نقد و بررسی AfterShokz Aeropex Mini: معامله بسیار بزرگی برای چیزی بسیار کوچک – Geek Review


امتیاز:
10/10
؟

 • 1 – سطل آشغال مطلق
 • 2 – ناخواسته Sorta Cool
 • 3 – طراحی بسیار معیوب
 • 4- برخی از جوانب مثبت ، بسیاری از موارد منفی
 • 5 – قابل قبول ناقص
 • 6 – به اندازه کافی خوب برای خرید در فروش
 • 7 – عالی ، اما بهترین کلاس نیست
 • 8 – خارق العاده ، همراه با پاورقی
 • 9 – ساکت شو و پولم را بگیر
 • 10 – طرح نیروانا مطلق

قیمت: 160 دلار

کامرون سامرسون

همین یک عمر پیش ، در ژوئیه سال 2019 ، من عشق خود را به هدفون های استخوانی رسانای AfterShokz Air اعلام کردم. از آن زمان به بعد ، من تقریباً در همه تمرینات از آنها استفاده می کنم – در خانه یا بیرون. خوب ، تا الان Aeropex Mini جدیدتر ، مدرن تر و (از همه بهتر) کوچکتر ، که در ابتدا در CES 2020 اعلام شد ، از چند هفته گذشته در جمجمه من بوده است. من هم آنها را دوست دارم حتی بیشتر.

در اینجا همان چیزی است که ما دوست داریم

 • کیفیت صدای عالی برای هدایت استخوان
 • عمر باتری عالی
 • کمتر مناسب است
 • کلاس حفاظت IP67

و کاری که ما انجام نمی دهیم

 • شارژر ثبت شده
 • تنظیمات EQ نامشخص است
 • فقط در رنگ مشکی موجود است

این تجارت “مینی” چیست؟

اگر در آخرین بیت درباره هدفون های هدایت استخوان تحقیق کرده باشید ، احتمالاً نام Aeropex از AfterShokz را شنیده اید. آنها استاندارد واقعی بهترین هدست هدایت استخوان هستند ، زیرا تقریباً یک سال و نیم پیش منتشر شده اند. Aeropex Mini همان هدفون است که فقط کوچکتر است.

خوب ، گروه کوچکتر هستند. همانطور که هست – فقط نیم اینچ نوار کوتاهتر. خود هدفون ها هم اندازه هستند. اما نوار کوچکتر از آنچه تصور می کنید تأثیر بیشتری در شکل کلی دارد. من یک شخص کچل هستم ، بنابراین موهای لازم برای پر کردن فضای اضافی باقی مانده توسط AfterShokz Air خود را ندارم ، که این باعث می شود Aeropex Mini یک انتخاب عالی برای من باشد. تناسب بسیار محکم تر است.

مقایسه اندازه Aeroepex در مقابل Aeropex Mini
AfterShokz

البته ممکن است از خود بپرسید که چه سایزی باید بدست آورید. خبر خوب: AfterShokz یک راهنما برای کمک به شما در درک این موضوع دارد. اگر شما یک سر بزرگ ضخیم و قدیمی دارید یا موهای زیادی دارید ، احتمالاً اندازه کامل آن را می خواهید. اما اگر سر کوچکتر دارید ، موهای زیادی ندارید ، کودک هستید یا می خواهید تناسب اندام خوبی داشته باشید ، مینی مربا است.

آه ، یک تفاوت کوچک دیگر نیز وجود دارد: Aeropex Mini فقط در رنگ سیاه موجود است. Aeropex معمولی در رنگ های قرمز ، خاکستری ، آبی و مشکی موجود است. ترسناک است اگر رنگ ها را دوست داشته باشید و سر کمی داشته باشید ، اما سلام – شما نمی توانید همه آنها را برنده شوید.

