نحوه پنهان کردن یا غیرفعال کردن Meet Now در ویندوز 10


ویژگی Microsoft Meet Now در ویندوز 10 به عنوان نمادی در منطقه اعلان نوار وظیفه ظاهر می شود که شامل پیوندهایی به ویژگی های کنفرانس تلفنی Skype است. در اینجا نحوه مخفی یا غیرفعال کردن نماد و اعلان Meet Now وجود دارد.

Meet Now چیست؟

نماد Meet Now مانند نمادی از دوربین فیلمبرداری کوچک به نظر می رسد که دارای خطوط منحنی در بالا و پایین است. به طور پیش فرض ، در قسمت اعلان های نوار وظیفه ویندوز 10 ظاهر می شود.

نماد Meet Now در نوار وظیفه ویندوز 10.

هنگامی که کلیک می کنید ، دکمه Meet Now یک پنجره بازشوی کوچک را باز می کند که شامل پیوندهایی برای شروع یا پیوستن به قرارها با استفاده از Skype ، یک سرویس کنفرانس تلفنی متعلق به مایکروسافت است.

پنجره بازشو Meet Now در ویندوز 10.

اگر اسکایپ را نصب نکنید ، هر دو پیوند وب سایت اسکایپ را در مرورگر پیش فرض شما باز می کنند. اگر اسکایپ را نصب کرده باشید ، پیوندها برنامه اسکایپ را باز می کنند. هیچ برنامه Meet Now وجود ندارد.

متصل: نحوه برقراری تماس صوتی و تصویری از طریق اسکایپ

چگونه نماد Meet Now را از نوار وظیفه مخفی کنیم

برای پنهان کردن سریع نماد Meet Now ، روی آن کلیک راست کرده و “Hide” را از منوی زمینه ظاهر شده انتخاب کنید.

کلیک راست "هم اکنون ملاقات کنید" و انتخاب کنید "پنهان شدن."

سپس نماد Meet Now در نوار وظیفه ناپدید می شود. تا زمانی که دوباره آن را فعال نکنید ، دوباره ظاهر نمی شود (به بخش زیر مراجعه کنید). این عمل به طور موثر “غیرفعال” و “ملاقات کن” ، زیرا دکمه فقط مجموعه ای از پیوندها به اسکایپ بود.

چگونه می توان دکمه “Meet Now” را از تنظیمات غیرفعال کرد

همچنین می توانید با استفاده از برنامه Windows Settings دکمه Meet Now را غیرفعال کنید. ابتدا با کلیک روی نماد چرخ دنده در فهرست شروع یا فشار دادن Windows + i روی صفحه کلید ، تنظیمات را شروع کنید. سپس روی Customize> Taskbar کلیک کنید.

انتخاب کنید "نوار وظیفه" از منوی نوار کناری در تنظیمات ویندوز.

در منوی تنظیمات نوار وظیفه ، به پایین پیمایش کرده و برگه Notification Area را پیدا کرده و سپس روی پیوند روشن یا خاموش کردن نمادهای سیستم کلیک کنید.

کلیک "نمادهای سیستم را روشن یا خاموش کنید"

در صفحه روشن یا خاموش کردن آیکن سیستم ، گزینه Meet Now را پیدا کرده و سوئیچ کنار آن را بچرخانید تا خاموش شود.

بچرخ "هم اکنون ملاقات کنید" خاموش

سپس نماد Meet Now غیرفعال می شود.

متصل: چگونه نوار وظیفه را در ویندوز 10 شخصی سازی کنیم

نحوه بازیابی (یا حذف مخفی کردن) دکمه Meet Now

اگر دکمه Meet Now را پنهان یا غیرفعال کرده اید و می خواهید دوباره آن را مشاهده کنید ، به تنظیمات بروید (روی نماد چرخ دنده در فهرست شروع کلیک کنید یا Windows + i را روی صفحه کلید فشار دهید) و به Personalization> Taskbar> “روشن یا خاموش کردن نمادهای سیستم بروید” . “از آنجا ، سوئیچ کنار” Meet Now “را فشار دهید تا روشن شود.

بچرخ "هم اکنون ملاقات کنید" بر.

نماد Meet Now بلافاصله در نوار وظیفه ظاهر می شود و در آنجا باقی می ماند مگر اینکه دوباره آن را مخفی کنید.
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*