نحوه دستیابی Google Assistant با ضربه زدن به پشت دستگاه Android شما


برای راه اندازی Google Now ضربه بزنید
جو فدوا

دستگاه های Android گزینه های مختلفی برای راه اندازی دستیار Google دارند. برخی می توانند فشرده شوند ، دیگران دکمه های فیزیکی دارند و حرکات روی صفحه وجود دارد. همچنین می توانید با ضربه زدن به پشت دستگاه خود شروع کنید. در اینجا نحوه انجام آن آورده شده است.

ابتدا برای انجام این کار به برنامه ای به نام Tap، Tap نیاز دارید. برای بارگیری از فروشگاه Google Play در دسترس نیست ، اما به راحتی در هر دستگاه Android 7.0+ بارگیری می شود. قبل از ادامه ، راهنمای نصب Tap ، Tap و Ready to Work را دنبال کنید.

متصل: چگونه می توان با ضربه زدن به پشت تلفن Android خود اقداماتی را انجام داد

پس از تنظیم Tap ، Tap ، می توانیم ژست دستیار Google را پیکربندی کنیم. برنامه را باز کنید و “اقدامات دو ضربه سریع” یا “اقدامات سه ضربه بزنید” را انتخاب کنید. برای این راهنما از Double Tap استفاده خواهیم کرد.

لمس دوگانه یا لمس سه گانه را انتخاب کنید

سپس دکمه “افزودن اقدام” را در پایین صفحه انتخاب کنید.

روی افزودن اقدام ضربه بزنید

از دسته Startup ، روی «دستیار راه اندازی» ضربه بزنید. با این کار برنامه دستیار پیش فرض راه اندازی می شود. برای اکثر افراد ، این دستیار Google است.

دستیار راه اندازی

دستیار اکنون با لمس پشت دستگاه شروع به کار می کند. سپس می توانیم الزاماتی را اضافه کنیم که برای تحقق این حرکت باید برآورده شوند. به عنوان مثال ، فقط در حالت روشن بودن نمایشگر می توانید تنظیم کنید که اشاره را انجام دهد. “افزودن نیاز” را لمس کنید.

شیر اضافه کردن مورد نیاز است

یکی از الزامات را از لیست انتخاب کنید.

نیاز را انتخاب کنید

این است! اکنون می توانید دستیار Google را به سادگی با ضربه زدن به پشت دستگاه خود راه اندازی کنید.
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*