نحوه تجارت Pokemon در Sword and Shield of Pokemon


نینتندو

اگر می خواهید Pokédex خود را در اینجا پر کنید شمشیر و سپر پوکمون، دوستانتان می توانند به شما کمک کنند. پس از رسیدن به مسیر 2 ، می توانید از طریق Y-Comm با دوستان (یا بازیکنان تصادفی) تجارت خود را آغاز کنید.

نحوه تجارت گوگل با دوستان

بیش از 400 پوکمون در گالار پوکدکس وجود دارد. اگر می خواهید همه آنها را بگیرید ، ممکن است به کمی کمک نیاز داشته باشید. در اینجا معامله Pokemon انجام می شود. برخی از Pokemon فقط پس از تغییر شکل آنها با شخص دیگر ، تغییر شکل می دهند.

بدیهی است که اگر این موجود را در Pokédex خود می خواهید ، مجبور خواهید شد که آنها را بازگرداند. به عنوان مثال ، Pokemon Pumpkaboo به یک Gourgeist تبدیل خواهد شد ، یک تحول تجاری.

Pokemon معامله شده نیز امتیازات تجربه نبرد را سریعتر به دست می آورد ، اما اگر آن را از طریق تجارت به دست بیاورید نمی توانید نام مستعار Pokemon معامله شده را تغییر دهید.

هنگام معامله با دوستان خود در دو گزینه دارید شمشیر و سپر پوکمون:

  • می توانید با کسانی که از نظر جسمی در آن نزدیکی هستند تجارت محلی انجام دهید
  • شما می توانید Pokemon را به صورت آنلاین با کسانی که دورتر هستند تجارت کنید. با این حال ، این گزینه نیاز به اشتراک نینتندو آنلاین دارد.

منوی Y-Comm.

متصل: اشتراک نینتندو سوییچ آنلاین شامل چه مواردی است؟

برای تجارت محلی نیازی به اتصال اینترنت یا اشتراک نینتندو آنلاین ندارید. برای انجام این کار ، باز کنید شمشیر و سپر پوکمونو سپس دکمه Y را در سمت راست کنترل کننده Joy-Con فشار دهید تا Y-Comm باز شود. “Link Trade” را در بالا انتخاب کنید و سپس “Set Link Code” را انتخاب کنید.

انتخاب کنید "تجارت پیوند ،" و سپس انتخاب کنید "کد تماس را تنظیم کنید."

شما و دوستتان برای اتصال و تجارت با یکدیگر باید کد هشت رقمی یکسانی را وارد کنید. پس از تنظیم کد هشت رقمی ، منو را ببندید و منتظر بمانید تا متصل شود. تنظیم کد اغلب شرکا را سریعتر به هم متصل می کند ، اما اگر فقط شما و شریک تجاری خود در این نزدیکی معامله کنید این کار غیرضروری است.

هشت رقمی که انتخاب می کنید اهمیتی ندارند – می تواند کاملا تصادفی باشد. هنگامی که در مورد کد تصمیم گرفتید ، آن را با فشار دادن دکمه A در کنترل کننده Joy-Con خود تأیید کنید.

برای انتخاب دکمه A را فشار دهید "باشه" و کد هشت رقمی خود را تأیید کنید.

به منوی Y-Comm هدایت خواهید شد. فراموش نکنید که برای شروع روند تجارت ، کد را با دوست خود به اشتراک بگذارید! اگر می خواهید معامله را لغو کنید ، می توانید در هر زمان با انتخاب گزینه دیگری از فهرست Y-Comm این کار را انجام دهید.

هنگامی که بازی با شما مطابقت داشت ، معاملات آغاز می شود. پنجره ای برای انتخاب Pokemon برای ارسال ظاهر می شود و همچنین Pokemon ارسال شده توسط دوست خود را مشاهده خواهید کرد. شما می توانید قبل از تأیید انتخاب خود ، آمار آن و همچنین Pokemon معامله شده خود را مشاهده کنید.

پس از اتمام کار ، “تجارت” را از فهرست انتخاب کنید تا روند معاملات آغاز شود. پس از اتمام ، می توانید پوکمون های بیشتری را برای تجارت یا نهایی سازی انتخاب کنید و کد پیوند هشت رقمی منقضی می شود.

