نحوه رانندگی با سانتا و فعال کردن تم کریسمس در Waze


تم کریسمس waze
عاقل

اگر در این فصل تعطیلات می بینید که با تلفن خود در حال گشت و گذار هستید ، چرا با کمی روحیه کریسمس آن را جاز نمی کنید و با سانتا رانندگی نمی کنید؟ برنامه Waze دارای تعدادی گزینه با مضمون سانتا است که برای مدت زمان محدودی در دسترس هستند.

اگر با Waze آشنایی ندارید ، آن را Google Maps با کمک و جوایز اجتماعی بدانید. افراد می توانند حوادث رانندگی را برای هشدار دادن به سایر رانندگان گزارش دهند و سایر موارد سرگرم کننده را می توان قفل کرد. ویژگی های “Drive with Santa” فقط کمی سلیقه است.

رانندگی با بابانوئل GIF
عاقل

برای امتحان کردن آن ، Waze را در دستگاه iPhone یا Android باز کنید. اگر وارد سیستم شده اید ، روی “My Waze” در پایین ضربه بزنید. اگر از Waze به عنوان میهمان استفاده می کنید ، روی جستجو ضربه بزنید.

روی تب My Waze یا جستجو ضربه بزنید

با باز شدن نوار کناری ، باید گزینه “Drive with Santa” را مشاهده کنید. در غیر این صورت ، روی این پیوند روی دستگاه خود ضربه بزنید.

روی Drive with Santa ضربه بزنید

سپس می توانید هر یک از گزینه های زیر “رانندگی با سانتا” را روشن کنید:

  • “بابا نوئل”: نماد خود را در کارت سانتا تغییر می دهد. (دیگران که از Waze در جاده استفاده می کنند نیز این را می بینند).
  • “سورتمه بابانوئل”: وسیله نقلیه خود را با یک سورتمه تعویض کنید.
  • “بابا نوئل”: با صدای سانتا کلاوس دستورالعمل های نوبت به نوبت را دنبال کنید.

پس از انتخاب ، روی «تمام» ضربه بزنید.

دستگاهی را با عملکردهای سانتا فعال کنید

شما در هنگام استفاده از Waze ، تم های سانتای سفارشی خود را مشاهده خواهید کرد. توجه داشته باشید که فقط در فصل تعطیلات در دسترس خواهند بود و پس از آن رابط کاربری به تنظیمات قبلی شما برمی گردد.

آیا برای سفر تعطیلات خود به دنبال موسیقی کریسمس هستید؟ در این صورت ، Waze برای ایجاد لیست پخش سورتمه سانتا با Pandora همکاری کرده است. ساکنان ایالات متحده می توانند از طریق پخش کننده صوتی در برنامه Waze به آن گوش دهند.

منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*