نحوه غیرفعال کردن رنگ آمیزی تصویر زمینه در ویندوز در مک |


زبان طراحی اپل که در macOS Big Sur ارائه شده است شامل منوهای شفاف و پنجره های رنگی است که کمی رنگ تصویر زمینه را نشان می دهد. به نظر شما این آزار دهنده است؟ در اینجا نحوه غیر فعال کردن رنگ آمیزی تصویر زمینه در ویندوز در Mac وجود دارد.

به عنوان تصمیمات طراحی ، رنگ آمیزی کاغذ دیواری عجیب است. منوهای شفاف و ستون های فرعی به راحتی قابل درک هستند. آنها رنگ هر چیزی را در زیر پنجره نشان می دهند.

اما رنگ آمیزی کاغذ دیواری ، رنگ را از کاغذ دیواری می گیرد ، خواه پنجره های دیگری در زیر نباشد. بسته به کاغذ دیواری نه تنها آزار دهنده است ، بلکه پنجره های رنگی نیز خواندن را دشوارتر می کند.

بیشترین کاربرد را در برنامه های داخلی اپل مانند موسیقی ، عکس ، جستجوگر و تنظیمات سیستم دارد. با این وجود ، غیرفعال کردن ویژگی کم نور شدن پنجره به این مهم کمک خواهد کرد.

به تصویر زیر نگاهی بیندازید تا تفاوت واضح را ببینید. عملکرد کاهش نور پنجره در نیمه سمت چپ صفحه فعال می شود ، در حالی که در نیمه سمت راست صفحه فعال نیست.

رنگ آمیزی پنجره فعال و غیرفعال است

شما می توانید ویژگی تنظیم نور پنجره را از System Preferences غیرفعال کنید. روی نماد “Apple” در نوار منو کلیک کنید و گزینه “System Preferences” را انتخاب کنید.

System Preferences را از فهرست Big Sur اپل انتخاب کنید

در اینجا به منوی “عمومی” بروید.

روی گزینه General from System Preferences کلیک کنید

اکنون روی کادر تأیید کنار گزینه “Enable wallpaper toning in Windows” کلیک کنید تا ویژگی غیرفعال شود.

برای غیرفعال کردن رنگ آمیزی پنجره Mac کلیک کنید

جلوه رنگی چشمگیر کاغذ دیواری در پنجره ها از بین می رود و همه چیز به موارد قبلی برمی گردد!

رنگ آمیزی پنجره Mac غیرفعال است


قسمت آزار دهنده دیگر استفاده از Big Sur نوارهای شفاف منو و ستون های فرعی است. در اینجا نحوه می توانید اثر شفافیت را غیرفعال کنید.

متصل: چگونه می توان منوهای شفاف را در Mac غیرفعال کرد
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*