نحوه ضبط نمایش و فیلم در YouTube TV


OpturaDesign / Shutterstock

ضبط نمایش ها و فیلم ها در YouTube TV بسیار آسان است. با تنظیم ساده ضبط DVR ، پخش فیلم یا هر قسمت از یک نمایش تلویزیونی به طور خودکار ذخیره می شود. در اینجا نحوه شروع کار آمده است.

به جای جستجوی گزینه “ضبط” ، که معمولاً توسط ارائه دهندگان کابل معمول یافت می شود ، ضبط نمایش ها و فیلم های YouTube TV که به کتابخانه خود اضافه کرده اید. ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه نمایش ها و فیلم های مورد علاقه خود را به کتابخانه YouTube TV خود اضافه کنید.

ضبط نمایش ها و فیلم های تلویزیونی در YouTube در دستگاه های تلفن همراه

ابتدا برنامه YouTube TV را در iPhone ، iPad یا Android باز کنید. روی نماد جستجو در گوشه سمت راست بالای رابط ضربه بزنید.

صفحه اصلی YouTube TV.  روی نماد جستجو ضربه بزنید.

یک جعبه جستجو ظاهر می شود. می توانید نمایش ها را بر اساس دسته ، شبکه تماشا کنید یا ببینید چه روندی دارد. عنوان نمایش یا فیلم مورد نظر خود را وارد کنید.

وارد نمایش یا فیلم مورد نظر خود شوید

وقتی سرچ کردیم چگونه مادرت را ملاقات کردم، نمایش بلافاصله در نتایج جستجو ظاهر شد. روی نماد بعلاوه (+) ضربه بزنید تا به کتابخانه شما اضافه شود.

برای افزودن نمایش به کتابخانه خود ، به راحتی روی نماد plus ضربه بزنید یا برای اطلاعات بیشتر بر روی نمایش ضربه بزنید

اگر نمی خواهید بلافاصله آن را به کتابخانه خود اضافه کنید ، روی لیست فیلم ها یا نمایش ها ضربه بزنید تا اطلاعات بیشتری کسب کنید یا قسمت های موجود را ببینید.

هنگامی که فیلم یا نمایش تلویزیونی با موفقیت اضافه شد ، نماد بعلاوه به علامت تیک تبدیل می شود. YouTube TV اکنون هر قسمت از این نمایش یا فیلم را که به جلو حرکت می کند به طور خودکار ضبط می کند.

برای افزودن نمایش به کتابخانه خود ، روی نماد plus ضربه بزنید!

ضبط برنامه ها و فیلم های تلویزیونی در YouTube بصورت آنلاین

روند افزودن فیلم و نمایش به کتابخانه آنلاین شما بسیار شبیه به تجربه برنامه است. ابتدا به وب سایت YouTube TV بروید. روی نماد جستجو در گوشه بالا سمت راست کلیک کنید.

در tv.youtube.com روی نماد جستجو کلیک کنید.

سپس نام نمایش یا فیلم مورد نظر خود را در نوار جستجو وارد کنید. در این صفحه همچنین می توانید نمایش ها را بر اساس دسته ها ، شبکه ها مشاهده کرده و یا روندها را مشاهده کنید.

نام نمایش یا فیلم مورد نظر خود را وارد کنید

روی نتیجه جستجوی مورد نظر خود کلیک کنید.

بر روی نتیجه جستجوی مورد نظر خود کلیک کنید

یک پنجره بازشو با اطلاعات اضافی درباره فیلم یا نمایش تلویزیونی و همچنین لیست کاملی از فصول ، قسمت ها یا پخش های موجود ظاهر می شود. برای ذخیره نمایش یا فیلم در کتابخانه خود ، روی نماد بعلاوه (+) کلیک کنید.

برای ذخیره نمایش یا فیلم در کتابخانه خود ، روی نماد plus کلیک کنید!

تموم شدی DVR نامحدود YouTube TV هر قسمت از این نمایش را در پیش رو ضبط می کند ، و همچنین هر پخش فیلم انتخابی را ضبط می کند.

نمایش تلویزیونی و فیلم های تلویزیونی را در YouTube ضبط کنید

برای این راهنما ما از NVIDIA Shield با Android TV استفاده خواهیم کرد. با این وجود ، این تجربه باید مشابه باشد ، چه شما از Apple TV استفاده کنید و چه از برنامه داخلی TV YouTube در تلویزیون استفاده کنید.

در صفحه اصلی YouTube TV ، نماد جستجو را در گوشه بالا سمت راست انتخاب کنید.

در صفحه اصلی YouTube TV ، نماد جستجو را انتخاب کنید.

نوار جستجو ظاهر می شود. برای جستجوی یک نمایش یا فیلم از صفحه کلید یا دستور صوتی روی صفحه استفاده کنید.

وارد نمایش یا فیلم مورد نظر خود شوید

همانطور که تایپ می کنید ، پیشنهادات ظاهر می شوند. پس از نمایش یا فیلم خود ، به سمت راست پیمایش کنید و آن را انتخاب کنید.

نمایش یا فیلم مورد نظر خود را انتخاب کنید

از منوی نمایش یا فیلم می توانید اطلاعات بیشتری مانند زمان قسمت های آینده ، اطلاعات مربوط به بازیگران یا گزینه های مشابه را مشاهده کنید. نماد بعلاوه (+) را برای افزودن نمایش یا فیلم به کتابخانه خود انتخاب کنید.

نماد بعلاوه را برای افزودن نمایش به کتابخانه خود انتخاب کنید

سپس به شما اطلاع داده می شود که نمایش یا فیلم به کتابخانه شما اضافه شده است. DVR نامحدود YouTube TV هر قسمت از آن نمایش یا فیلم را که از قبل پخش می شود ضبط می کند.
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*