نحوه شروع کار با Apple Fitness +


تصویر پیش نمایش نشان دادن Apple Fitness +
سیب

Apple Fitness + سرویس اشتراکی جدید سرویس تمرینی اپل است که توسط اپل واچ طراحی شده است. این برنامه برای همه – مبتدیان و علاقه مندان – دوره های تناسب اندام را ارائه می دهد. در اینجا هر آنچه برای شروع باید بدانید آورده شده است.

به Apple Fitness + چه چیزی نیاز دارید؟

Apple Fitness Plus به Apple Watch Series 3 یا بالاتر و iPhone ، iPad یا Apple TV نیاز دارد. وقتی فعالیت خود را همراه با کلاسی که در دستگاه دیگر بازی می کنید ، ساعت فعالیت شما را ردیابی می کند.

بعضی از کلاس های + Apple Fitness تمرین های وزنه ای هستند. بعضی دیگر مانند اکثر کلاسهای تمرین قدرتی به دو دمبل کوچک احتیاج دارند. همچنین کلاس هایی برای دویدن ، قایقرانی و دوچرخه سواری در فضای بسته وجود دارد که به ترتیب به تردمیل ، دستگاه قایقرانی یا دوچرخه ثابت نیاز دارند. برای کلاس های یوگا ، تشک و بلوک مفید است ، اما ضروری نیست.

به طور کلی برای جابجایی به فضای کمی نیز احتیاج خواهید داشت. بسیاری از کلاسها دارای انرژی بالا هستند و شامل پرش ، تکان دادن و فعالیتهای دیگری است که می تواند به راحتی یک وسیله روشنایی نزدیک را از بین ببرد.

اگر نمی توانید فضای کمی در اتاق نشیمن خود آزاد کنید ، ممکن است بخواهید از Apple Fitness + در سالن بدن سازی استفاده کنید.

متصل: کدام اپل واچ را بخرید؟

هزینه Apple Fitness + چقدر است؟

Apple Fitness + هر ماه 9.99 دلار یا هر سال 79.99 دلار هزینه دارد. با این حال ، کسی که دارای یک اپل واچ سری 3 یا بالاتر است ، یک ماه استفاده آزمایشی رایگان در نظر گرفته شده است.

اگر اپل واچ را پس از 15 سپتامبر 2020 خریداری کرده باشید ، یک دوره آزمایشی رایگان سه ماهه رایگان دریافت خواهید کرد.

نحوه ثبت نام در Apple Fitness +

ثبت نام برای Apple Fitness + به سادگی باز کردن برنامه Fitness در iPhone ، ضربه زدن روی Fitness + و سپس پیروی از دستورالعمل ها است.

البته ، آیفون شما باید با iOS 14.3 کار کند و Apple Watch شما باید به watchOS 7.2 به روز شود. اگر از iPad استفاده می کنید ، می توانید برنامه تناسب اندام Apple را از App Store بارگیری کنید. اگر می خواهید تمرینات Apple TV را دنبال کنید ، مطمئن شوید که آن را به tvOS 14.3 که شامل برنامه تناسب اندام داخلی است ، به روز کنید.

در برنامه تناسب اندام در iPhone خود ، روی Fitness + ضربه بزنید ، روی «ادامه» ضربه بزنید و سپس روی «سعی کنید رایگان» ضربه بزنید. انتخاب کنید می خواهید ماهانه پرداخت کنید یا سالانه پس از پایان دوره آزمایشی ، و سپس دوباره روی “امتحان رایگان” ضربه بزنید.

این است! شما ثبت نام کرده اید و آماده عرق کردن هستید.

تناسب اندام + صفحه ثبت نام صفحه تناسب اندام + اشتراک

در چه کلاسهایی می توانم شرکت کنم؟

در ابتدا 180 کلاس در 9 دسته 21 مربی و هر هفته بیشتر وجود دارد.

دسته بندی ها عبارتند از:

 • آموزش با شدت بالا (HIIT)
 • یوگا
 • هسته
 • استحکام – قدرت
 • تردمیل
 • دوچرخه سواري
 • قایقرانی
 • برقص
 • انتظار دقیق

دروس 5-45 دقیقه طول می کشد و دارای لیست پخش همراه Apple Music است. بسته به اینکه کدام تمرین را انجام می دهید ، می توانید انواع مختلف موسیقی را انتخاب کنید:

 • لرزیدن
 • هیپ هاپ / R&B
 • کانالهای لاتین
 • پرتاب ضربه
 • سرودهای خوش بینانه
 • همه چیز راک است
 • آخرین بازدیدها
 • رقص خالص
 • کشور برتر

برای گوش دادن در حین تمرین لازم نیست مشترک Apple Music شوید. اگر این کار را انجام دهید ، می توانید به سرعت موسیقی را از یک تمرین گرفته و در کتابخانه موسیقی Apple خود قرار دهید.

پس از ثبت نام در یک کلاس ، اپل از شما اجازه می گیرد که کلاسهایی را که قبول می کنید ردیابی کند. احتمالاً ایمن است که فرض کنیم کلاسها و مربیان مشهورتر تمرینات جدید را بیشتر انجام دهند.

چگونه یک تمرین تناسب اندام اپل + پیدا کنیم

با بسیاری از تمرینات مختلف برای انتخاب ، چندین روش وجود دارد که می توانید آنها را به سرعت پیدا کنید.

انتخاب تمرین برخی از تمرینات موجود HIIT

در بالای صفحه + Fitness در iPhone یا iPad لیستی از دسته های مختلف تمرین مشاهده خواهید کرد. برای دیدن لیست طولانی گزینه های موجود ، روی یکی ضربه بزنید. برای مرتب سازی لیست می توانید روی مرتب سازی ضربه بزنید ، اما بهترین راه برای این کار ضربه زدن روی فیلتر است. سپس می توانید کلاس های مختلف را با مربی ، زمان یا موسیقی فیلتر کنید.

