نحوه صادرات و واردات فرستنده های Outlook امن و مسدود شده


ویژگی Microsoft Outlook Junk E-mail وقتی با افزودن فرستنده ها به لیست فرستندگان ایمن و فرستنده های مسدود شده ، آن را آموزش دهید ، بهترین عملکرد را دارد. در اینجا نحوه صادرات این لیست ها و وارد کردن مجدد آنها به دستگاه یا حساب جدید آمده است.

این قابلیت فقط در برنامه دسک تاپ Microsoft Outlook موجود است. اگر از Outlook Online استفاده می کنید ، داده های فرستنده های ایمن و فرستنده های مسدود شده با مشتری Outlook همگام سازی می شوند. فقط از طریق برنامه دسک تاپ می توانید آنها را وارد و صادر کنید.

در Microsoft Outlook ، روی صفحه اصلی> هرزنامه> گزینه های هرزنامه کلیک کنید.

چشم انداز "گزینه های هرزنامه" گزینه منو

شما باید فرستنده های ایمن و فرستنده های مسدود شده را جداگانه صادر کنید. تب Safe Senders را باز کرده و بر روی Export to File کلیک کنید.

 "فرستنده های امن" و بخش "صادرات به پرونده" دکمه.

با این کار یک جعبه محاوره ای پرونده استاندارد باز می شود تا فایل در جایی از رایانه شما ذخیره شود. مکانی را انتخاب کنید ، نامی برای پرونده وارد کنید و آن را ذخیره کنید.

اکنون تب Blocked Senders را باز کرده و Export to File را کلیک کنید.

 "ارسال کنندگان مسدود شده است" و بخش "صادرات به پرونده" دکمه.

همانند Safe Senders ، این یک پنجره استاندارد پرونده را برای ذخیره فایل در جایی از رایانه شما باز می کند. مکان ، نام پرونده را انتخاب کنید و آن را ذخیره کنید.

اکنون باید دو پرونده TXT داشته باشید که می توانید آنها را به یک حساب جدید وارد کنید یا Microsoft Outlook را در رایانه دیگری نصب کنید.

دو فایل متنی حاوی داده های فرستنده.

وارد کردن این پرونده ها به سادگی صادر کردن آنهاست. با کلیک بر روی صفحه اصلی> نامه ناخواسته> گزینه های نامه ناخواسته در برنامه دسک تاپ Microsoft Outlook به منوی گزینه های ناخواسته ایمیل بازگردید. برای وارد کردن پرونده Safe Safeers ، برگه Safe Senders را باز کرده و روی Import from File کلیک کنید.

 "فرستنده های امن" و بخش "وارد کردن از پرونده" دکمه.

برای وارد کردن ارسال کنندگان مسدود شده ، برگه Sended Blocked را باز کرده و روی Import from File کلیک کنید.

 "ارسال کنندگان مسدود شده است" و بخش "وارد کردن از پرونده" دکمه.

با وارد کردن ، همه فرستنده ها به جای رونویسی از سوابق موجود ، به لیست های موجود اضافه می شوند. این بدان معنی است که شما و همکارانتان می توانید فایلهای صادر شده خود را به خصوص مسدودکننده های مسدود شده را به اشتراک بگذارید تا به شما در ایجاد فیلترهای هرزنامه بهتر کمک کنند.
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*