نحوه پخش “کریسمس تا چارلی براون”


چارلز ام. شولتز

اولین تلویزیون ویژه در نوع خود ، براساس چارلز ام. شولتز بادام زمینی علائم کریسمس چارلی براون، برای اولین بار در دسامبر 1965 در CBS به نمایش درآمد و از آن زمان به عنوان یک سنت محبوب تعطیلات شناخته می شود. در اینجا نحوه می توانید با پخش جریانی تعطیلات را جشن بگیرید کریسمس چارلی براون.

پس از دهه ها پخش از CBS و سپس در ABC ، کریسمس چارلی براون در سال 2020 به همراه همکارانش به طور انحصاری به Apple TV + منتقل شد بادام زمینی تبلیغات تعطیلات این کدو تنبل بزرگ ، چارلی براون است و شکرگذاری چارلی براون. اما با تشکر از نارضایتی طرفداران ، کریسمس چارلی براون اکنون از طریق PBS پخش می شود ، در حالی که از طریق تلویزیون اپل + موجود است.

Apple TV +

Apple TV + logo
Apple TV +

اگر در Apple TV + مشترک شوید (4.99 دلار در ماه پس از هفت روز استفاده آزمایشی رایگان) ، می توانید پخش جریانی کنید کریسمس چارلی براون از 4 دسامبر سال 2020 و تقریبا تمام ماه دسامبر را در حالی که مشغول بازی کریسمس هستید با چارلی براون و دوستانش بگذرانید.

بینندگان بدون اشتراک در Apple TV + هنوز هم می توانند تماشا کنند کریسمس چارلی براون، که از 11 تا 13 دسامبر 2020 از طریق برنامه و وب سایت Apple TV + رایگان پخش می شود.

PBS آنلاین

PBS
PBS

با تشکر از صدای پرشور از بادام زمینی طرفداران ، کریسمس چارلی براون در PBS و PBS Kids در تاریخ 13 دسامبر 2020 ساعت 7:30 بعدازظهر ET / 6:30 بعد از ظهر CT پخش خواهد شد. بسیاری از ایستگاه های PBS همچنین از طریق وب سایت PBS پخش جریانی مستقیم دارند ، بنابراین بینندگان می توانند برای تماشای تجمع چارلی براون در برابر تجاری سازی کریسمس به اینترنت بروند.

اگر شرکت وابسته PBS محلی شما در آن گنجانده شده باشد ، می توانید هنگام پخش مستقیم ، ویژه را دریافت کنید ، اگر در صورت درخواست از طریق سرویس های PBS در دسترس نباشد.

YouTube TV

آرم YouTube TV در پس زمینه سفید

در میان سرویس های پخش جریانی که تلویزیون زنده ارائه می دهند ، YouTube TV (64.99 دلار در ماه پس از هفت روز استفاده آزمایشی رایگان) تنها خدمتی است که PBS را ارائه می دهد ، اگرچه شامل هر سایت PBS محلی نیست. سایت YouTube TV را بررسی کنید تا ببینید آیا سایت شما موجود است یا خیر ، پس می توانید به چارلی براون ، لینوس ، لوسی ، اسنوپی و بقیه باند بادام زمینی بپیوندید کریسمس چارلی براون هنگام پخش مستقیم از PBS در 13 دسامبر سال 2020.


با وجود همه این گزینه های مختلف جریان ، هیچ بهانه ای برای ترک تعطیلات تماشایی شگفت انگیز وجود ندارد کریسمس چارلی براون امسال میگذرم
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*