نحوه مخفی کردن تبلیغات حساس در YouTube


تبلیغات الکل و قمار در YouTube

آیا می دانید Google به شما امکان می دهد انواع تبلیغاتی را که در وب می بینید تنظیم کنید؟ اگر نمی خواهید تبلیغات الکل یا قمار را در YouTube مشاهده کنید ، می توانید انصراف دهید. ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه این کار را انجام دهید.

همانطور که قبلاً می دانید ، Google مسئول تحویل بسیاری از تبلیغاتی است که هنگام مرور وب با آن روبرو می شوید. اگر به سیستم حساب Google وارد شده باشید ، این تبلیغات برای شما شخصی سازی می شوند.

Google هنگام شخصی سازی تبلیغات ، یک سری موارد را در نظر می گیرد. برخی از داده ها مانند سن و جنسیت شما از حساب Google شما جمع آوری می شود. اطلاعات اضافی مانند درآمد خانوار و وضعیت تأهل بر اساس فرضیاتی است که توسط فعالیت شما در خدمات Google ارائه شده است.

متصل: چگونه از تبلیغات هدفمند در وب انصراف دهیم

از طریق داشبورد تنظیمات Google می توان به تمام اطلاعاتی که Google برای شخصی سازی تبلیغات برای شما استفاده می کند ، دسترسی پیدا کرد. ما برای دیدن تبلیغات کمتر در مورد الکل و قمار در YouTube ، تنظیمات این صفحه را تغییر خواهیم داد.

برای شروع ، به صفحه تنظیمات Google Ads در یک مرورگر وب در رایانه ، تلفن یا رایانه لوحی خود مراجعه کنید. مطمئن شوید که به سیستم حساب Google خود وارد شده اید.

صفحه تنظیمات تبلیغات Google

در بالای صفحه ، دکمه رادیویی “سفارشی کردن تبلیغات” را مشاهده خواهید کرد. برای غیرفعال کردن سفارشی سازی تبلیغات ، می توانید این کار را خاموش کنید. با این حال ، اگر می خواهید انواع تبلیغاتی را که می بینید کنترل کنید ، “سفارشی کردن تبلیغات” باید روشن شود.

شخصی سازی آگهی باید روشن شود

به پایین “برگه های تبلیغات YouTube” بروید. در زمان نوشتن این ویژگی ، این ویژگی در بتا است ، بنابراین ممکن است هنوز آن را نبینید.

تنظیمات سفارشی سازی آگهی YouTube

در حال حاضر در اینجا دو دسته وجود دارد (با دسته های بالقوه بیشتر در آینده): الکل و قمار. روی «کمتر ببینید» در کنار انواع تبلیغاتی که دیگر نمی خواهید مشاهده کنید ، کلیک کنید.

یک دسته را انتخاب کنید تا کمتر ببینید

با یک پیام پاپ آپ از شما درخواست تأیید می شود. روی Next کلیک کنید.

روی ادامه ضربه بزنید

متوجه خواهید شد که در زیر گروه (یا دسته هایی) که انتخاب کرده اید ، اکنون می گوید: “ما این کار را خواهیم کرد دارم سعی می کنم نمایش تبلیغات در این گروه “

بنابراین ، متأسفانه ، Google تضمین نمی کند که نمی بینید همه جوره تبلیغات از دسته هایی که انتخاب کرده اید. با این حال ، قطعاً باید تعداد کمتری از آنها را در آینده ببینید.

پیام پس از حذف گروه

همین! امیدواریم اکنون تعداد کمتری از تبلیغاتی را که بیشتر آزار دهنده در YouTube مشاهده می کنید مشاهده کنید.
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*