انتخاب کنید "با او تجارت کنید" برای تایید.

باز هم ، اگر می خواهید با دوستانی که در آن نزدیکی نیستند به صورت آنلاین تجارت کنید ، به اشتراک در نینتندو آنلاین و اتصال به اینترنت نیاز خواهید داشت. برای شروع ، Y را فشار دهید تا منوی Y-Comm باز شود. سپس برای اتصال به اینترنت ، دکمه بعلاوه (+) را در سمت راست کنترل کننده Joy-Con فشار دهید و در منوی Y-Comm باشید.

برای ایجاد یک معامله ، همان مراحل ذکر شده در بالا را دنبال کنید. مجدداً می توانید با انتخاب گزینه دیگری از فهرست Y-Comm در هر زمان معامله را لغو کنید.

معاملات غافلگیرکننده در شمشیر و سپر پوکمون

شما می توانید برای گسترش Pokédex خود با دوستان خود تجارت کنید ، اما گزینه دیگری برای تجارت در بازی وجود دارد به نام معاملات سورپرایز. این معاملات منحصر به فرد از ویژگیهای Y-Comm است.

شما می توانید از هر جعبه هر گوگل را انتخاب کرده و برای تجارت آزاد کنید. یک شریک تصادفی انتخاب می شود ، معامله اتفاق می افتد و شما در نهایت یک Pokemon تصادفی خواهید گرفت. معاملات غافلگیر کننده نیز به صورت محلی کار می کنند.

برای شروع یک غافلگیری شمشیر و سپر پوکمون، شما به اشتراک برای Nintendo Online و اتصال به اینترنت احتیاج دارید. در حین بازی Y را فشار دهید تا منوی Y-Comm باز شود. سپس برای اتصال به اینترنت دکمه علامت مثبت (+) را در سمت راست کنترل کننده Joy-Con فشار دهید.

 "برقراری ارتباط" پیام در Y-Comm.

صبر کنید تا اعلان اتصال ظاهر شود ، سپس از فهرست Y-Comm “Surprise Trade” را انتخاب کنید. نمایشی از مهمانی ها و جعبه های Pokémon شما در صفحه ظاهر می شود و باید یکی را برای تجارت انتخاب کنید.

انتخاب کنید "تجارت غافلگیرکننده."

شما می توانید در مهمانی خود یک Pokemon (یا سمت چپ) یا یکی در جعبه های خود ذخیره کنید. A را در سمت راست کنترل کننده Joy-Con فشار دهید تا Pokemon مورد نظر برای تجارت را انتخاب کنید و سپس “Select” را از فهرست تأیید انتخاب کنید.

بازی شما ادامه خواهد یافت و در حین بازی به دنبال یک شریک تجاری مناسب می گردید.

تعجب برای تجارت در بازی.

اگر می خواهید معامله را لغو کنید ، می توانید در هر زمان با انتخاب گزینه دیگری از فهرست Y-Comm این کار را انجام دهید.

جستجوی غافلگیرانه

در نهایت با یک بازیکن تصادفی جفت خواهید شد و می توانید معامله را قبول یا رد کنید. اگر قبول کنید ، پوکمون های شما با بازیکن دیگر معامله می شود و یکی از او دریافت می کنید.

 "تجارت تمام شده است" پیام در بازی.

پس از اتمام مراحل ، پیام “جستجو” به “تجارت کامل شد!” تغییر می کند اگر مهمانی شما پر باشد ، Pokemon دریافتی شما به جعبه منتقل می شود. اگر این پوکمون را از قبل ندارید ، اطلاعات آن در پوکدکس شما پر می شود.

گزینه های اضافی معاملات در Pokémon Home

اگر در حال کار هستید و Nintendo Switch خود را ندارید ، می توانید برنامه تلفن همراه Pokémon Home را معامله کنید تا زمانی که حساب های شما متصل و متصل به اینترنت باشد. Pokémon Home برای بارگیری از فروشگاه App Apple یا Google Play در دسترس است.

