نحوه کپی کردن عکس های صفحه نینتندو سوئیچ از طریق USB به مک


نینتندو

اگر می خواهید عکس های صفحه یا فیلم از Nintendo Switch خود را از طریق کابل USB به Mac کپی کنید ، اکنون با System Update 11.0.0 یا بالاتر این امکان وجود دارد. شما فقط باید از یک برنامه رایگان به نام Android File Transfer در macOS استفاده کنید – در اینجا نحوه تنظیم آن آورده شده است.

آنچه شما نیاز دارید

قبل از شروع ، مطمئن شوید که سوییچ خود را به سیستم 11.0.0 یا بالاتر به روز کنید. به روزرسانی از برنامه تنظیمات تغییر آسان است. فقط “System” را در نوار کناری انتخاب کرده و سپس “System Update” را انتخاب کنید.

متصل: چگونه نینتندو سوییچ خود را به روز کنیم

شما همچنین به یک کابل USB-C سازگار نیاز دارید که کاملاً برای ارسال داده و نه فقط شارژ متصل باشد. همچنین توجه داشته باشید که این روش از طریق ایستگاه docking Switch کار نخواهد کرد. باید کابل USB را مستقیماً به پورت USB-C در پایین سوییچ وصل کنید.

وقتی کابل آماده شد ، Android File Transfer را روی Mac خود بارگیری و نصب کنید. این برنامه رایگان توسط Google ایجاد شده و از پروتکل انتقال رسانه (MTP) استفاده شده توسط سوئیچ برای انتقال عکس از طریق USB پشتیبانی می کند. دستگاه های اندرویدی نیز از این پروتکل استفاده می کنند ، اما مکینتاش از آن پشتیبانی نمی کند ، به همین دلیل گوگل این برنامه را ایجاد کرده است.

نحوه انتقال تصاویر و فیلم ها از Nintendo Switch به Mac از طریق USB

برای شروع انتقال رسانه ، کابل USB-C را در پایین سوئیچ خود قرار دهید و سپس سر دیگر را به یک پورت USB در Mac خود وصل کنید. به منوی شروع سوئیچ خود بروید و سپس روی نماد تنظیمات سیستم (چرخ دنده به صورت دایره ای) ضربه بزنید.

در منوی Switch HOME ، را انتخاب کنید "تنظیمات سیستم" نماد چرخ دنده

در System Preferences ، مدیریت داده را در نوار کناری انتخاب کنید.

در Toggle System Settings ، را انتخاب کنید "مدیریت اطلاعات."

به پایین پیمایش کنید و “مدیریت عکسهای صفحه و فیلم ها” را انتخاب کنید.

در سوییچ "مدیریت اطلاعات،" انتخاب کنید "عکسها و فیلم ها را مدیریت کنید."

“کپی در رایانه از طریق USB” را انتخاب کنید.

در سوییچ "عکسهای صفحه و فیلم ها را مدیریت کنید ،" انتخاب کنید "از طریق اتصال USB در رایانه کپی کنید."

سوییچ سعی می کند به Mac شما متصل شود. در صورت موفقیت ، پنجره بازشو “متصل به کامپیوتر” ظاهر می شود.

پس از اتصال ، a را مشاهده خواهید کرد "به رایانه متصل شد" پیام روی سوییچ شما

در Mac ، Android File Transfer (نرم افزاری که قبلاً بارگیری کرده اید) را باز کنید. لیستی از پوشه هایی که با عناوین نرم افزار مطابقت دارند را در سوییچ خود مشاهده خواهید کرد. در هر پوشه عکسهای صفحه یا فایل های ویدیویی این بازی یا برنامه را مشاهده خواهید کرد.

نکته: عکسهای صفحه گرفته شده در منوهای سیستم سوئیچینگ در پوشه ای به نام “دیگران” ذخیره می شوند.

همانطور که از Android File Transfer در Mac مشاهده می شود ، لیستی از عکسهای صفحه و فیلمهای مرتب شده بر اساس پوشه مرتب شده اند.

برای انتقال تصاویر یا فیلم ها به Mac خود ، کافی است آنها را در هر پنجره Finder یا دسک تاپ خود بکشید و رها کنید. می توانید پرونده ها یا پوشه ها را به صورت جداگانه بکشید یا گروه هایی از آنها را انتخاب کنید.

فایلهای عکس نینتندو سوییچ را از Android File Transfer به دسک تاپ Mac خود بکشید و رها کنید.

به محض کشیدن عکس صفحه یا فایل ویدیویی ، به طور خودکار در Mac شما کپی می شود. بعد از اتمام کار ، انتقال پرونده Android را روی Mac خود ببندید ، سپس روی «قطع ارتباط» در صفحه ضامن ضربه بزنید. می توانید کابل USB را نیز جدا کنید.

اگر به هر دلیلی اتصال USB کار نمی کند ، سعی کنید از کابل یا پورت دیگری در Mac خود استفاده کنید. و اگر همه راه های دیگر به شکست منجر شد ، می توانید عکس های صفحه را از طریق کارت microSD به Mac خود منتقل کنید.

متصل: نحوه انتقال تصاویر از سوئیچ نینتندو به کامپیوتر
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*