نحوه پخش رژه شکرگذاری برای میسی


نیویورک روس / شاتر استوک

به جای سفر در خیابان های نیویورک ، همه شناورهای سنتی ، مجریان موسیقی و بالن های غول پیکر در روز شکرگذاری میسی در یک مکان ، در میدان هرالد منهتن متراکم می شوند. در اینجا نحوه پخش رژه در روز پنجشنبه ، 26 نوامبر سال 2020 آمده است.

امسال تماشاگران به صورت حضوری مجاز نیستند ، اما شما همچنان می توانید رژه بازآفرینی شده را از راحتی خانه خود تماشا کنید تا سنت زنده ماندن شکرگذاری را که از سال 1924 وجود دارد ، حفظ کنید.

NBC.com

رژه روز شکرگذاری Macy's NBC
NBC

اگر ورودی کابل دارید ، می توانید رژه را به صورت زنده در تاریخ 26 نوامبر 2020 ، ساعت 9 صبح به وقت محلی در وب سایت NBC پخش کنید. میزبان ساوانا گاتری ، هدی کوت و آل راکر از NBC امروز پخش ، پخش NBC تا حد ممکن احساس کلاسیک را حفظ خواهد کرد.

یوتیوب و توییتر Verizon

رژه روز میسی شکرگذاری Verizon
ورایزون

Verizon برای پخش رژه امسال با پخش جنجال های زنده خود به میزبانی ماریو لوپز از دو کانال YouTube و Verizon شرکت همکاری می کند. حساب توییتر، از ساعت 9 صبح به وقت شرقی در 26 نوامبر 2020 شروع می شود.

هولو با تلویزیون زنده

آرم هولو
هولو

برای مشترکان هولو با گزینه تلویزیونی زنده (با شروع ماهانه 54.99 دلار پس از هفت روز استفاده آزمایشی رایگان) ، می توانید نمایش NBC را به رژه پخش کرده و بالن های جدید را از جمله کودک رئیس از کودک رئیس فیلم ها و Red Titan از کانال YouTube دنیای رایان.

YouTube TV

آرم YouTube TV در پس زمینه سفید

چاقوهای بند ناف ، که YouTube TV را انتخاب کرده اند (64.99 دلار ماهانه پس از هفت روز استفاده آزمایشی رایگان) ، همچنین می توانند رژه NBC را پخش کنند ، از جمله اجرای موسیقی توسط پنتاتونیکس ، دالی پرتون ، پتی لابل و دیگران.

تلویزیون اسلینگ

تلویزیون اسلینگ
تلویزیون اسلینگ

اگر شما مشترک تلویزیون Sling هستید (با شروع 30 دلار در ماه پس از یک روز استفاده آزمایشی رایگان) و وابسته محلی NBC شما در Sling گنجانده شده است ، همچنین می توانید پخش مستقیم رژه NBC از جمله اجراهای ضبط شده از Show را تماشا کنید. برادوی همیلتون، دختران بد، و قرص کوچک دندانه دار، بین دیگران.

تلویزیون فوبو

تلویزیون فوبو
تلویزیون فوبو

مشترکین Fubo TV (با شروع 29.99 دلار ماهانه پس از یک دوره آزمایشی سه روزه رایگان) همچنین می توانند برای پخش زنده از جمله باندهای محلی راهپیمایی و تعدادی از گروه های گمشده در موکب های نیویورک که به در اوایل سال به دلیل محدودیت های مربوط به همه گیر لغو شد.

تلویزیون AT&T اکنون

تلویزیون AT&T اکنون
تلویزیون AT&T اکنون

مشترکان AT&T Now (با شروع ماهانه 55 دلار پس از هفت روز استفاده آزمایشی رایگان) می توانند رژه زنده NBC را نیز برگزار کنند که با آغاز یک سفر سنتی از سانتا برای شروع فصل کریسمس ، این مراسم پایان می یابد.
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*