تناسب اندام + گزینه های مرتب سازی تناسب اندام + گزینه های فیلتر

این یک روش مناسب برای یافتن دقیق کلاس مورد نظر شماست. به عنوان مثال ، من توانستم به سرعت یک کلاس 10 دقیقه ای HIIT با لیست پخش Top Country (خوب ، جیمی ری) پیدا کنم.

کلاسهای پیشنهادی نیز در صفحه اصلی وجود دارد. همانطور که از برنامه استفاده می کنید ، آنها شخصی تر می شوند. در حال حاضر ، گزینه هایی که من پیشنهاد می کنم “New This Week” ، “Popular” و “Simple and Fast” هستند که هر کدام شامل حدود 20 کلاس است.

برای دیدن موارد بیشتر ، فقط روی “نمایش همه” ضربه بزنید.

تناسب اندام + تمرینات محبوب تناسب اندام + تمرینات پیشنهادی

نحوه آموزش با Apple Fitness +

کار با Apple Fitness + کاملاً ساده است. فقط تمرین مورد نظر خود را پیدا کنید ، روی “بیایید برویم” ضربه بزنید و سپس دستورالعمل های مربیان را دنبال کنید. آنها در شکستن و نشان دادن تمام حرکات مختلف کار بزرگی انجام می دهند.

تناسب اندام + لیست تمرینات تناسب اندام + آموزش

هنگام آموزش ، کالری فعال فعلی ، ضربان قلب و مدت زمان تمرین را در گوشه بالا سمت چپ مشاهده خواهید کرد. در آنجا حلقه های فعالیت خود را نیز مشاهده خواهید کرد. سخت راه بروید و می توانید حلقه های “حرکت” و “ورزش” را جلوی چشمانتان پر کنید.

تناسب اندام + آموزش در حال انجام است
سیب

در حین تمرینات قلبی “Burn Bar” را نیز مشاهده خواهید کرد. این عملکرد شما را با سایر افرادی که تمرین کرده اند مقایسه می کند. به شما می گوید شما “در بسته” هستید یا “به جلو در مقابل بسته” هستید. مقداری تشویق می کند و همچنین با توجه به سن ، جنس و وزن شما متعادل است.

برای تغییر یا خاموش کردن معیارهایی که هنگام آموزش می بینید ، روی «معیارها» در پایین سمت راست ضربه بزنید.

گزینه های تناسب اندام + شاخص ها

بعد از تمرین

پس از اتمام تمرین ، خلاصه ای از نحوه عملکرد خود را مشاهده خواهید کرد. اگر تمرینی را دوست دارید و می خواهید آن را در موارد دلخواه خود نگه دارید ، روی افزودن ضربه بزنید.

برای به اشتراک گذاشتن یک تمرین (نه آمار خود) با یک دوست ، می توانید روی “اشتراک” ضربه بزنید. یا روی Mindful Cooldown ضربه بزنید تا یک جلسه کوتاه داشته باشید و مراقبه کنید.

گزینه های بعد از تمرین

آیا Apple Fitness + برای مبتدیان است؟

Apple Fitness + برای کسانی که تازه وارد تناسب اندام و تمرین می شوند عالی است. حتی یک لیست پخش “مبتدی” در صفحه اصلی وجود دارد. این شامل هفت کلاس مقدماتی کوتاه است: دو کلاس برای قدرت ، یوگا و HIIT و یک کلاس برای هسته. هر بار که بخواهید می توانید این کارها را انجام دهید تا اعتماد به نفس شما افزایش یابد.

همچنین هر کلاس توسط سه مربی تدریس می شود: مربی اصلی و دو دستیار. یکی از دستیاران همیشه نسخه کم تحرک را نشان می دهد. به عنوان مثال ، در کلاس تردمیل ، این دستیار پیاده روی قدرتی خواهد بود یا در تمرین HIIT ، حرکات آنها پرش و خم شدن کمتری خواهد بود.

اگر به دلایلی نتوانستید نسخه با تأثیرگذاری بالا را بسازید ، عالی است کسی را دنبال کنید.

از نظر ذهنی بیشتر ، من واقعاً تحت تأثیر قرار گرفتن همه مربیان در رابطه با دوستانه ، متنوع و درگیر بودن قرار گرفتم. در هر سطحی که باشید ، قادر خواهید بود شخصی را که دوست دارید پیدا کنید و مربی شما باشد.

نحوه لغو اشتراک در Apple Fitness +

هنگام ثبت نام در دوره آزمایشی رایگان ، شما همچنین موافقت می کنید که پس از پایان دوره آزمایشی ، ماهیانه 9.99 دلار (یا 79.99 دلار در سال) بپردازید. اگر تصمیم گرفتید که از Apple Fitness + خوشتان نمی آید ، حتماً فوراً جلسه آزمایشی خود را لغو کنید تا فراموش نکنید.

برای این کار ، برنامه Fitness + را باز کنید ، روی عکس نمایه خود در بالا سمت راست ضربه بزنید و سپس روی نام خود ضربه بزنید تا همه اشتراک های خود را ببینید.

انتخاب نمایه در تناسب اندام + انتخاب لیستی از اشتراک ها در تناسب اندام +

تناسب اندام را لمس کنید و سپس لغو آزمایش رایگان را لمس کنید. با این کار دوره آزمایشی رایگان شما پایان می یابد و همچنین از شارژ کارت شما جلوگیری می کند.

تناسب اندام + برجسته شده در لیست اشتراک لغو یک دوره آزمایشی رایگان
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*