نحوه پخش زنده نبرد


لئونارد ژوکوفسکی / Shutterstock.com

در 28 نوامبر سال 2020 ، مایک تایسون برای مبارزه با روی جونز جونیور در مرکز استپلز در لس آنجلس ، کالیفرنیا بازنشسته خواهد شد. در اینجا نحوه تماشای مسابقه نمایش آنلاین بین این دو افسانه بوکس آورده شده است.

مسابقه بوکس چه زمانی برگزار می شود؟

این مبارزه در روز شنبه ، 28 نوامبر سال 2020 برگزار می شود.

کارت اصلی از ساعت 21:00 EST (18:00 PST) شروع می شود. تایسون و جونز احتمالاً حدود ساعت 11 شب EST (8 بعد از ظهر PST) قدم خواهند زد. اما در پایان ، زمان دقیق به مدت دوام سایر جنگها بستگی خواهد داشت.

این رویداد کامل به مدت چهار ساعت ادامه خواهد داشت و از ساعت 20:00 بعد از ظهر (17:00 بعد از ظهر) آغاز خواهد شد.

چگونه می توانید آن را منتقل کنید؟

این یک پرداخت بابت هر بار مشاهده است که 49.99 دلار برای شما هزینه دارد. اگر تلویزیون کابلی یا ماهواره ای دارید ، می توانید هزینه آن را به روش قدیمی از طریق ارائه دهندگان سنتی پرداخت در هر بازدید در ایالات متحده و کانادا پرداخت کنید.

اما نیازی به کابل نیست. برای خرید و پخش آنلاین رویداد ، به Tyson در Triller بروید – اگر می خواهید مستقیماً در مرورگر خود قرار بگیرید.

صفحه “نحوه تماشا” در وب سایت منجر به برنامه های مختلفی برای دستگاه مورد نظر شما می شود. با استفاده از برنامه FITE می توانید مبارزه با پرداخت را در Roku ، Apple TV ، Android TV یا Amazon Fire تماشا کنید. همچنین برنامه هایی برای آیفون ، آیپد ، تلفن های اندرویدی ، پلی استیشن 4 سونی و بسیاری از تلویزیون های هوشمند وجود دارد.

چگونه می توانید نبرد در خارج از ایالات متحده را تماشا کنید؟

این مبارزه در بیش از 100 کشور جهان پخش خواهد شد. لیستی از شرکای بین المللی را در وب سایت Tyson on Triller خواهید یافت – به پایین صفحه How to Watch بروید.

اگر نبرد در کشور شما پخش نشود ، ممکن است بتوانید این محدودیت های جغرافیایی را دور بزنید و مسابقه را از طریق VPN تماشا کنید. با VPN ، به نظر می رسید که از کشور دیگری مانند ایالات متحده گشت و گذار می کنید.

متصل: VPN چیست و چرا به آن احتیاج دارم؟
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*