نحوه پخش هر نسخه از “How Grinch Stole Christmas”


چطوری گرنیچ کریسمس را دزدید
تلویزیون MGM

کتاب مورد علاقه کودکان دکتر سوس در سال 1957 چطوری گرنیچ کریسمس را دزدید! به یکی از داستانهای اصلی فصل کریسمس تبدیل شده است. بارها هم در انیمیشن و هم در لایو اکشن اقتباس شده است. در اینجا نحوه انتقال هر نسخه از آن آورده شده است چطوری گرنیچ کریسمس را دزدید!

داستان موجودی عبوس و منفور کریسمس که معنای واقعی فصل را پس از تلاش برای خرابکاری در تعطیلات در ویویل سالم می آموزد ، مورد علاقه بسیاری از نسل های کودک و بزرگسال است. چه شما نمایش تلویزیونی انیمیشن کلاسیک را ترجیح می دهید و چه جدیدترین محصول یک تولید موسیقی را انتخاب کنید ، یک گرینچ برای شما وجود دارد.

چطوری گرنیچ کریسمس را دزدید! (1966)

https://www.youtube.com/watch؟v=8J1AXS8C20M

کارگردان افسانه ای است ملودی های شاد انیمیشن ساز چاک جونز و نماد اصلی ترسناک بوریس کارلوف به عنوان صدای راوی و شخص گرینچ ، این CBS ویژه از زمان نمایش خود هر ساله از تلویزیون پخش می شود. وی همچنین چندین عنصر مهم از اساطیر گرینچ را معرفی کرد ، از جمله ظاهر سبز شخصیت این شخصیت و آهنگ مضمون او “You are bad، Mr. Grinch”.

دنباله های غیر کریسمس دنبال شد هالووین شب گرینچ است و گرینچ گربه را در کلاه خود خیس می کند.

چطوری گرنیچ کریسمس را دزدید! (با هم هالووین شب گرینچ است و گرینچ گربه را در کلاه خود خیس می کند) برای خریدهای دیجیتال (8.99 دلار +) و اجاره (3.99 دلار +) در آمازون ، iTunes ، Google Play و سایر خرده فروشی ها در دسترس است.

چطوری گرنیچ کریسمس را دزدید (2000)

https://www.youtube.com/watch؟v=Icl7XRLjCUo

تنها ستاره کمدی با شدت مناسب برای پذیرش گرینچ ، جیم کری بود که برای بازی در شخصیت اقتباس زنده رون هوارد به کمی پروتز کامل بدن آزار دهنده احتیاج داشت. هاوارد در خلق ویوویل نسبتاً روانگردان کمی به تیم برتون روی می آورد و داستان ساده دکتر سوس را برای تکمیل یک فیلم سینمایی گسترش می دهد. چه کسی آن را جالب و کابوس بدانید ، قطعاً فراموش کردن نسخه کری سخت است.

چطوری گرنیچ کریسمس را دزدید از Netflix پخش می شود (8/99 دلار + ماهانه) و برای خریدهای دیجیتال (8/99 دلار +) و اجاره (3/99 دلار +) در آمازون ، iTunes ، Google Play و سایر خرده فروشی ها در دسترس است.

گرینچ (2018)

https://www.youtube.com/watch؟v=vjnqABgxfO0

Illumination ، استودیوی انیمیشن پشت من نفرت انگیز فیلم ها (و همچنین اقتباس قبلی دکتر سوس لوراکس) ، یک نسخه متحرک تمام قد ایجاد کرد که داستان را به طرق مختلف از فیلم رون هوارد گسترش می دهد و لحنی سبک تر و دلپذیرتر به آن می بخشد. بندیکت کامبربچ رویکرد خود را کمی محدودتر به بازی در نقش گرینچ نشان می دهد و حس طراحی فیلم نسبت به نسخه های قبلی روشن تر و دلپذیرتر است. مخاطبان با انجام دادن واکنش خوبی نشان دادند گرینچ پردرآمدترین فیلم تعطیلات در تمام دورانها.

گرینچ برای خرید دیجیتال (8.99 دلار +) و اجاره (3.99 دلار +) در آمازون ، iTunes ، Google Play و سایر خرده فروشی ها در دسترس است.

موزیکال The Grinch (2020)

داستان گرینچ برای اولین بار در سال 1994 در یک نمایش موزیکال اقتباس شد ، و در دسامبر سال 2020 ، NBC آن را به عنوان آخرین پخش موسیقی زنده معرفی کرد – اگرچه محدودیت های همه گیر نیاز به ضبط آن بدون مخاطب شخصی دارد. شادی کردن ستاره متیو موریسون در نقش گرینچ در کنار دنیس اوهار و بوبو استوارت به عنوان نسخه های مختلف سگ گرینچ مکس بازی می کند.

این تولید شامل ترانه هایی است که در اصل برای نسخه های مختلف داستان ، از جمله رشته های اصلی سال 1966 ، فیلم 2000 و نمایش موزیکال (بعلاوه برخی جوک های فعلی درباره وقایع جاری) ساخته شده است.

موزیکال The Grinch پخش جریانی هولو (5.99 دلار + ماهانه پس از یک دوره آزمایشی هفت روزه) و طاووس (رایگان با تبلیغات یا 4.99 دلار + ماهانه یا 49.99 دلار + سالانه).
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*