بیایید نگاهی بیندازیم به چهار نوع معامله ای که می توانید در Pokémon Home انجام دهید.

در Wonder Box تجارت کنید

این روش مشابه گزینه Surprise Box در است شمشیر و سپر پوکمون منوی Y-Comm. شما Pokemon مورد نظر خود را برای تجارت انتخاب کرده و در جعبه عالی خود قرار می دهید. اندکی بعد ، Pokemon شما با Wonder Box یکی دیگر از بازیکنان معامله می شود.

شما می توانید حداکثر سه پوکمون را در Wonder Box در طرح پایه قرار دهید یا در صورت داشتن برنامه Premium حداکثر 10 پوکمون را می توانید قرار دهید.

شخصیتی به نام جامپر در جعبه شگفتی حیوانات خانگی پوکمون.

اگر می خواهید از Wonder Box استفاده کنید ، در فهرست اصلی Pokémon Home روی «Trade» ضربه بزنید. لیستی از ویژگی های مختلف تجاری را مشاهده خواهید کرد. “Wonder Box” را انتخاب کنید و سپس روی علامت مثبت (+) ضربه بزنید تا به جعبه Wonder Home Pokémon Home خود بروید.

در آنجا ، روی Pokemon که می خواهید در Wonder Box قرار دهید ضربه بزنید و سپس روی دکمه سبز برگشت در پایین ضربه بزنید. هنگام معامله این Pokemon به شما اطلاع داده می شود.

سیستم تجارت جهانی

اگر می خواهید برای تهیه یک Pokemon خاص با سایر افراد در سراسر جهان تجارت کنید ، سیستم تجارت جهانی (GTS) باید انتخاب شما باشد. Pokemon مورد نظر برای تجارت و موردی را که می خواهید دریافت کنید انتخاب کنید و سپس منتظر بمانید.

در نهایت یک بازیکن دیگر می آید و با Pokemon مورد نظر شما را معامله می کند. همچنین می توانید Pokemon مورد نیاز سایر مربیان را مشاهده کرده و آنها را با Pokemon که ارائه می دهند عوض کنید.

تجارت اتاق

گزینه های معاملات اتاق منزل پوکمون.

وقتی می خواهید پوکمون را با گروهی از افرادی که می شناسید تجارت کنید ، می توانید یک تجارت اتاق ایجاد کنید. شناسه اتاق یک کد 12 رقمی است که می توانید آن را با دیگران به اشتراک بگذارید.

برای شروع تجارت ، به سادگی کد 12 رقمی Room Trade خود را به اشتراک بگذارید یا به اتاقی بپیوندید که بازیکن دیگری برای آن شناسه اتاق می فرستد. همچنین می توانید با هر بازیکنی Room Trade را ایجاد یا به آن بپیوندید.

تجارت دوستانه

معاملات دوستانه زمانی مفید است که بخواهید با مربیانی که در لیست دوستان Pokémon Home خود دارید تجارت کنید.

برای شروع ، روی “Friends” در فهرست اصلی Home Pokémon ضربه بزنید.

ضربه زدن "دوستان."

در صفحه بعدی ، می توانید یک کد دوستانه برای افزودن شخصی وارد کنید یا مدل کد شخصی را که می خواهید اضافه کنید ، اسکن کنید.

 "اضافه کردن یک دوست" منو در صفحه Pokémon.

پس از افزودن دوستی که می خواهید با او تجارت کنید ، به فهرست اصلی Pokémon Home بازگردید. در گوشه بالا سمت چپ روی «تجارت» ضربه بزنید.

ضربه زدن "تجارت"

سپس روی “Friend Trade” ضربه بزنید و سپس شخصی را که می خواهید با او تجارت کنید انتخاب کنید.

ضربه زدن "تجارت دوستانه."

تجارت با Pokémon بهترین راه برای پر کردن Pokédex است شمشیر و سپر پوکمون. شما همچنین می توانید برای کمک به دوستی که تازه سفر خود به گوگل را آغاز کرده تجارت کنید.

Pokémon Home تجارت پوکمون را بدون توجه به اینکه در کجا هستید آسان تر از همیشه می کند.
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*