نحوه گسترش فضای ذخیره سازی در Animal Migration: New Horizons


نینتندو

با فضای ذخیره سازی بیشتر ، جزیره خود را مرتب و تمیز کنید! به شرطی که از نسخه 1.6.0 یا بالاتر استفاده کنید عبور از حیوانات: افق های جدید، شما می توانید ظرفیت خانه خود را افزایش دهید و فضای ذخیره سازی خود را برای جای دادن موارد بیشتر ارتقا دهید. فقط با تام نوک از خدمات رزیدنت صحبت کنید.

فضای ذخیره سازی خود را به عبور از حیوانات: افق های جدید

پس از به روزرسانی ، نسخه 1.6.0 (یا بالاتر) را برطرف کرده و اجرا کنید عبور از حیوانات: افق های جدید، صندوق پستی خود را بررسی کنید. اعلانی را از تام نوک مشاهده خواهید کرد که به شما در مورد ارتقا possible احتمالی بعدی خانه خود اطلاع می دهد: فضای ذخیره سازی اضافی!

اگر اقلام تصادفی در کف خانه یا اطراف جزیره خود دارید و هنوز متوجه نشده اید که همه چیز را در کجا ذخیره کنید ، این به روزرسانی برای شما مناسب است. کافی است به ساختمان Resident Services بروید و با تام نوک در مورد به روزرسانی یک خانه صحبت کنید.

متصل: نحوه به روزرسانی بازی های نینتندو سوییچ

به محض ورود به شما سلام می کند. اگر می خواهید در مورد به روزرسانی فضای ذخیره سازی جدید بیشتر بدانید ، به میز کار خود بروید و سپس A را در سمت راست کنترل کننده Joy-Con فشار دهید تا روی مدفوع بپرد.

تام نوک در مورد ارتقا storage فضای ذخیره سازی در شخصیت ها می گوید "عبور از حیوانات: افق های جدید."

“About My Home” را انتخاب کنید و سپس “Expand My Storage” را انتخاب کنید. به خاطر داشته باشید که ابتدا باید خانه خود را به بالاترین حد خود ارتقا دهید. هنگامی که خانه خود را به طور کامل گسترش دادید و تمام وام های Tom Nook خود را بازپرداخت کردید ، می توانید این نسخه جدید را شروع کنید. فضای ذخیره سازی در خانه شما را از 1600 تا 2400 افزایش می دهد.

قهرمان پیشخوان برای مشاوره ساخت و ساز در "عبور از حیوانات: افق های جدید."

تام نوک توضیح خواهد داد که شما باید این هزینه را پیش پرداخت کنید و او نمی تواند به شما وام بدهد. اگر مقدار درست Bells را دارید (به 500000 واحد پول در بازی نیاز دارید) ، “بله ، بیایید این کار را انجام دهیم!” را انتخاب کنید.

از آنجا که این پرداخت بلافاصله مورد نیاز است ، هنگام صحبت با تام نوک باید 500.00 زنگ در موجودی خود داشته باشید. در صورت عدم دسترسی ، می توانید به ماشین ABD در Resident Services دسترسی پیدا کنید و مبلغ دقیق جیب خود را پس بگیرید و سپس دوباره با او صحبت کنید.

آن "عبور از حیوانات: افق های جدید" قهرمان در ABD در خدمات مقیم.

گسترش خانه شما روز بعد در دسترس خواهد بود و شما می توانید شروع به انتقال موارد بیشتری به مخزن خود کنید.

ارتقا خانه ها در عبور حیوانات جدید: افق ها

هنگامی که شما برای اولین بار شروع می شود عبور از حیوانات: افق های جدید، شما چیزی جز چادر در جزیره خصوصی جدید خود ندارید. تام نوک همچنین از شما می خواهد 5000 مایل به نوک بپردازید تا سفر و چادر شما را پوشش دهد. شما می توانید برای پرداخت بدهی خود کارهای خاصی را برای جمع آوری صفر مایل انجام دهید.

سرانجام ، سخت کوشی شما نتیجه خواهد داد – تام نوک برای شما خانه ای خواهد ساخت. برای این ، شما مجبورید وام بسیار زیادی از او بگیرید و سپس هر خانه را ارتقا دهید.

اولین وام مربوط به 98000 زنگ است. پس از بازپرداخت وام اول ، می توانید وام جدید را ارتقاgrade و برداشت کنید. این به روزرسانی ها گران هستند و شما نیاز به صرف زمان زیادی برای جمع آوری بودجه دارید ، اما با هر بار ارتقا فضای بیشتری و سفارشی سازی خواهید داشت.

متصل: 9 راه سریع برای کسب درآمد در عبور از حیوانات: افق های جدید

در اینجا هزینه های مربوط به سایر آپدیت های خانه آورده شده است عبور حیوانات: افق های جدید:

  • 198000 زنگ
  • 348000 زنگ
  • 548000 زنگ
  • 758000 زنگ
  • 1،248،000 زنگ
  • 2،498،000 زنگ
  • 500.00 زنگ (ارتقا storage ذخیره سازی)

با وجود تعداد زیاد اسلات ذخیره سازی ، ذخیره هرگونه لباس ، مواد خانگی و تزییناتی که به آن برمی خورید حتی راحت تر است. گذرگاه حیوانات: افق های جدید!
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*