نحوه پرداخت هزینه بنزین بدون ترک اتومبیل خود


مارگاریتا یانگ / شاتر استوک

روزهای قدیمی کشیدن کارت اعتباری به پمپ بنزین به آرامی از بین می رود. اگرچه این هنوز یک گزینه است ، اما بسیاری از مکانها از پرداخت لمسی به تلفن پشتیبانی می کنند. با این حال ، یک ویژگی حتی جدیدتر وجود دارد که به شما امکان می دهد از ماشین خود پرداخت کنید.

پرداخت NFC هنوز برای پمپ بنزین ها جدید است ، اما این روش قبلاً پیشی گرفته است. تعداد روزافزون صندلی ها در واقع از توانایی پرداخت شما از یک برنامه در راحتی اتومبیل پشتیبانی می کند. فقط تعداد پمپ خود را وارد کنید و آماده شروع پمپاژ هستید.

چندین برنامه مختلف وجود دارد که می توانید برای انجام این کار استفاده کنید. زنجیره ایستگاه های خدماتی که عملکرد را پشتیبانی می کنند ، برنامه های خاص خود را دارند. Google Pay که برای iPhone و Android در دسترس است ، چندین مورد از آنها را در یک رابط ترکیب می کند. ما به شما نحوه استفاده از عملکرد را نشان خواهیم داد.

Google Pay

برنامه Google Pay چیزی فراتر از پرداخت های تلفن همراه است. این می تواند برای سفارش غذا ، به اشتراک گذاشتن حساب با دوستان ، پیگیری عادت های هزینه شما و موارد دیگر استفاده شود. یکی از این موارد “بیشتر” پرداخت هزینه گاز است.

متصل: Google Pay چیست و چه کاری می توانید با آن انجام دهید؟

برنامه Google Pay را در iPhone یا Android دستگاه خود باز کنید. در بخش اصلی “پرداخت” ، به پایین بروید و “دریافت بنزین” را انتخاب کنید.

برای شروع کار Get Gas را انتخاب کنید

سپس یکی از پمپ بنزین های شرکت کننده را انتخاب کنید. برای راه اندازی Google Maps می توانید روی نماد مسیرها ضربه بزنید و به مکان بروید. با این حال ، اگر قبلاً در پمپ بنزین هستید ، به طور خودکار باز و باز می شود.

یک پمپ بنزین انتخاب کنید

هنگامی که در پمپ بنزین هستید ، از شما خواسته می شود که تعداد پمپ خود را انتخاب کنید. اعداد را مرور کنید تا پمپ خود را انتخاب کنید و سپس روی Next ضربه بزنید.

تعداد پمپ خود را انتخاب کنید و روی ادامه ضربه بزنید

یک صفحه تأیید از شما می خواهد شماره پمپ خود را تأیید کنید و روی “ادامه به پرداخت” ضربه بزنید.

پمپ را تأیید کنید و با پرداخت ادامه دهید

سپس باید قفل Google Pay را با گذرواژه ، پین ، اثر انگشت یا روش قفل صفحه دیگر باز کنید.

قفل Google Pay را باز کنید

اکنون می توانید روش پرداخت خود را انتخاب کنید ، این یکی از روش هایی است که قبلاً به برنامه Google Pay اضافه کرده اید. بعد از انتخاب خود ، روی Next ضربه بزنید.

روش پرداخت را انتخاب کنید

چند ثانیه طول می کشد تا پمپ “فعال شود”. سپس روی صفحه نمایش داده می شود که پمپ شما آماده است. اکنون می توانید از اتومبیل خود پیاده شوید ، کلاس سوخت را انتخاب کرده و پمپاژ را شروع کنید.

آماده برای پمپاژ

پس از پایان کار پمپاژ ، اعلانی ظاهر می شود که به شما می گوید چقدر فقط هزینه کرده اید. این معامله همچنین در فعالیت اخیر در برگه آمار نشان داده می شود.

معرفی فعالیت اخیر

همین!

برنامه های پمپ بنزین از یک طرف

برنامه های پمپ بنزین
BP ، شورون ، اکسون موبایل ، شل

اگر پمپ بنزین محلی شما در Google Pay نشان داده نشود ، یا اگر فقط ترجیح می دهید از Google استفاده نکنید ، بسیاری از پمپ بنزین ها برنامه های خاص خود را برای همین منظور دارند.

روند استفاده از این برنامه های اولیه پمپ بنزین به ویژه مشابه خواهد بود. شما باید یک حساب ایجاد کنید و یک روش پرداخت مانند کارت اعتباری ارائه دهید. هنگامی که به پمپ بنزین می رسید ، برنامه از شما می خواهد که تعداد پمپی را که در آن هستید وارد کنید.

در اینجا برخی از محبوب ترین زنجیره های پمپ بنزین در ایالات متحده وجود دارد که از پرداخت برنامه پشتیبانی می کنند:


پرداخت هزینه بنزین هرگز آسانتر نبوده است. دیگر دوران نورد کیف پول یا ضربه زدن روی تلفن گذشته است. اگر می خواهید در زمان صرفه جویی کنید یا نقاط تماس را محدود کنید ، این یک ویژگی عالی برای شروع استفاده است. بررسی کنید که توقف های مکرر بنزین شما حفظ می شود!
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*