نحوه پخش “شکرگذاری چارلی براون”


چارلز ام. شولتز

از سال 1973 که اولین نمایش CBS آن بود ، شکرگذاری چارلی براون یک محصول تلویزیونی جشن است. امسال ، پس از دهه ها پخش از تلویزیون و کانال های کابلی ، این ویژه و دیگری بادام زمینی فیلم های کوتاه انیمیشن منحصراً به Apple TV + منتقل شده اند.

نسل ها با چارلی براون ، اسنوپی ، وودستاک ، لوسی ، لینوس ، نعناع پتی و دیگر افراد بزرگ شده اند بادام زمینی باند کمیک های چارلز شولتز. پس از اعلام اینکه ++ اپل خانه اختصاصی اپل است بادام زمینی تبلیغات (از جمله هر دو شکرگذاری چارلی براون و کریسمس چارلی براون) ، هواداران خشمگین شدند.

در نتیجه ، پیشنهادات ویژه علاوه بر در دسترس بودن در Apple TV + ، از قبل برنامه ریزی شده است که از طریق PBS پخش شود. در اینجا نحوه پخش جریانی وجود دارد شکرگذاری چارلی براون این فصل تعطیلات.

Apple TV +

شکرگذاری چارلی براون در Apple TV +
Apple TV +

اگر اشتراک Apple TV + دارید ، می توانید جریان کلاسیک را پخش کنید بادام زمینی تبلیغات تعطیلات ، از جمله شکرگذاری چارلی براون، کریسمس چارلی براون، و این کدو تنبل بزرگ ، چارلی براون است، هر زمان.

حتی اگر مشترک Apple TV + نباشید ، همچنان می توانید پخش جریانی کنید شکرگذاری چارلی براون از طریق برنامه Apple TV + یا وب سایت 25 تا 27 نوامبر 2020 به صورت رایگان

بعد از هفت روز استفاده آزمایشی رایگان ، می توانید با پرداخت 4.99 دلار در ماه برای Apple TV + ثبت نام کنید.

PBS اینترنتی

"شکرگذاری چارلی براون" در وب سایت PBS.
PBS

PBS و PBS Kids برای بینندگان پخش پخش می شود شکرگذاری چارلی براون 22 نوامبر 2020 ، ساعت 7:30 بعد از ظهر به وقت محلی / 6:30 بعد از ظهر CT. بسیاری از شرکتهای محلی PBS (اما نه همه) از طریق وب سایت PBS جریان مستقیم دارند.

بنابراین ، اگر شرکت وابسته محلی شما درگیر این امر است ، می توانید از طریق مرورگر وب خود ، در شام شکرگذاری بدون لطف خود در 22 نوامبر 2020 به چارلی براون و دوستان خود بپیوندید. با این حال ، ویژه از طریق هیچ یک از خدمات PBS در صورت درخواست در دسترس نخواهد بود.

YouTube TV

آرم YouTube TV.
OpturaDesign / Shutterstock

بیشتر سرویس های پخش مستقیم تلویزیون مانند Hulu شامل PBS نیستند. اگر مشترک YouTube TV هستید ، بسیاری از شرکتهای محلی PBS شامل آن می شوند. وب سایت YouTube TV را بررسی کنید تا ببینید سایت شما موجود است یا خیر.

اگر اینگونه باشد ، می توانید جریان دهید شکرگذاری چارلی براون 22 نوامبر 2020 زندگی کنید و لذت قلبی باند بادام زمینی شکرگذاری را در خانه مادربزرگ چارلی براون تجربه کنید.

YouTube TV ماهانه 64.99 دلار پس از هفت روز استفاده آزمایشی رایگان است.


با استفاده از این گزینه های پخش ، شما احساس نمی کنید چارلی براون قصد دارد فوتبال را لگد بزند ، فقط لوسی آن را می کشد. سنت تماشا شکرگذاری چارلی براون یک سال دیگر زندگی می کند
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*