نحوه پخش جریانی از Xbox Series X | S به iPhone یا Android


بازی های جریان ایکس باکس
مایکروسافت

بله ، شما می توانید با استفاده از تلفن هوشمند از راه دور بر روی کنسول Xbox Series X یا S خود بازی کنید. پخش جریانی از طریق شبکه محلی یا اینترنت کار می کند و این گزینه ایده آلی است که شخص دیگری بخواهد از تلویزیون استفاده کند. در اینجا نحوه تنظیم آن آورده شده است.

پخش از راه دور را در Xbox Series X یا S خود تنظیم کنید

برای انجام بازی ها از راه دور ، ابتدا باید ویژگی های از راه دور را در کنسول خود فعال کنید. برای انجام این کار ، باید از ویژگی روشن شدن فوری Xbox استفاده کنید ، که سرعت شروع کنسول را به طرز چشمگیری افزایش می دهد.

برای شروع ، Xbox خود را روشن کرده و دکمه Xbox را فشار دهید تا راهنما باز شود. برگه حساب و سیستم را انتخاب کنید و سپس تنظیمات را انتخاب کنید. به دستگاه ها و اتصالات> ویژگی های از راه دور بروید و مطمئن شوید کادر تأیید “Enable Remote Features” انتخاب شده است.

Xbox Series X | ویژگی های از راه دور را فعال کنید  س

در حالت Power Power ، اگر قبلاً آن را روشن نکرده اید ، روشن کردن فوری را روشن کنید. سپس “Remote Play Test” را انتخاب کنید و منتظر بمانید تا Xbox چند بررسی خودکار انجام دهد تا مشخص شود که جریان های بازی در اتصال چگونه کار می کنند.

پس از اتمام این کار ، باید اطلاعاتی در مورد مناسب بودن اتصال اینترنت برای پخش جریانی خارج از خانه خود مشاهده کنید. همچنین نشان می دهد که کنترل کننده Xbox شما به روز است و آیا تنظیمات روشنایی برای پخش از راه دور مناسب است.

تست پخش از راه دور Xbox Series X  S

برای پایان دادن به ، “فعال کردن پخش از راه دور” را انتخاب کنید. سپس باید پیامی را مشاهده کنید که تأیید می کند همه چیز برای کار آماده است. اگر می خواهید Remote Play را غیرفعال کنید ، فقط به این منو برگردید و گزینه “Enable Remote Features” را بردارید.

اگر دوباره حالت روشن و خاموش را به “Power Saver” تغییر دهید ، این عملکردهای پخش از راه دور را نیز غیرفعال می کند.

برنامه Xbox را پیکربندی کرده و کنترل کننده خود را جفت کنید

اگر قبلاً این کار را نکرده اید ، برنامه Xbox را برای iPhone ، iPad یا Android دریافت کنید. با همان گواهینامه های Xbox که در کنسول خود استفاده می کنید وارد سیستم شوید ، سپس روی برگه کتابخانه ضربه بزنید. در بالای صفحه ، روی Consoles ضربه بزنید.

برنامه Xbox برای iOS

اگر کنسول شما از قبل لیست شده است ، آماده استفاده هستید. اگر هنوز برنامه را تنظیم نکرده اید ، روی “Console Setup” ضربه بزنید. از اینجا می توانید یک کنسول جدید راه اندازی کنید یا یک کنسول موجود اضافه کنید. فقط کافیست دستورالعمل ها را دنبال کنید تا کنسول خود را به گوشی هوشمند خود وصل کنید با وارد کردن کدی که در صفحه نشان داده شده است.

توجه داشته باشید: کنترل کننده بی سیم Xbox که همراه با سری X و S ارائه می شود ، در حال حاضر توسط دستگاه های اپل پشتیبانی نمی شود. مایکروسافت قول داده است که پشتیبانی در آینده از طریق به روزرسانی میان افزار ارائه خواهد شد. تا آن زمان ، می توانید از کنترلرهای پشتیبانی شده دیگری مانند کنترلر Xbox One یا Sony DualShock 4 استفاده کنید.

DualShock 4 را با آیفون از طریق بلوتوث جفت کنید

اکنون باید کنترلر خود را با تلفن هوشمند خود در تنظیمات بلوتوث جفت کنید. روند کار بسته به دستگاه شما متفاوت خواهد بود ، اما به طور کلی شما فقط کنترل کننده خود را در حالت تشخیص قرار می دهید و هنگامی که در زیر لیست دستگاه های بلوتوث موجود ظاهر می شود ، روی آن ضربه بزنید.

برای آزمایش ، DualShock 4 را به آیفون X متصل کردیم که بلافاصله کار کرد. بدون هیچ وقت دور داشبورد Xbox با کنترل کننده PlayStation پرواز کردیم.

بازی ها را از طریق برنامه Xbox راه اندازی کنید

برنامه Xbox را راه اندازی کنید و روی نماد کنسول در بالا سمت راست ضربه بزنید. در پانلی که ظاهر می شود ، روی “پخش این دستگاه از راه دور” ضربه بزنید و سپس منتظر بمانید تا تلفن هوشمند شما به کنسول شما متصل شود.

با دیدن صفحه کنترل ، می توانید خارج شوید. اکنون می توانید از Xbox خود به گونه ای استفاده کنید که گویی در مقابل آن نشسته اید و گوشی هوشمند شما به عنوان نمایشگر از راه دور عمل می کند.

این Xbox را از راه دور از طریق iPhone بازی کنید

اینکه همه اینها چقدر خوب کار کنند کاملاً به ارتباطی که استفاده می کنید بستگی دارد. در تست های ما ، نشستن در یک اتاق با Xbox و روتر بی سیم تقریباً با تاخیر بسیار کم یا فشرده سازی قابل مشاهده فیلم ، یک جریان تقریباً عالی را ارائه می دهد.

اگر مشکلی در عملکرد ندارید ، اگر در دسترس است ، به شبکه بی سیم سریعتر 5 گیگاهرتز ارتقا دهید. استفاده از اتصال اترنت سیمی به Xbox نیز کمک خواهد کرد.

آیا می توانید به ویندوز 10 یا مک جریان دهید؟

از زمان راه اندازی کنسول در اواخر سال 2020 ، مایکروسافت هنوز پشتیبانی از پخش بازی های سری X یا S را روی رایانه های ویندوز یا مک اعلام نکرده است. برنامه قدیمی Xbox Console Companion برای ویندوز 10 در حال حاضر فقط با کنسول های مربوط به دوران Xbox One کار می کند.

یک مرد با چشمان عقاب ، اما مشترک بود این کار را در توییتر انجام دهید. از نظر تئوری ، هر کسی که دارای Apple Silicon Mac جدید باشد باید بتواند برنامه Xbox iPhone Xbox را در دسک تاپ Mac بارگیری و اجرا کند و از همان عملکرد برخوردار باشد. ما هیچ یک از این روش ها را آزمایش نکرده ایم ، بنابراین مسافت پیموده شده شما ممکن است متفاوت باشد.

پخش از راه دور در یک اتصال محلی خوب است ، اما مایکروسافت همچنین دارای پروژه xCloud است که به شما امکان می دهد کل بازی ها را بدون اتصال به اینترنت و اشتراک Game Pass جریان دهید. این گزینه همچنین بازی ها را از سرورهای Microsoft و نه از کنسول Xbox شما پخش می کند.

متصل: Xbox Cloud Gaming (Project xCloud) چیست؟
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*