نحوه راه اندازی برنامه های iPhone و iPad در Mac


blackzheep / Shutterstock

اگر Mac مجهز به سیلیکون اپل دارید (مانند پردازنده M1) دیگر نیازی به حذف iPhone یا iPad ندارید تا برخی از برنامه های موبایل مورد علاقه خود را اجرا کنید. در حالی که از macOS 11 Big Sur یا بالاتر استفاده می کنید ، می توانید برنامه های iPhone و iPad را در Mac خود بارگیری و نصب کنید.

قبل از اینکه بتوانید برنامه iPhone یا iPad را در Mac یا MacBook خود راه اندازی کنید ، ابتدا باید آن را از فروشگاه App Apple بارگیری کنید.

متصل: Mac برنامه های iPhone و iPad را راه اندازی می کند: نحوه کار آن در اینجا است

با کلیک روی نماد Launchpad که در پایه کامپیوتر شما است ، شروع به کار می کنید.

روی دکمه Launchpad در ایستگاه docking Mac خود کلیک کنید

سپس بر روی دکمه “App Store” کلیک کنید. اگر نمی توانید آن را پیدا کنید ، از نوار جستجو در بالای خفاش برای یافتن برنامه استفاده کنید.

App Store را باز کنید یا از نوار جستجو استفاده کنید

همچنین می توانید از جستجوی داخلی Spotlight اپل برای باز کردن برنامه استفاده کنید. ساده ترین راه برای این کار فشار دادن Cmd + Spacebar روی صفحه کلید است. کادر گفتگوی جستجو در مرکز صفحه ظاهر می شود. وارد “App Store” شوید و اولین ورودی را انتخاب کنید.

برای یافتن App Store از Spotlight Search استفاده کنید

اکنون می توانید نام برنامه iPhone یا iPad را در نوار جستجو در گوشه سمت راست بالای پنجره وارد کنید.

برای یافتن برنامه از نوار جستجو در گوشه بالا سمت چپ استفاده کنید

شما بلافاصله برنامه مورد نظر خود را مشاهده نخواهید کرد – این بدان دلیل است که App Store فقط برنامه های Mac را به طور پیش فرض نشان می دهد. برای جابجایی بازدیدها ، روی لیست برنامه های iPhone و iPad کلیک کنید.

کلیک "برنامه های iPhone و iPad" گزینه زیر "نتایج" سرتیتر

اگر توسعه دهنده برنامه iPhone یا iPad شما را انتخاب کرده است که برنامه تلفن همراه خود را در Mac در دسترس قرار دهد ، اکنون آن را در صفحه نتایج مشاهده خواهید کرد.

اطلاعات: اگر برای اولین بار برنامه را بارگیری می کنید و دکمه “دریافت” را می بینید – باید با استفاده از سنسور اثر انگشت TouchID MacBook یا رمز عبور Apple ID خود – تأیید کنید. نماد ابر نشان می دهد که شما برنامه را قبلاً در یکی از دستگاههای خود بارگیری کرده اید و احتیاجی به احراز هویت نیست.

برای شروع مراحل بارگیری ، روی دکمه دریافت یا بارگیری (که به نظر می رسد مانند یک نماد ابر است) کلیک کنید.

انتخاب کنید "بگیر" یا دکمه بارگیری در کنار لیست برنامه ها را لمس کنید

پس از نصب برنامه iPhone یا iPad در Mac ، دکمه “Open” را انتخاب کنید. این برنامه در پنجره خود باز می شود و مانند سایر برنامه های توسعه یافته برای Mac شما کار خواهد کرد.

کلیک "باز کن" دکمه برای شروع برنامه

بعداً ، پس از بستن App Store ، می توانید برنامه iPhone یا iPad را با پیدا کردن آن در Launchpad یا استفاده از جستجوی Spotlight ، مانند Mac بالا در Mac خود باز و راه اندازی کنید.

متأسفانه ، در زمان نوشتن این مقاله ، هیچ Mac با صفحه نمایش لمسی وجود ندارد. شما باید با هر برنامه یا بازی که با صفحه لمسی ، ماوس یا صفحه کلید بارگیری می کنید تعامل داشته باشید.

متصل: نحوه استفاده از MacOS Spotlight به عنوان یک قهرمان
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*