نحوه پشتیبان گیری و بازیابی ایمیل ها در Microsoft Outlook


آرم Microsoft Outlook

سیستم های الکترونیکی مدرن نامه شما را در فضای ابری نگه می دارند تا بتوانید از هرجایی به آن دسترسی داشته باشید ، اما حتی محدودیت های ذخیره سازی نیز دارند. در اینجا نحوه تهیه نسخه پشتیبان از ایمیل های خود در Microsoft Outlook و بازگرداندن آن در صورت نیاز دوباره به این پیام ها وجود دارد.

نحوه پشتیبان گیری از Microsoft Outlook

تهیه نسخه پشتیبان از Microsoft Outlook بسیار آسان است. بایگانی ها در پرونده های PST (جدول ذخیره سازی شخصی) ذخیره می شوند که می توانند مستقیماً در Outlook باز شوند. در اینجا نحوه ایجاد یکی آورده شده است.

متصل: تفاوت فایل های PST و OST در Outlook چیست؟

Microsoft Outlook را در رایانه خود باز کنید ، “File” را در نوار وظیفه کلیک کنید و سپس Open & Export> Import / Export را انتخاب کنید.

چشم انداز "واردات صادرات" گزینه.

Export to File را کلیک کنید و سپس Next را کلیک کنید.

چشم انداز "صادرات به پرونده" گزینه.

از پنجره بعدی ، Outlook Data File را انتخاب کرده و برای ادامه گزینه Next را کلیک کنید.

انواع پرونده هایی که می توانید برای صادرات انتخاب کنید.

می توانید یک پوشه جداگانه مانند Archive را انتخاب کنید ، اما اگر می خواهید از همه ایمیل های خود پشتیبان تهیه کنید ، روی نام صندوق پستی خود کلیک کنید ، مطمئن شوید Include Subfolders روشن است و سپس روی Next کلیک کنید. .

برای صادرات داده ها ، پوشه ها را انتخاب کنید.

به طور پیش فرض ، پرونده شما “backup.pst” نامیده می شود و در پوشه استاندارد Microsoft Outlook Windows ذخیره می شود ، اما می توانید مکان و نام فایل را تغییر دهید.

اگر فایلی را با همان نام فایل PST دیگر در این مکان ذخیره کنید ، ایمیل ها در همان پرونده ذخیره می شوند. بخش “گزینه ها” برای این منظور طراحی شده است. انتخاب کنید که ایمیل های تکراری را جایگزین کنید ، ایمیل های تکراری ایجاد کنید یا ایمیل های تکراری را صادر نکنید. پس از پایان کار ، روی پایان کلیک کنید.

گزینه های صادر کردن فایلی که به آن صادر می شود.

Outlook در محلی که شما تعیین کرده اید یک فایل PST ایجاد می کند. فراداده مانند خصوصیات پوشه (بازدیدها ، مجوزها و تنظیمات پشتیبان گیری خودکار) ، قوانین پیام و لیست فرستنده های مسدود شده صادر نمی شوند.

فایل .pst صادر شده در Windows Explorer.

از ویژگی پشتیبان گیری به عنوان پشتیبان خارجی استفاده کنید تا فضای حساب IMAP خود را آزاد کنید یا ایمیل ها را به حساب دیگری یا Microsoft Outlook در دستگاه دیگری منتقل کنید.

متصل: نحوه صادرات تقویم Outlook به عنوان پرونده CSV

نحوه بازیابی نسخه پشتیبان در Microsoft Outlook

پس از داشتن یک فایل PST ، باید بتوانید داده ها را به Microsoft Outlook وارد کنید ، این کار به همان سادگی صادرات فایل است.

Outlook را در رایانه خود باز کنید ، روی File کلیک کنید و سپس Open و Export> Import / Export را انتخاب کنید.

چشم انداز "واردات صادرات" گزینه.

سپس “وارد کردن از یک برنامه یا پرونده دیگر” را انتخاب کرده و “بعدی” را کلیک کنید.

چشم انداز "از برنامه یا پرونده دیگری وارد کنید" گزینه.

گزینه Outlook Data File را برجسته کرده و سپس Next را انتخاب کنید.

انواع پرونده هایی که می توانید برای وارد کردن انتخاب کنید.

پرونده PST مورد نظر برای وارد کردن را انتخاب کنید و انتخاب کنید آیا ایمیل های تکراری را جایگزین کنید ، ایمیل های تکراری ایجاد کنید یا ایمیل های تکراری را اصلاً وارد نکنید. پس از پایان کار ، روی Next کلیک کنید.

گزینه های وارد کردن پرونده ای که از آن وارد شده است.

پوشه ای را که می خواهید وارد کنید – یا اگر صندوق پستی را در صورت صادر کردن آن انتخاب کرده اید – انتخاب کنید و پرونده ها را به پوشه فعلی که در آن هستید یا پوشه هایی با همان نام پوشه های صادر شده وارد کنید.

اگر در حال بازیابی از نسخه پشتیبان هستید یا نامه های الکترونیکی خود را به دستگاه جدیدی منتقل می کنید ، می خواهید “موارد را به همان پوشه وارد کنید” و حساب نامه الکترونیکی را برای وارد کردن آنها انتخاب کنید. با این کار همان ساختار پوشه ای ایجاد می شود که به PST صادر کرده اید. پس از پایان کار ، روی پایان کلیک کنید.

محل Outlook که فایلها در آنجا وارد می شوند.

ایمیل های شما اکنون به Microsoft Outlook وارد می شوند. اگر از حساب دیگری ایمیل وارد کنید و از IMAP یا MAPI استفاده کنید ، پیام های وارد شده با سرور ایمیل همگام سازی می شوند و از سایر دستگاه ها می توانید به آنها دسترسی داشته باشید. بسته به حجم ایمیل ها ، ممکن است مدتی طول بکشد تا همگام سازی انجام شود.

به یاد داشته باشید که فراداده هایی مانند ویژگی های پوشه (بازدیدها ، مجوزها و تنظیمات پشتیبان گیری خودکار) ، قوانین پیام و لیست فرستنده های مسدود شده به PST صادر نمی شوند ، بنابراین آنها نیز وارد نمی شوند و باید آنها را دوباره ایجاد کنید.
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*