نحوه جستجوی برگه های باز در Google Chrome


بخش های مرورگر می تواند یک نعمت و نفرین باشد. راحت است که چندین صفحه را به طور هم زمان باز کنید ، اما اگر از زبانه های زیادی استفاده کنید ، مدیریت آن به سرعت دشوار می شود. این جایی است که جستجوی برگه Google Chrome است.

Tab Search در Google Chrome 87 ارائه شده است ، دقیقاً همان چیزی است که به نظر می رسد. می توانید با کلیک بر روی یک دکمه لیست تمام برگه های باز خود را در تمام پنجره های Chrome مشاهده کرده و به راحتی آنها را جستجو کنید. می توانید عنوان صفحه وب یا URL سایت را جستجو کنید.

همانطور که گفته شد ، این ویژگی به Chrome 87 یا بالاتر نیاز دارد. در Google Chrome برای دسک تاپ (ویندوز و مک) و Chromebook که از آخرین نسخه سیستم عامل Chrome استفاده می کنند ، موجود است.

جستجوی برگه ها نیازی به راه اندازی یا درج ندارد. به عنوان یک پیکان کشویی ساده در نوار بالای برگه ظاهر می شود. برای شروع ، روی دکمه پیکان کلیک کنید یا از Ctrl + Shift + A (Cmd + Shift + A برای Mac) استفاده کنید.

روی دکمه پیکان رو به پایین کلیک کنید

اکنون لیست پیمایش عمودی همه برگه هایی که در Chrome باز کرده اید را مشاهده خواهید کرد. این لیست شامل همه پنجره های باز Chrome است ، نه فقط پنجره فعلی.

لیست برگه های باز کروم

در بالای پنجره بازشو یک جعبه جستجو وجود دارد. برای جستجوی همه برگه های باز ، در جعبه تایپ کنید.

در بالای پنجره جستجو کنید

می توانید از کلیدهای جهت دار صفحه کلید برای انتخاب یک برگه از نتایج استفاده کرده و Enter را فشار دهید تا به برگه بروید. اگر ترجیح می دهید ، می توانید با استفاده از ماوس و نشانگر روی نتیجه کلیک کنید.

برگه ها را جستجو کنید و روی یکی کلیک کنید تا به آنجا بروید

همین! این یک ویژگی بسیار ساده است ، اما اگر کاربر سنگینی از برگه ها باشید ، به سرعت به یکی از ترفندهای شما تبدیل می شود.

منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*