نحوه تغییر تصویر زمینه آندروید بر اساس زمان روز


گوگل

تغییر تصویر زمینه یکی از ساده ترین راه ها برای تازه نگاه داشتن دستگاه Android شما است. اگر می خواهید کارها را به سطح بعدی برسانید ، می توانید تصویر زمینه را تنظیم کنید تا در طول روز به طور خودکار تغییر کند. ما به شما نحوه تنظیم آن را نشان خواهیم داد.

روش های مختلفی وجود دارد که می توانید به این مسئله نزدیک شوید. ابتدا می توانید از یک برنامه تصویر زمینه زنده استفاده کنید که به طور خودکار متناسب با زمان روز تغییر می کند. روش دیگر شامل چند تنظیم دیگر است ، اما به شما امکان استفاده از تصاویر خاص را نیز می دهد. ما در زیر به هر دو نگاه خواهیم کرد.

متصل: نحوه تغییر تصویر زمینه ویندوز 10 بر اساس زمان روز

نحوه استفاده از تصویر زمینه زنده

برنامه هایی که در این راهنما استفاده می کنیم تصاویر زمینه زنده هستند ، به این معنی که به صورت پویا تغییر می کنند و فقط یک تصویر ثابت نشان نمی دهند. با این حال ، قبل از بررسی برنامه ها ، بیایید نحوه تنظیم تصویر زمینه زنده را بیاموزیم.

این روند برای اکثر تلفن ها و رایانه های لوحی Android به همین ترتیب است. با این حال ، بسته به صفحه اصلی در صفحه اصلی مورد استفاده شما و سازنده دستگاه ، کمی متفاوت به نظر می رسد.

برای شروع ، روی صفحه اصلی دستگاه Android خود یک فضای خالی ضربه بزنید و نگه دارید.

یک فضای خالی را لمس کنید و نگه دارید.

در منوی زمینه ، روی سبکها و تصاویر پس زمینه ضربه بزنید.

ضربه زدن "سبک ها و تصاویر پس زمینه"

صفحه انتخاب تصویر زمینه بسته به راه انداز و سازنده دستگاه متفاوت به نظر می رسد ، اما باید یک برگه “Live Wallpaper” وجود داشته باشد.

ضربه زدن "تصاویر پس زمینه زنده."

برنامه تصویر زمینه زنده ای را که می خواهید استفاده کنید انتخاب کنید.

یک برنامه تصویر زمینه زنده انتخاب کنید.

پیش نمایش تصویر زمینه زنده باز می شود. اگر گزینه های پیکربندی وجود دارد ، روی نماد چرخ دنده ضربه بزنید تا “تنظیمات” را باز کنید ، سپس روی “اعمال” یا “تنظیم تصویر زمینه” ضربه بزنید.

روی نماد چرخ دنده ضربه بزنید ، سپس ضربه بزنید "کاغذ دیواری بگذارید."

معمولاً گزینه تنظیم تصویر زمینه را فقط در صفحه اصلی یا روی صفحه اصلی و صفحه قفل مشاهده خواهید کرد.

ضربه زدن "صفحه اصلی" یا "صفحه اصلی و صفحه قفل."

تصاویر پس زمینه زنده متناسب با روز شما

فروشگاه Google Play دارای تعدادی برنامه زنده تصویر زمینه است که می تواند با توجه به زمان روز یا حتی آب و هوا تغییر کند. در اینجا چند مورد وجود دارد که می توانید امتحان کنید:

  • YoWindow: این برنامه هواشناسی از ویژگی تصویر زمینه زنده نیز برخوردار است. شما می توانید از مناظر متنوعی انتخاب کنید که بعضی از آنها شامل حرکت است. آب و هوا تغییر می کند تا مکان فعلی شما را منعکس کند.

سه منظره و زمان محلی در برنامه Yowindow.

  • تصویر زمینه زنده جنگل: این برنامه دارای یک جنگل مینیمالیستی است که کوه ها در پس زمینه و در زمان واقعی قرار دارند. همچنین می توانید از بین موضوعات مختلف متناسب با فصل انتخاب کنید. اگر می خواهید واقعاً به سفارش خود برسید ، حتی می توانید رنگ درختان ، زمین و کوه ها را انتخاب کنید.

سه تصویر زمینه برای چشم انداز جنگل در گوشی های هوشمند در برنامه Forest Live Wallpaper.

کاغذ دیواری را در زمان های خاص تغییر دهید

برنامه های تصویر زمینه زنده ذکر شده در بالا به طور خودکار در طول روز تغییر می کنند. اما اگر کمی کنترل بیشتر می خواهید ، می توانید از برنامه ای به نام Change Wallpapers استفاده کنید.

