نحوه مشاهده مرکز اطلاع رسانی در iPhone و iPad


هرکسی که آیفون یا آیپد داشته باشد با اعلان ها و میزان چشمگیر بودن آن آشنا است. خوشبختانه ، اپل مکانی را فراهم می کند که بتوانید آنها را مشاهده و مدیریت کنید ، به نام مرکز اطلاع رسانی. در اینجا نحوه دیدن آن آورده شده است.

مرکز اطلاع رسانی آیفون و آی پد دارای یک رابط متمرکز برای مشاهده اعلان های دریافتی از دستگاه شما از برنامه ها یا از خود سیستم عامل است. برای دیدن مرکز اعلان هنگام باز شدن قفل iPhone یا iPad ، از مرکز بالای صفحه به پایین بکشید.

نحوه راه اندازی مرکز اطلاع رسانی iOS یا iPadOS

مراقب باشید از سمت راست و بالای صفحه به پایین بلغزانید. در iPad و آیفون های مدرن و بدون دکمه شروع ، این حرکت مرکز کنترل را باز می کند. با این حال ، از iOS 14 و iPadOS 14 می توانید از سمت چپ و بالای صفحه نیز به پایین بکشید.

برای دیدن مرکز اعلان ها در صفحه قفل ، از مرکز صفحه به سمت بالا بکشید تا ظاهر شود. (می توانید مرکز اطلاع رسانی را در صفحه قفل در تنظیمات> Touch ID & Passcode یا Face ID & Passcode فعال یا غیرفعال کنید.)

پس از راه اندازی ، صفحه خاصی به نام Notification Center مشاهده خواهید کرد که آخرین اعلان ها را لیست می کند. اگر برنامه ای بیش از یک اعلان ارسال کرده باشد ، می توان اعلان ها را با هم مرتب کرد. روی پشته ضربه بزنید تا همه اعلان ها را گسترش دهید.

نمونه ای از مرکز اطلاع رسانی آیفون

در مرکز اعلان ها ، می توانید یک اعلان خاص را به سمت راست بکشید تا در برنامه اصلی باز شود. اگر صفحه را به سمت چپ بکشید ، می توانید این اعلان را پاک کنید. یا اگر می خواهید همه اعلان ها را یک باره پاک کنید ، روی “X” کوچک کنار عنوان “مرکز اطلاع رسانی” ضربه بزنید ، سپس روی “پاک کردن” ضربه بزنید.

در مرکز اعلان ها ، روی ضربه بزنید "ایکس" دکمه

همچنین می توانید با کشیدن انگشت خود به آرامی به سمت چپ روی حباب اعلان ، برخی از اعلان ها را از این صفحه خاموش کرده و در گزینه های ظاهر شده روی “مدیریت” ضربه بزنید.

متصل: چگونه می توان اعلان های آزار دهنده را به سرعت در iPhone یا iPad خاموش کرد

روی «مدیریت» در مرکز اعلان ها ضربه بزنید

اگر اعلان های شما به طور مکرر آزار دهنده است ، می توانید آنها را برای هر برنامه در تنظیمات غیرفعال کنید. به تنظیمات> اعلان ها بروید ، سپس روی برنامه ای که می خواهید مدیریت کنید ضربه بزنید. در آنجا می توانید نوع اعلان هایی را که می خواهید دریافت کنید انتخاب کنید یا آنها را کاملاً غیرفعال کنید. موفق باشید!

متصل: نحوه تسلط بر اعلان ها در iPhone شما
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*