستم شوید و در سرویس ها وارد شوید. اگر قبلاً برای یک سرویس ثبت نام کرده اید اما ترجیح می دهید با حساب Apple خود وارد سیستم شوید ، نحوه تغییر کاربری در اینجا آمده است.

“ورود به سیستم با اپل” چیست؟

ورود به سیستم Apple به شما امکان می دهد بدون نیاز به گذرواژه و ورود به سیستم ، در یک سرویس ثبت نام یا ثبت نام کنید. این سرویس نیاز به استفاده از شناسه Apple دارد که از احراز هویت دو عاملی استفاده می کند ، بنابراین هر کسی که دارای iPhone ، iPad یا Mac باشد می تواند از این مزیت استفاده کند.

با دکمه ورود به سیستم وارد شوید

وقتی با اپل وارد سیستم می شوید ، دیگر نیازی به ارائه رمز عبور ندارید. با فرض اینکه از قبل وارد Apple ID شده اید ، ورود به سیستم فقط لمس یک دکمه و انتظار است. به جای رمز ورود ، سرویس ها شما را با اپل آیدی شما شناسایی می کنند ، حتی اگر هنوز بر اطلاعاتی که افشا می کنید کنترل داشته باشید.

این سرویس با روش های احراز هویت بیومتریک موجود مانند Touch ID و Face ID کار می کند تا ورود به سیستم با بیشترین سرعت ممکن انجام شود. هنوز می توانید از طریق هر مرورگر وب (ویندوز ، اندروید و غیره) به سیستم خدمات وارد شوید ، فقط کافی است ابتدا وارد Apple ID خود شوید.

ورود با اپل توسط هر سرویس یا برنامه ای استفاده نمی شود ، اما توسعه دهندگان بیشتر و بیشتر پشتیبانی را معرفی می کنند. اگر می توانید از این سرویس برای ورود به برنامه یا وب سایت استفاده کنید ، دکمه “ورود به سیستم با اپل” را به همراه گزینه های معمول ورود به سیستم مشاهده خواهید کرد.

نحوه تبدیل حساب ها به Apple Login

از زمان ورود به سیستم با اپل ، بسیاری از توسعه دهندگان دیگر به این برنامه پیوستند و پشتیبانی از ویژگی را به برنامه ها و وب سایت های خود اضافه کردند. اگر قبلاً دارای یک حساب کاربری هستید که از قبل از Apple Login پشتیبانی می کند ، ممکن است بتوانید به روش ورود سریعتر بروید.

WordPress.com را با ورود به سیستم اجتماعی Apple متصل کنید

روش کار به چگونگی اجرای هر سرویس بستگی دارد. ما WordPress.com را تست کردیم و این گزینه را در تنظیمات حساب> ورود به سیستم اجتماعی یافتیم ، با گزینه “اتصال” به حساب Apple خود برای ورود سریعتر در آینده.

سایر سرویس ها ممکن است اطلاعات ورود به سیستم شما را از برنامه هایی که روی دستگاه شما اجرا می شوند ، تبدیل کنند. برای Reddit ، برنامه را راه اندازی کنید ، سپس روی نماد کاربر و سپس تنظیمات حساب ضربه بزنید. در این صفحه ، گزینه “اتصال” به حساب Apple خود را پیدا خواهید کرد (در صورت تمایل همراه با یک حساب Google).

Reddit برای iOS

برای برنامه هایی که گزینه تبدیل را ارائه نمی دهند ، می توانید از سیستم خارج شوید ، سپس با استفاده از دکمه ورود به سیستم با “ورود” با سیستم “ورود” به سیستم وارد شوید. لطفاً توجه داشته باشید که باید آدرس ایمیل خود را صریحاً به اشتراک بگذارید (به جای انتخاب “مخفی کردن ایمیل من”) تا سرویس بتواند حساب موجود شما را به روش ورود جدید شما پیوند دهد.

نحوه تبدیل از برنامه تنظیمات

اگر گذرواژه های خود را با اپل ذخیره کنید ، آنها بین دستگاه های iCloud همگام سازی می شوند. برخی از سرویس ها ممکن است به شما امکان دهند از طریق تب Settings (گذرواژه) برنامه Settings (تنظیمات) به Apple Login تبدیل شوید.

به تنظیمات> گذرواژهها در iPhone و iPad بروید و تأیید کنید تا بتوانید لیست گذرواژههای ذخیره شده خود را ببینید. روی «توصیه های امنیتی» ضربه بزنید و سپس روی سرویسی که نیاز به توجه دارد ضربه بزنید. اگر «Use Apple Login» در دسترس است ، برای شروع فرآیند تبدیل ، روی آن ضربه بزنید و دستورالعمل ها را دنبال کنید.

چگونه Apple Login از شما محافظت می کند؟

ورود به سیستم با اپل به این معنی است که یک رمز ورود کمتر دارید که نگران آن باشید ، به این معنی که در صورت نقض امنیت یک رمز ورود کمتر تغییر دهید. اما همین را می توان برای گزینه های ورود به سیستم های اجتماعی گوگل و فیس بوک نیز بیان کرد ، بنابراین ورود به سیستم با اپل چگونه بیشتر می شود؟

استقرار اپل به شما امکان می دهد بدون اینکه اطلاعات شخصی مانند آدرس ایمیل خود را فاش کنید ، بصورت ناشناس در یک سرویس ثبت نام کنید. هنگامی که هنگام ثبت نام “پنهان کردن ایمیل من” را انتخاب می کنید ، اپل به عنوان یک رله ایمیل عمل می کند و هنگام ارسال هرگونه مکاتبه ای به آدرس ایمیل که معمولاً با Apple ID شما مرتبط است ، حساب خود را ثبت می کند.

برای ایجاد حساب جدید با اپل وارد شوید

بر خلاف خدمات مشابه شرکت هایی مانند فیس بوک ، اپل می گوید شما را در برنامه ها و وب سایت ها ردیابی یا پروفایل نمی کند. اپل بیشتر درآمد خود را با فروش سخت افزارهایی مانند تلفن های هوشمند و لپ تاپ ها با درآمد اضافی از فروش App Store و خدمات ابری بدست می آورد.

از آنجا که برای استفاده از ورود به سیستم با اپل باید از احراز هویت دو عاملی (2FA) استفاده کنید ، در هر سرویس که ثبت نام می کنید به طور پیش فرض از 2FA نیز استفاده می شود. در صورت تمایل ، اکثر سرویس ها به شما امکان می دهند آدرس ایمیل را پیوند داده و برای تجربه ورود به سیستم سنتی رمز عبور ایجاد کنید.

راحت و ایمن

ورود به سیستم با اپل یک سیستم ورود کاملاً کاربرپسند است. روشی که اولویت این سرویس برای حفظ حریم خصوصی است و از ردیابی کاربران جلوگیری می کند ، آن را بالاتر از گزینه هایی مانند Google و Facebook قرار می دهد.

با افزایش تعداد توسعه دهندگان ، خدمات گسترده تر و قابل استفاده تر می شوند. آیا نگران زیاد دادن هستید؟ اکنون حریم خصوصی iPhone خود را بررسی کنید.

متصل: چگونه می توان تمام تنظیمات حریم خصوصی در iPhone خود را بررسی و سخت گرفت
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*