به شما امکان می دهد تصاویر پس زمینه خاصی را برای استفاده در یک ساعت خاص از روز انتخاب کنید. برای تغییر کاغذ دیواری روزانه ، هر روز صبح و عصر یا هر چند ساعت می توانید از این مورد استفاده کنید. در مثال ما ، چهار بار تصویر زمینه را متناسب با زمان روز تغییر خواهیم داد.

ابتدا Wallpaper Changer را از فروشگاه Google Play در دستگاه Android خود بارگیری کنید.

کلیک کنید یا ضربه بزنید "نصب."

قبل از تنظیم Wallpaper Changer به عنوان تصویر زمینه زنده ، آن را پیکربندی می کنیم تا در طول روز تغییر کند.

برای این کار ، برنامه را در تلفن یا رایانه لوحی خود باز کنید و سپس کادر کنار “تغییر تصویر زمینه همه” را علامت بزنید. روی پیکان کشویی ضربه بزنید و اگر نمی خواهید خیلی خاص باشید ، یک فاصله زمانی را انتخاب کنید. اگر ترجیح می دهید ساعات مشخصی تنظیم کنید ، روی علامت مثبت (+) در پایین سمت راست برگه “تغییر” ضربه بزنید.

علامت جمع (+) را لمس کنید.

در کارت Event ، مطمئن شوید که دکمه رادیو کنار گزینه Time و همچنین هفت روز هفته انتخاب شده است. ساعت را به 6 صبح تغییر دهید

تغییر زمان

در زیر تب Event ، دکمه رادیویی Next Wallpaper را در زیر اقدام انتخاب کنید.

انتخاب کنید "تصویر زمینه بعدی."

به برگه Change برگردید و دوباره علامت بعلاوه (+) را بزنید. این بار زمان را روی ساعت 11 قرار دهید و سپس “تصویر زمینه بعدی” را انتخاب کنید.

ساعت را به ساعت 11 تغییر دهید

در صورت تمایل می توانید زمانی را که ترجیح می دهید انتخاب کنید. این فرآیند را تکرار می کنیم تا زمانی که رویدادهایی را برای ساعت 6 ، 11 ، 17 و 21 ایجاد کنیم. هر چهار نفر باید “تصویر زمینه بعدی” را به عنوان اقدام داشته باشند.

چهار بار برای یک رویداد.

سپس تصاویر را برای استفاده برای تصاویر پس زمینه انتخاب خواهیم کرد. به برگه آلبوم ها بروید و سپس کادر انتخاب پیش فرض آلبوم را انتخاب کنید.

ضربه زدن "آلبوم ها ،" و سپس انتخاب کنید "آلبوم پیش فرض" کادر انتخاب

برای افزودن تصاویر به آلبوم ، روی علامت مثبت (+) در گوشه پایین سمت راست ضربه بزنید.

علامت جمع (+) را لمس کنید.

“افزودن تصویر” را لمس کنید.

ضربه زدن "یک تصویر اضافه کنید."

از شما خواسته می شود به برنامه اجازه دسترسی به عکس ها ، رسانه ها و پرونده های خود را بدهید. برای ادامه روی “مجاز” ضربه بزنید.

ضربه زدن "اجازه می دهد."

تمام تصاویری را که می خواهید به آلبوم اضافه کنید انتخاب کنید. توجه داشته باشید که ترتیب نمایش تصاویر در این پوشه ، چرخه چرخه آنهاست.

تصاویری را که می خواهید اضافه کنید انتخاب کنید.

بعد از اضافه کردن تمام تصاویر ، روی پیکان عقب در گوشه بالا سمت چپ ضربه بزنید.

روی پیکان ضربه بزنید.

ما اکنون آماده هستیم تا برنامه را به عنوان تصویر زمینه زنده خود تنظیم کنیم. روی پیام نارنجی در بالا ضربه بزنید.

پیام نارنجی را لمس کنید.

با این کار صفحه پیش نمایش تصویر زمینه زنده باز می شود. درخواست یا تنظیم تصویر زمینه را لمس کنید.

ضربه زدن "کاغذ دیواری بگذارید."

به طور پیش فرض ، برنامه از اولین تصویر در پوشه استفاده می کند. اگر این مورد برای زمان فعلی روز نیست ، “پیش فرض آلبوم” را دوباره باز کرده و تصویر مناسب را انتخاب کنید.

ابتدا تصویری را که می خواهید نمایش داده شود انتخاب کنید.

“تنظیم به عنوان تصویر زمینه” را لمس کنید و ترتیب تصاویر تنظیم می شود.

ضربه زدن "به عنوان تصویر زمینه تنظیم کنید."

این است! این برنامه اکنون تصاویری را که در زمان تعیین شده انتخاب کرده اید ، چرخه خواهد زد.
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*