نحوه دریافت اعلان های اندروید در رایانه ویندوز 10


مایکروسافت

اگر روزانه چندین ساعت از رایانه استفاده می کنید ، ممکن است متوجه شوید که به طور مداوم تلفن خود را برای اعلان ها مشاهده می کنید. چرا این دو سیستم عامل را با هم ترکیب نکرده ایم؟ ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه اعلان های Android خود را در رایانه ویندوز 10 نمایش دهید.

برای این راهنما ، ما از یک برنامه رسمی مایکروسافت به نام “تلفن شما” استفاده خواهیم کرد. به طور پیش فرض روی رایانه ویندوز 10 شما نصب شده است. ابتدا اطمینان حاصل کنید که سیستم شما از شرایط زیر برخوردار است:

  • شما به روزرسانی را برای Windows 10 آوریل 2018 یا بالاتر نصب کرده اید.
  • دستگاه Android شما از Android 7.0 یا بالاتر استفاده می کند.

سپس باید برنامه تلفن خود را تنظیم کنید. تلفن Android و رایانه Windows شما را به هم متصل می کند. پس از انجام مراحل راه اندازی اولیه ، می توانید همگام سازی ها را مطلع کنید. ابتدا باید به برنامه همراه تلفن خود اجازه دهید تا اعلان ها را برای Android مشاهده کند.

متصل: نحوه اتصال تلفن اندرویدی به کامپیوتر ویندوز 10 با برنامه Microsoft Phone

برای این کار ، برنامه Your Phone را در رایانه ویندوز 10 خود باز کنید ، روی برگه اعلانات کلیک کنید و سپس روی Open Phone Settings کلیک کنید.

تنظیمات تلفن را باز کنید

برای همگام سازی تنظیمات اعلان ، “اعلان” را در اعلانی که در دستگاه Android شما ظاهر می شود لمس کنید.

از اعلان ها ضربه بزنید

تنظیمات Access Notification باز می شود. “همراه تلفن شما” را در لیست پیدا کنید و مطمئن شوید “اجازه دسترسی به اعلان ها” را فعال کنید.

اجازه دسترسی به اعلان های تلفن خود را بدهید

برنامه Your Phone Companion اکنون می تواند اعلان های Android را با برنامه Your Phone در رایانه Windows شما همگام سازی کند. روش های مختلفی وجود دارد که می توانید از این ویژگی بیشترین بهره را ببرید.

اعلان ها واقعاً بین دستگاه ها “هماهنگ” می شوند. این بدان معناست که هر بار که “X” را کلیک کنید تا اعلانی را از رایانه خود پاک کنید ، از دستگاه Android نیز برداشته می شود.

بخش اعلان تلفن

همچنین می توانید از اقدامات سریع اطلاع رسانی که در اعلان های Android نشان داده می شوند و مستقیماً از طریق رایانه پاسخ می دهند ، استفاده کنید.

اقدامات اعلان تلفن شما

یک کار مهم انجام سفارشی کردن اعلان های موجود در رایانه و شکل ظاهری آنها است. برای انجام این کار ، روی “سفارشی سازی” در تب اعلان ها کلیک کنید.

دکمه اعلان را سفارشی کنید

سوئیچ های زیر را در بالای تنظیمات اعلان ها مشاهده خواهید کرد:

  • “نمایش در برنامه تلفن شما”: این شامل اعلان اعلان ها و فعال نگه داشتن آنها است.
  • “نمایش آگهی های اعلان”: اعلان ها در پنجره های بازشو در گوشه صفحه ظاهر می شوند.
  • “نمایش نماد نوار وظیفه”: هنگامی که تلفن شما در نوار وظیفه باز است ، یک نماد اعلان دیجیتال مشاهده خواهید کرد.

توجه داشته باشید که برای استفاده از این ویژگی باید اعلان های اعلان ویندوز را فعال کنید. برای انجام این کار می توانید روی “شامل آگهی های اعلان برنامه در تنظیمات ویندوز” کلیک کنید.

گزینه اعلان تغییر می کند

سپس می توانید تصمیم بگیرید که کدام اعلان های برنامه Android در ویندوز ظاهر می شود. روی “نمایش همه” کلیک کنید و هر چیزی که نمی خواهید ببینید را خاموش کنید. این اعلان ها همچنان در دستگاه Android شما نشان داده می شوند.

انتخاب کنید کدام برنامه ها می توانند اعلان ارسال کنند

سرانجام ، می توانید نحوه نمایش نشان ها و بنرها را سفارشی کنید. برای باز کردن گزینه های نشان ، روی منوی کشویی کلیک کنید. هنگام مشاهده موارد خوانده نشده ، هنگام باز بودن برنامه یا هنگام مشاهده یک دسته ، می توانید نشان ها را پاک کنید.

گزینه های نشان

در بخش بنر ، می توانید تمام محتوای اعلان ها را مخفی کنید ، فقط فرستنده را نشان دهید یا پیش نمایش کامل را نشان دهید.

گزینه های مشاهده بنر

این است! شما آماده دریافت اعلان های Android خود در رایانه ویندوز 10 خود هستید. اگر در طول روز زیاد از رایانه خود استفاده می کنید ، در وقت شما صرفه جویی می شود. همچنین می تواند باعث ماندگاری باتری تلفن شما شود زیرا مجبور نیستید اغلب قفل آن را باز کنید.
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*