نحوه جفت سازی دو بلندگو در Amazon Echo Alexa برای صدای استریو


آمازون

همانند محصولات صوتی Google Nest ، دو بلندگوی هوشمند آمازون الکسا می توانند به عنوان یک جفت استریو به یکدیگر متصل شوند! این یک روش عالی برای به روزرسانی آسان تجربه صوتی فقط از یک دستگاه Amazon Echo است. در اینجا نحوه انجام آن آورده شده است!

نحوه جفت سازی دو ستون در Amazon Echo Alexa

ابتدا دو بلندگوی هوشمند مورد نظر جهت همگام سازی را انتخاب کنید. دو بلندگو باید یکسان باشند. بنابراین اگر Amazon Echo Dot دارید ، باید آن را با یک Echo Dot دوم جفت کنید. با اکو پلاس یک جفت استریو تشکیل نخواهد شد. آنها همچنین باید در یک اتاق واقع شوند.

متصل: نحوه تنظیم و پیکربندی Amazon Echo خود

برنامه Amazon Alexa را در iPhone ، iPad یا دستگاه Android خود باز کنید و مطمئن شوید که بلندگوهای شما از قبل تنظیم شده اند. زبانه “دستگاهها” را در پایین صفحه انتخاب کنید.

انتخاب کنید "دستگاه ها" در پایین صفحه

نماد “+” را در گوشه بالا سمت راست لمس کنید.

نماد بعلاوه را در گوشه بالا سمت راست انتخاب کنید

سپس “Set Up Audio System” را در پنجره بازشو انتخاب کنید.

انتخاب کنید "سیستم صوتی را تنظیم کنید" در پنجره بازشو

گزینه “جفت استریو” را انتخاب کنید.

انتخاب کنید "جفت استریو"

دو بلندگو را که می خواهید جفت کنید انتخاب کنید ، سپس روی بعدی ضربه بزنید. به یاد داشته باشید که این دو بلندگو باید از یک نوع باشند.

دو بلندگو را که می خواهید جفت کنید انتخاب کنید و Next را انتخاب کنید

سپس انتخاب می کنید که کدام بلندگو برای کانال سمت چپ و کدام یک برای کانال سمت راست استفاده شود. برنامه به طور خودکار اولین بلندگوی شما را به عنوان بلندگوی سمت چپ تنظیم می کند. اگر نیاز به تغییر کانال دارید ، فقط روی “بلندگو مبادله” ضربه بزنید. پس از پایان کار ، روی Next ضربه بزنید.

سپس مشخص خواهید کرد که کدام بلندگو را برای کانالهای چپ و راست استفاده کنید.  این اولین بلندگوی شما را برای بلندگوی سمت چپ انتخاب می کند.  اگر نیاز به تغییر کانال دارید ، فقط انتخاب کنید "بلندگوها را عوض کنید."

سرانجام ، شما یک نام برای این جفت انتخاب خواهید کرد. می توانید از لیست اسامی مشترک انتخاب کنید یا به پایین پیمایش کنید تا نام خود را ایجاد کنید. روی ذخیره ضربه بزنید و کارتان تمام شد!

سرانجام ، شما یک نام برای این جفت انتخاب خواهید کرد.  برای ایجاد نام خود می توانید از لیست اسامی متداول انتخاب کنید یا به پایین پیمایش کنید.  انتخاب کنید "صرفه جویی" و تمام شد!

اکنون زوج جدید خود را به عنوان گروهی از سخنرانان در برنامه Amazon Alexa مشاهده خواهید کرد. هر موسیقی در حال حاضر از طریق این گروه به دو کانال استریو تقسیم می شود.

نحوه تقسیم دو بلندگوی Amazon Echo Alexa به یک جفت استریو

حذف جفت های الکسا حتی از ادغام آنها آسان تر است. ابتدا روی “دستگاهها” در صفحه اصلی آمازون الکسا (iPhone ، iPad یا Android) ضربه بزنید.

انتخاب کنید "دستگاه ها" در پایین صفحه

گروه بلندگو را که می خواهید جدا کنید انتخاب کنید.

گروه بلندگو را که می خواهید جدا کنید انتخاب کنید

بلندگوهایی را که این جفت را تشکیل می دهند خواهید دید. وقتی تأیید کردید که می خواهید آنها را تقسیم کنید ، روی “تقسیم” ضربه بزنید.

ضربه زدن "دوشاخه شدن"

یک پیام پاپ آپ ظاهر می شود که از شما تأیید می کند. بار دیگر “لغو جفت شدن” را لمس کنید.

ضربه زدن "تقسیم کردن"

این است! اگر می خواهید بازی صوتی خانه هوشمند خود را حتی بیشتر کنید ، می توانید با چندین دستگاه مجهز به آمازون الکسا صدا را در خانه خود تنظیم کنید یا حتی ساب ووفر Echo Studio را به یک جفت بلندگو اضافه کنید.
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*