نحوه حذف خودکار تماس ها در WhatsApp


آرم واتس اپ در آیفون
BigTunaOnline / Shutterstock

در حالی که بیشتر مکالمات واتس اپ ما با دوستان و خانواده است ، ما همچنین اغلب از آن برای گفتگو با افرادی که نمی شناسیم مانند فروشگاه های محلی استفاده می کنیم. از آنجا که برای همیشه به چنین گپ های غیر شخصی نیاز نداریم ، بهتر است پیام های از دست رفته را برای یک صندوق پستی تمیز ارسال کنید.

واتس اپ حالت خود تخریبی را برای چت ها ارائه می دهد. وقتی این کار را برای یک گروه خاص یا مکالمه خصوصی فعال می کنید ، پیام ها پس از یک هفته به طور خودکار از تلفن شما و گیرنده پاک می شوند. در اینجا نحوه دستیابی به آن آورده شده است.

ابتدا مطمئن شوید که آخرین نسخه WhatsApp را از فروشگاه Play در دستگاه Android و فروشگاه App iPhone در تلفن خود داشته باشید.

اکنون برنامه WhatsApp را در دستگاه iPhone یا Android خود باز کنید و به گروه یا چت خصوصی که می خواهید برای از بین بردن خود تنظیم کنید در تب Chats وارد شوید.

به بخش چت WhatsApp مراجعه کنید

برای بازدید از صفحه نمایه وی ، روی نام گیرنده یا گروه در بالای مکالمه ضربه بزنید.

نمایه یک مخاطب را در WhatsApp باز کنید

“پیام های گمشده” را انتخاب کنید.

گزینه ای برای ناپدید شدن پیام ها در WhatsApp

توجه داشته باشید: در یک گروه ، فقط سرپرستان حق ویرایش این تنظیم را دارند.

برای فعال کردن پیام های از دست رفته برای این گپ ، روشن را روشن کنید.

پیام های از دست رفته را در گپ های WhatsApp فعال کنید

هر متن یا رسانه ای که توسط شما یا شخص دیگر در این مکالمه ارسال شود اکنون طی یک هفته حذف می شود. هیچ راهی برای شخصی سازی دوره زمانی هنگام نوشتن وجود ندارد.

با این حال ، پیام های رد و بدل شده قبل از این تغییر تحت تأثیر قرار نمی گیرند با بازگشت به همان گزینه می توانید ویژگی پیام در حال ناپدید شدن را خاموش کنید.

در مورد پیام های گمشده در چت WhatsApp توجه داشته باشید

وقتی واتس اپ فعال شد ، گیرنده را مطلع می کند و یک نماد کوچک ساعت را به تصویر کوچک نمایش چت اضافه می کند.

نماد ناپدید شدن پیام WhatsApp

به خاطر داشته باشید ، اما این باعث نمی شود اعضای گپ از صفحه مکالمات یا بایگانی رسانه ها در جاهای دیگر عکس بگیرند. علاوه بر این ، گزینه صادرات گپ همچنان در دسترس خواهد بود.

بنابراین ، حالت خود تخریب WhatsApp فقط برای پاک کردن دوره ای نامه ورودی شما از پیام های غیر ضروری است ، نه برای مکالمات شخصی و محرمانه.


برای تماس های حساسی که می خواهید فوراً از تلفن خود حذف کنید ، می توانید سرویس های پیام رسان محرمانه مانند Signal را امتحان کنید.
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*