نحوه پخش تبلیغات انیمیشن کلاسیک کلاسیک در Rankin / Bass


رودلف سرخ بینی در شمال
سرگرمی متحرک Rankin / Bass

Rankin / Bass Animated Entertainment با مشارکت رودلف ، فراستی و دیگران برخی از ماندگارترین تخصص های تلویزیون در تعطیلات را ایجاد کرده است. در اینجا نحوه می توانید برخی از این کلاسیک های دوست داشتنی نگاه اجمالی ، توقف حرکت و کلاسیک های متحرک تعطیلات را منتقل کنید.

رودلف سرخ بینی در شمال

https://www.youtube.com/watch؟v=KT9ziLuOJ80

اولین نمایش ویژه انیمیشن کریسمس ، Rankin / Bass ، همچنین با پخش منظم تلویزیون سالانه در فصل تعطیلات از زمان پخش NBC در سال 1964 (که آن را به طولانی ترین نمایش ویژه کریسمس در تاریخ تلویزیون تبدیل می کند) ، همچنان مشهورترین است. این آهنگ با الهام از این ترانه کلاسیک و با صدای گرم توسط Burle Ives تعریف شده است ، و داستان گوزن شمالی رودولف را روایت می کند ، که بینی سرخ درخشان او با کشیدن سورتمه بابانوئل در کریسمس به او مکان برجسته ای می بخشد.

رودلف سرخ بینی در شمال پخش جریانی در IndieFlix (4.99 دلار در ماه یا 49.99 دلار در سال پس از هفت روز استفاده آزمایشی رایگان) و برای خرید دیجیتال (9.99 دلار) از Vudu در دسترس است.

پسر کوچک درامر

https://www.youtube.com/watch؟v=FlyoD8d3iz0

بر اساس آهنگ تعطیلات به همین نام ، پسر کوچک درامر داستان غم انگیز اما دلگرم کننده طبل جوان هارون را دنبال می کند. او برای دوستانش حیوان بازی می کند (شتر ، الاغ و بره) و به دنبال مجوس به بیت لحم می رود تا شاهد تولد عیسی باشد و در آنجا برای منجی تازه متولد شده طبل می زند.

پسر کوچک درامر برای خرید دیجیتال (9.99 دلار) از Vudu در دسترس است.

آدم برفی یخ زده

https://www.youtube.com/watch؟v=v21UuibZ7ig

بعد از رودلف سرخ بینی در شمال، Frosty the Snowman محبوب ترین و ماندگارترین شخصیت انیمیشن Rankin / Bass است که در این بازی خاص شروع می شود و توسط آهنگ محبوب گسترش یافته است. کمدی و خواننده افسانه ای جیمی دورانت آخرین اجرای خود را انجام داد و داستان یک آدم برفی را روایت کرد که با جادوئی زنده می شود و سپس توسط بابانوئل به او کمک می کند تا بتواند هر کریسمس را برگرداند.

آدم برفی یخ زده برای خرید دیجیتال (9.99 دلار) از Vudu در دسترس است.

سانتا به شهر می آید

https://www.youtube.com/watch؟v=cTs1s5dZFaQ

بازیگران تمام ستاره (از جمله فرد آستر و میکی رونی) برای این داستان در مورد ریشه های سانتا کلاوس ، برگرفته از ترانه ای به همین نام (که همچنین برجسته است و آستر خوانده است) رأی دادند. این زندگی کریس کرینگل ، از زمان تولد تا استقرار اصلی ترین سنت های کریسمس ، را توصیف می کند ، هنگامی که او بابانوئل شد ، که همه او را می شناسند و دوستش دارند.

سانتا به شهر می آید برای خرید دیجیتال (9.99 دلار) از Vudu در دسترس است.

سال بدون بابانوئل

https://www.youtube.com/watch؟v=tDrczILXyy0

این داستان ویژه بر اساس کتاب کودکان فیلیس مک گینلی در سال 1956 ، از تصمیم سانتا برای برداشتن یک کریسمس حکایت دارد (او احساس می کند کمی از زمان خارج شده است.) و عواقب فاجعه بار آن ، البته سرانجام کریسمس ذخیره شده است) سال بدون بابانوئل همچنین قهرمانان محبوب Heat Miser و Snow Miser را که آب و هوای جهان را کنترل می کنند معرفی کرد.

سال بدون بابانوئل برای خریدهای دیجیتال (9/99 دلار +) و اجاره (2/99 دلار +) از آمازون ، Vudu ، Google Play ، FandangoNow و سایر خرده فروشی ها در دسترس است.

