نحوه دریافت دستورالعمل های ناوبری دوچرخه سواری در نقشه های اپل


Daxiao Productions / Shutterstock.com

اکنون نقشه های اپل می توانند جهت دوچرخه سواری را در iPhone و Apple Watch به شما نشان دهند. این شامل دستورالعمل های نوبت به نوبت است که از بازخورد لمسی و اصواتی استفاده می کند که به شما می گوید کجا را برگردانید. در اینجا نحوه استفاده از آن آورده شده و گزینه دیگری که می توانید از آن استفاده کنید ، اگر نقشه های اپل هنوز در سطح منطقه شما نیستند.

جهت دوچرخه راحت باشید

چندین روش مختلف وجود دارد که می توانید دستورالعمل های دوچرخه سواری را در آیفون و اپل واچ خود دریافت کنید. روش اصلی این است که برنامه Apple Maps را باز کنید ، با استفاده از جعبه جستجو به مکانی که می خواهید بروید و سپس روی Directions کلیک کنید

از اینجا می توانید با ضربه زدن روی نماد مربوطه ، در این حالت دوچرخه ، حالت حمل و نقل خود را انتخاب کنید. اگر دستورالعمل های دوچرخه سواری در منطقه شما حفظ شود ، آنها را در لیست با مدت زمان تقریبی سفر ، مسافت کلی و تجسم ارتفاع مسیر مشاهده خواهید کرد.

دستورالعمل دوچرخه سواری در نقشه های اپل

برای کشف چند گزینه دیگر ، انگشت خود را به سمت بالا بکشید ، از جمله اینکه آیا می خواهید Maps از تپه ها و جاده های شلوغ جلوگیری کند (به طور بالقوه باعث افزایش زمان سفر می شود.) اگر روی طول مسیر ضربه بزنید ، لیستی از مسیرهایی که باید دنبال کنید را می بینید ، با نشانگر به شما اطلاع می دهد که آیا مسیر در مسیر مخصوص دوچرخه سواری قرار دارد ، یک مسیر دوچرخه سواری جداگانه یا یک جاده فرعی است.

پس از پایان کار ، روی “رفتن” کلیک کنید و دستورالعمل های خود را مشاهده خواهید کرد. می توانید مراحل مختلف را در بالای صفحه بکشید یا فقط منتظر بمانید تا براساس موقعیت شما به روز شود.

دستورالعمل های دوچرخه سواری به عنوان بخشی از به روزرسانی iOS 14 به Apple Maps اضافه شده است. اگر گزینه ای را در برنامه خود مشاهده نمی کنید ، توصیه می کنیم دستگاه خود را به روز کنید و دوباره امتحان کنید.

دستورالعمل های دوچرخه سواری Apple Watch را دنبال کنید

وقتی روی «برو» ضربه می زنید ، دستورالعمل ها به Apple Watch ارسال می شوند. فقط مچ دست خود را بلند کرده و لیستی از دستورالعمل های فعلی خود را مشاهده خواهید کرد. اگر چیزی مشاهده نمی کنید ، برنامه همراه Apple Maps را در Apple Watch خود باز کنید ، سپس وقتی مسیر ظاهر شد ، روی مسیر خود ضربه بزنید.

اگر دستورالعمل ها کار نمی کند ، برنامه Apple Watch را در iPhone باز کنید ، Maps را پیدا کنید و روی آن ضربه بزنید. اطمینان حاصل کنید که “دوچرخه سواری” در بخش “تغییر سیگنال” فعال باشد و انواع دیگری از دستورالعمل هایی را که می خواهید در ساعت خود دریافت کنید خاموش یا روشن کنید.

دستورالعمل های دوچرخه سواری Apple Watch

اما شما حتی نیازی به استفاده از آیفون خود ندارید تا مستقیماً به Apple Watch خود راهنمایی کنید. سیری می تواند به شما کمک کند تقریباً در هر جایی مسیر خود را پیدا کنید ، البته به شرطی که مسیرهای دوچرخه سواری در منطقه شما حفظ شود. برای این کار ، کافیست Siri را فعال کرده و مشخص کنید که کجا می خواهید بروید.

برای هر ایده آنچه می توانید بپرسید:

  • “سلام ، سیری ، راهنمای دوچرخه سواری را در خانه به من بده.”
  • “سلام ، سیری ، راهنمای دوچرخه سواری به 7-11 روز آینده بده.”
  • “سلام ، سیری ، چه مدت طول می کشد تا من با دوچرخه کار کنم؟”

اگر برای استفاده از راهنما از Apple Watch استفاده کنید ، اعلان های هشدار دهنده و هشدارهای صوتی برای نشان دادن زمان گردش به چپ یا راست دریافت خواهید کرد. لحن پایین و به دنبال آن تن زیاد به معنی چرخش راست در تقاطع بعدی است ، در حالی که لحن بالا و پس از آن صدای کم به معنی چرخش چپ است.

اگر هنگام دریافت راهنما به صفحه شماره گیری تغییر دهید ، می توانید با ضربه زدن روی نماد کوچک “Apple Maps” که در مرکز بالای صورت شما ظاهر می شود ، به سرعت به آنجا برگردید.

نقشه های گوگل یک گزینه مناسب برای دوچرخه سواران است

از نظر بسیاری ، Apple Maps به سادگی هنوز راهنمای دوچرخه سواری ارائه نمی دهد. در حالی که منتظر جبران اپل بودید ، Google Maps در حال حاضر شاخص قابل توجهی از مسیرهای دوچرخه سواری دارد. این می تواند Google Maps را برای بسیاری از دوستان بهتر دوچرخه سواری تبدیل کند.

نقشه های گوگل از این نظر تقریباً مشابه نقشه های اپل عمل می کنند. برنامه را راه اندازی کنید ، مقصد خود را پیدا کنید ، روی نماد دوچرخه سواری ضربه بزنید و برای شروع “شروع” را فشار دهید. سپس می توانید برنامه Google Maps همراه را در Apple Watch خود جهت جهت گیری به نوبه خود باز کنید.

نقشه دوچرخه در Google Maps

در iPhone ، Google Maps همچنین برنامه ریزی مسیر شما را آسان می کند. روی نماد لایه در گوشه سمت راست بالای صفحه ضربه بزنید و “دوچرخه سواری” را در زیر “جزئیات نقشه” فعال کنید تا تمام مسیرهای دوچرخه سواری ، مسیرهای جداگانه و مسیرهای مشخص شده با سبز تیره را ببینید.

در صورت تمایل می توانید با اضافه کردن چندین توقف با استفاده از برنامه مسیر ، از این نمای کلی برای برنامه ریزی مسیر خود استفاده کنید. هر دو برنامه نقشه برداری گوگل و اپل سعی می کنند مسیرهای مناسب دوچرخه سواری را پیدا کنند ، اما شما همچنان باید از اختیار و دانش خود در این منطقه برای انتخاب مسیرهایی ایمن و متناسب با قابلیت های دوچرخه سواری خود استفاده کنید.

نصب دوچرخه را نیز در نظر بگیرید

اپل واچ در هنگام حرکت در محیط های شهری و روستایی کمک بزرگی می کند ، اما برای راهنمایی های سریع نمی توانید یک آیفون را با پایه مناسب دوچرخه سواری شکست دهید. آنها در همه اشکال و اندازه ها ، از براکت های ارزان قیمت گرفته تا کل سیستم های نصب مانند Quad Lock در دسترس هستند.

اگر تجربه ای می خواهید که به آنچه از GPS در اتومبیل می گیرید نزدیک باشد ، قفسه دوچرخه (و باتری USB) این کار را انجام می دهد.
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*