نحوه غیرفعال کردن “بیشتر از Windows بیاموزید” در ویندوز 10


آیا از شنود ویندوز 10 با صفحه اصلی “از Windows بیشتر بیاموزید” هر بار که به روز می شوید خسته شده اید؟ ممکن است برای بعضی ها مفید باشد ، اما تداخل ایجاد می کند. در اینجا نحوه خاموش کردن آن آورده شده است.

ابتدا تنظیمات را با کلیک کردن روی منوی شروع و انتخاب نماد چرخ دنده کوچک (یا می توانید Windows + I را روی صفحه کلید فشار دهید) را باز کنید.

در منو

در تنظیمات ، روی سیستم کلیک کنید.

در تنظیمات ویندوز 10 ، کلیک کنید "سیستم."

در سیستم ، اعلان ها و اقدامات را در نوار کناری انتخاب کنید.

در تنظیمات Windows ، کلیک کنید "اعلان ها و اقدامات"

در صفحه اعلان ها و عملکردها ، علامت کادر کنار “پیشنهاد راه هایی که می توانم تنظیمات دستگاه خود را برای استفاده بیشتر از ویندوز به پایان برسانم” را بردارید.

علامت تنظیمات ویندوز را بردارید "برای استفاده بیشتر از ویندوز ، روشهایی را برای تکمیل تنظیمات دستگاه من پیشنهاد دهید."

اگر می خواهید پس از به روزرسانی از بازشویی دیگری جلوگیری کنید – یکی از مواردی که نکات جدیدی را ارائه می دهد – همچنین می توانید علامت کادر کنار “نمایش من به Windows بعد از به روزرسانی خوش آمدید و گاه به گاه هنگام ورود به سیستم برای برجسته کردن موارد جدید و پیشنهادی وجود دارد “

علامت تنظیمات ویندوز را بردارید "بعد از به روزرسانی و هر از گاهی وقتی وارد سیستم می شوم نحوه کار با ویندوز را به من نشان دهید تا موارد جدید و پیشنهادی را برجسته کنم."

پس از پایان کار ، تنظیمات را ببندید. سپس دفعه بعدی که به روزرسانی می کنید ، صفحه “دریافت بیشتر از ویندوز” را مشاهده نمی کنید. یک چیز کمتر بین شما و تجربه کارآمدتر ویندوز 10 است. کامپیوتر مبارک!

منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*