نحوه پخش “جن” (دسامبر 2020)


ویل فرل در جن
New Line Cinema

هنگامی که در سال 2003 منتشر شد ، جن این یک کمدی احمقانه دیگر از ویل فرل به نظر می رسید. با وجود این برداشت اولیه ، به لطف تعادل کامل روحیه جشن و پوچی کمدی ، به یکی از محبوب ترین فیلم های کریسمس در تمام دوران تبدیل شده است.

خواه ده ها بار از ماجراهای بادی جن (که در واقع مردی است که توسط الف های سانتا پرورش یافته است) لذت برده اید ، یا در عملکرد وحشی فرل به عنوان بزرگترین طرفدار کریسمس تازه کار هستید ، اینجا جایی است که می توانید پخش کنید جن این فصل تعطیلات

استارز

ستاره جن
Starz / New Line Cinema

مشترکان Starz (ماهانه 8.99 دلار پس از هفت روز استفاده آزمایشی رایگان) می توانند از تلاش بادی برای یافتن پدر بیولوژیکی خود (با بازی جیمز کان) دوست داشتنی لذت ببرند. سفر او را از قطب شمال ، جایی که بزرگ شد ، به دنیای ترسناک نیویورک می برد.

آمازون

Amazon.com Logo Hero
آمازون

جن برای خرید دیجیتال (9.99 دلار) یا اجاره (3.99 دلار) در آمازون در دسترس است. شما می توانید عملکرد جذاب Zooey Deschanel را به عنوان یک کارمند فروشگاه شکنجه شده ای که یاد می گیرد کریسمس را هنگام عاشق شدن بادی قدردانی کند ، تجربه کنید.

iTunes

جن در iTunes
iTunes

در iTunes می توانید خرید کنید (9.99 دلار) یا اجاره کنید (3.99 دلار) جن و از درخشش بازیگران پیشکسوت ، باب نیوهارت و اد اسنر تعجب کنید. هر دوی آنها به ترتیب چندین دهه تجربه در نقش های Papa Elf و Santa Claus تجربه دارند. آنها به طور معمول چهره های جشن کریسمس را به حضوری کاملاً بی ادبانه و پدرانه تبدیل می کنند.

Google Play

جن در Google Play
Google Play

آیا می خواهید غذای دلهره آور بادی (اسپاگتی پوشیده از Pop-Tarts ، مارشمالو ، M & Ms ، هر دو شکلات و شربت افرا) را ببینید؟ در این صورت ، می توانید خرید کنید (9.99 دلار) یا اجاره کنید (3.99 دلار) جن از فروشگاه Google Play.

وودو

جن جن
وودو

اگر می خواهید قلب خود را با پدر تازه وارد بادی ، والتر ، که پسر دیوانه خود را در آغوش می کشد و به لطف قدرت کریسمس حرفه انتشار کتاب خود را نجات می دهد ، گرم کنید ، تماشا کنید جن از وودو برای خرید (9.99 دلار) یا برای اجاره (3.99 دلار) در دسترس است.

سایر مراکز خرده فروشی

https://www.youtube.com/watch؟v=gW9wRNqQ_P8

جن همچنین برای خرید دیجیتال (9.99 دلار +) یا اجاره (3.99 دلار) از طریق AMC On Demand ، FandangoNow ، Microsoft ، Redbox و YouTube در دسترس است. با همه این انتخاب ها ، دلیلی ندارد که در این فصل تعطیلات مدتی را با بادی نگذرانید.


آیا در این فصل از خانه دور هستید و همچنان می خواهید آهنگ های مورد علاقه خود در کریسمس را پخش کنید؟ اگر با محدودیت های جغرافیایی در محتوای خاص منطقه روبرو هستید ، استفاده از VPN را در نظر بگیرید. در واقع ، این بسیار آسان است. توصیه می کنیم از ExpressVPN استفاده کنید. فقط آن را بارگیری و نصب کنید ، به سروری واقع در کشور خود متصل شوید و باید به محتوای جریان عادی خود دسترسی داشته باشید.
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*