نحوه تغییر سرعت پخش فیلم Netflix


بوگدان گلیسیک / شاتر استوک

ما اغلب یک قسمت یا فیلم را در Netflix الک می کنیم ، حتی اگر احساس کشیدن شود. گاهی اوقات تنها چیزی که لازم است سرعت گرفتن است. با ابزار سرعت پخش Netflix می توانید سرعت فیلم یا نمایش خود را افزایش دهید. در اینجا نحوه استفاده از آن آورده شده است.

به وب سایت Netflix در رایانه خود مراجعه کنید ، وارد حساب خود شوید و یک برنامه تلویزیونی یا فیلمی را که می خواهید تماشا کنید پخش کنید.

پس از بارگیری و شروع پخش فیلم ، مکان نما را حرکت دهید تا کنترل کننده های پخش کننده در پایین صفحه نشان داده شود.

کنترل های پخش را در وب سایت Netflix کشف کنید

روی دکمه ای بروید که در گوشه پایین سمت راست به نظر می رسد یک سرعت سنج است.

سرعت پخش وب سایت Netflix را تنظیم کنید

پنجره جدیدی از فهرست پخش ظاهر می شود. از میان پنج سرعت مختلف از پیش تعیین شده انتخاب کنید تا به راحتی سرعت ویدئو Netflix خود را کم یا زیاد کنید.

برای دسترسی به این ویژگی نیازی به تغییر تنظیمات Netflix ندارید. باید به طور پیش فرض در دسترس باشد ، اما اگر اینگونه نباشد ، Netflix هنوز ممکن است آن را در کشور شما ارائه ندهد. همچنین می توانید از سیستم خارج شوید و دوباره وارد سیستم شوید.

این تنظیمات به حساب Netflix شما اعمال نمی شود و فقط به یک جلسه مشاهده محدود می شود. بنابراین ، اگر می خواهید سرعت پخش را در یک سرعت مشخص حفظ کنید ، باید هر بار که ویدیویی را پخش می کنید آن را تنظیم کنید.

زیرنویس ها به طور خودکار به سرعت پخش جدید می رسند. بنابراین ، اگر به متن صفحه اعتماد کنید ، لازم نیست نگران باشید که گفتگو را از دست دهید.

ابزار سرعت پخش Netflix نیز در تلفن شما موجود است. ابتدا مطمئن شوید که آخرین نسخه Netflix را در Android ، iPhone یا iPad خود داشته باشید.

سپس برنامه Netflix را راه اندازی کرده و یک قسمت یا فیلم را پخش کنید. دکمه “Speed” را در گوشه پایین سمت چپ لمس کنید تا کنترل های سرعت پخش مشخص شود.

کنترل های پخش را در برنامه Netflix کشف کنید

اکنون می توانید سرعت پخش Netflix را تنظیم کرده و سرعت آن را کم یا زیاد کنید.

سرعت پخش را در برنامه Netflix تنظیم کنید


به همین ترتیب می توانید ظاهر زیرنویس های خود را در Netflix شخصی سازی کنید و حتی پخش خود را فقط با صفحه کلید کنترل کنید.
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*