اولین کریسمس: داستان اولین برف کریسمس

https://www.youtube.com/watch؟v=eS4EXdZfIXA

آنجلا لانسبری این داستان را در مورد یک چوپان جوان نابینا تعریف می کند که برای اولین بار با برف روبرو می شود. او توسط گروهی از راهبه ها که او را به عنوان یک فرشته در مسابقه کریسمس خود انتخاب کردند ، جایی که او یک معجزه کریسمس را تجربه کرد ، پذیرفته شد. این شخصیت ها آهنگ کلاسیک ایروینگ برلین “White Christmas” را می خوانند ، اگرچه داستان از متن متن استخراج نشده است (برخلاف پیشنهادات ویژه دیگر مبتنی بر Rankin / Bass).

اولین کریسمس: داستان اولین برف کریسمس برای خرید دیجیتال (6.99 دلار +) و اجاره (2.99 دلار +) از FandangoNow و Microsoft در دسترس است.

سرزمین عجایب زمستانی فراستی

https://www.youtube.com/watch؟v=F2DFyALmFog

این عاقبت به آدم برفی یخ زده (روایت اندی گریفیت) آدم برفی جادویی را جک فراست شکنجه می کند (و سپس سرانجام با او دوست می شود) و به همراهی در قالب کریستال اهدا می شود ، که برای برف همسر او می شود (البته آنها با یک کشیش برف ازدواج کرده اند .)

سرزمین عجایب زمستانی فراستی برای خرید دیجیتال (7.99 دلار +) و اجاره (2.99 دلار +) از آمازون ، iTunes و مایکروسافت در دسترس است.

سال نو درخشان رودولف

https://www.youtube.com/watch؟v=7LFAnfRmQkQ

موفقیت در رودلف سرخ بینی در شمال الهام گرفته از این دنباله نسبتا عجیب و غریب. از نظر فنی ، این تنظیم شده است بعد از کریسمس (در صحنه های آغازین سانتا کلاوس و رودولف در حال بازگشت از یک هدیه تحویل هستند.) در حالی که رودلف سفر در یک سری از جزایر را نشان می دهد که دوره های مختلف تاریخی را برای بازگرداندن یک شب سال نو مبارک و نجات شب سال نو ارائه می دهند.

سال نو درخشان رودولف برای خریدهای دیجیتال (7.99 دلار +) و اجاره (2.99 دلار +) از آمازون ، iTunes ، Google Play ، Vudu و سایت های دیگر در دسترس است.

مادربزرگ زمستان

https://www.youtube.com/watch؟v=UxQGoqjONnk

اگرچه به طور سنتی در حدود کریسمس از تلویزیون پخش می شود ، اما این اطلاعات ویژه در مورد ماجراهای روح معروف زمستان بیشتر برای تعطیلات روز Groundhog بیشتر است. مارموت Pardon-Me Pete (با صداگذاری بادی هکت) که می خواهد شش هفته دیگر بخوابد ، برای تمدید زمستان با جک فراست قرارداد بسته است.

مادربزرگ زمستان جریان Amazon Prime (119 دلار در سال پس از 30 روز استفاده آزمایشی رایگان) و IndieFlix (4.99 دلار در ماه یا 49.99 دلار در سال بعد از یک دوره هفت روزه رایگان) و رایگان با تبلیغ در توبی

کریسمس رودلف و فراستی در جولای

https://www.youtube.com/watch؟v=5H3b4u4rESE

این طول ویژه (که به صورت نمایشی در برخی کشورها نیز منتشر شد) چیزی معادل طول Rankin / Bass است انتقام جویان فیلمی با بازی نه تنها رودلف بینی قرمز گوزن شمالی و فراستی آدم برفی بلکه صدای میکی رونی از بابانوئل از سانتا به شهر می آید و سال بدون بابانوئل، به علاوه شخصیت های فرعی دیگر از تبلیغات رودلف و فراستی. در اینجا ، رودلف و فراستی برای جلوگیری از نابودی کریسمس پادشاه وینتربولت شوم با هم متحد می شوند.

کریسمس رودلف و فراستی در جولای برای خریدهای دیجیتال (7.99 دلار +) و اجاره (2.99 دلار +) از آمازون ، iTunes ، Google Play ، Vudu و سایت های دیگر در دسترس است.

کریسمس پینوکیو

https://www.youtube.com/watch؟v=Piu5e-Xcn6A

اگرچه پینوچیو هنوز به شدت با دیزنی در ارتباط است ، شخصیت ایجاد شده توسط نویسنده کارلو کلودی به اشکال مختلف اقتباس شده است ، و در اینجا رانکین / باس داستان اولین کریسمس را تجربه می کند که توسط یک عروسک ساخته شده است و به یک پسر واقعی تبدیل شده است. پینوکیو و پدرش / خالقش گپتو سعی می کنند کادوهای کریسمس بی نقصی را برای یکدیگر پیدا کنند که این امر باعث می شود پینوکیو به مجموعه ای از تصادفات منجر شود که با یادگیری معنای واقعی تعطیلات برطرف می شود.

کریسمس پینوکیو برای خریدهای دیجیتال (7.99 دلار +) و اجاره (2.99 دلار +) از آمازون ، iTunes ، Google Play ، Vudu و سایت های دیگر در دسترس است.
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*