نحوه فعال سازی میانبرهای صفحه کلید قدیمی فتوشاپ


عکس برای لغو پیش نمایش تصویر
مایکل کرایدر

همه تغییرات برای بهتر نیستند. بعضی اوقات فقط می خواهید آنها را لغو کنید. احساسی که درمورد میانبرهای صفحه کلید لغو / انجام مجدد Adobe Photoshop در حال حاضر وجود دارد. در اینجا نحوه بازگرداندن نمونه های قدیمی – و خیلی بهتر – کلاسیک آورده شده است.

نحوه کار میانبرهای صفحه کلید قدیمی فتوشاپ

تازه سازی سریع: برای سالها ، فتوشاپ یک کلید خنثیسازی / انجام مجدد دستی داشت. برای واگرد کاری ، می توانید Control + Z را فشار دهید (Command + Z در Mac). اگر دوباره آن را فشار دهید ، واگرد واگرد خواهد شد. به عبارت دیگر ، مرحله ای را که لغو کرده اید تکرار خواهد کرد. این برای مقایسه سریع تغییرات و ویرایش های شما در تصاویر بسیار عالی بود.

به عنوان مثال ، می توانید بار را از لایه های مختلف حذف کنید ، یک ماسک اضافه کنید یا برخی از جزئیات را بکشید ، سپس با استفاده از Control + Z (یا Command + Z) به سرعت تغییراتی را که ایجاد کرده اید تغییر دهید و دوباره خاموش کنید می توانید تأثیرات آنها را مستقیماً مقایسه کنید. این یک روش واقعاً قدرتمند برای اطمینان از بهتر شدن تغییراتی بود که داشتید – و شما از ویرایش بیش از حد تصاویر خود وحشت ندارید.

تصویر صفحه ای از تاریخچه فتوشاپ
ایالات تاریخی فتوشاپ هر حرکت شما را مستند می کند.

در مورد لغو بیش از یک مرحله؟ برای بازگشت به حالت های مختلف تاریخچه سند ، می توانید از میانبر Control + Alt + Z (یا Mac Command + Option + Z) استفاده کنید. Control + Shift + Z (یا Command + Shift + Z در Mac) دوباره شما را از طریق آنها هدایت می کند. فقط

متأسفانه ، گرچه این میانبرهای صفحه کلید توسط بسیاری دوست داشتند ، اما کنوانسیون تقریباً جهانی لغو / تکرار میانبرهای صفحه کلید را نقض می کنند. بنابراین ، در جدیدترین نسخه های فتوشاپ ، Adobe از سنتی + Control (Z) یا Command + Z در Mac استفاده کرده است تا هر تعداد مرحله که می خواهید لغو کنید و Control + Shift + Z (یا Command + Shift +) Z روی Mac) تا هر مرحله را دوباره تکرار کنید.

متصل: چگونه می توان (تقریبا) هر عکس دیجیتالی را بدون بهبود خودکار تقویت کرد

یک میانبر صفحه کلید برای تغییر وضعیت سابقه قبلی وجود دارد (Control + Alt + Z یا Command + Option + Z). با این حال ، عملکرد دقیقاً یکسان نیست و در همه شرایط کار نمی کند.

بدیهی است که کاملاً واضح است که من مسائل را به روش قدیمی دوست دارم – گرچه می توانم مورد جدیدی را ببینم. خبر خوب این است که انتخاب مجموعه میانبرهای صفحه کلید به سادگی فشار دادن یک سوئیچ است.

فعال کردن میانبرهای کلاسیک Photoshop

برای بازیابی میانبرهای واگرد قدیمی ، فتوشاپ را باز کرده و روی ویرایش> میانبرهای صفحه کلید کلیک کنید.

کادر استفاده از استفاده از میانبرهای بازگشت میراث را انتخاب کنید و برای ذخیره تغییرات ، تأیید را کلیک کنید.

شامل میانبرهای ارثی در فتوشاپ

دفعه بعدی که فتوشاپ را شروع کردید ، به روزهای خوب گذشته باز خواهید گشت.
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*