در غیر این صورت یک طرح استاندارد و آشنا در اینجا دریافت می کنید: دکمه چند منظوره (شروع / مکث ، پاسخ / بستن ، نمایش دستیار Google و غیره) در صفحه سمت چپ ، میزان صدا +/- و درگاه شارژ در سمت راست پشت قلاب گوش . برخلاف اکثر AfterShokz های دیگر ، که از طریق انواع مختلف USB شارژ می شوند ، Aeropex از شارژر مغناطیسی خود استفاده می کند. من حدس می زنم که آنها برای بدست آوردن مهر و موم بهتر و درجه بندی IP بالاتر (IP67) این مسیر را طی کرده اند ، اما این برای برخی آزار دهنده است. فقط کابل را گم نکنید!

باحال ، بنابراین … هدایت استخوان؟

Aeropex Mini برای نشان دادن جایی که پد سیم قرار دارد پوشیده شده است
کوری سامرسون

در حالی که سایت خواهر ما How-to Geek بهترین توضیح را در مورد عملکرد فن آوری هدایت استخوان دارد ، من نگاهی سریع و کثیف به شما می دهم. آنها معمولاً گوش خارجی را دور می زنند تا صدا را مستقیماً به گوش داخلی برسانند. چگونه از طریق استخوان گونه. تقریباً همانطور که استفاده می کنند استخوان ها به رفتار ، رهبری صدا.

این یک تجربه عالی و منحصر به فرد است ، اما تحریک کننده نیست. بدون دعوت لازم است اما استفاده از هدفون رسانایی استخوان با استفاده از انواع دیگر هدفون که به برق وصل نمی شوند یا در گوش شما نیز متفاوت است. این مزایای مختلفی دارد ، اما بیشتر از همه مانع شنوایی شما نمی شود ، بنابراین شما از وضعیت آگاهی کامل دارید.

نزدیک بالشتک
پدی که روی استخوان گونه شما قرار می گیرد. کامرون سامرسون

این باعث می شود آنها هر زمان که نیاز به شنیدن آنچه در اطراف شما می گذرد – مانند دوچرخه سواری یا دویدن – عالی می شوند. یا فعالیت دیگری که در آن موسیقی یا پادکست می خواهید ، اما هنوز هم باید بتوانید گوش دهید.

من معمولاً استفاده از هدفون های هدایت استخوان را با یک تلویزیون بازی در یک اتاق مقایسه می کنم. وقتی آن را تماشا می کنید ، توجه شما را به خود جلب می کند و روی صدا از تلویزیون تمرکز می کنید ، اما هنوز هم می توانید چیزهای دیگر را بشنوید. اگر کسی شروع به صحبت با شما کند ، صدای تلویزیون به پس زمینه هدایت می شود تا بتوانید روی صدای آن شخص تمرکز کنید. هدفون هدایت استخوان اساساً همان کار را انجام می دهد. شگفت انگیزه.

اما کم کیفیت صدا چطوره؟

بگذارید یک راز کوچک برای شما بگویم: هدفون های هدایت استخوان به خوبی هدفون یا هدفون نیستند. اما این به معنای بد بودن صدای آنها هم نیست. و صدای Aeropex (Mini) بهتر از هر هدست رسانایی استخوانی است که من تاکنون شنیده ام.

همانطور که قبلاً گفتم ، من تقریباً هر زمان که بیش از یک سال دوچرخه سوار بودم ، از AfterShokz Air استفاده می کردم. کیفیت صدای آنها خوب است – به هر حال ، من بیشتر از اینکه بهترین کیفیت صدا را داشته باشم ، فقط به داشتن موسیقی برای تمرینات علاقه مند هستم ، اما Aeropex (Mini) در سطح دیگری است. وقتی هوا می تواند به نوعی ابری یا خفه باشد ، Aeropex زنده – تازه و تیز به نظر می رسد. من عضو هستم

البته ، در اینجا شما باید انتظارات خود را کنترل کنید – به عنوان مثال ، یک انتهای کم تعریف شده از یک مجموعه هدایت استخوان نخواهید داشت. آنها برای طبقه متوسط ​​سنگین ترند ، که گسترده ترین پوشش فرکانسی را ارائه می دهد. می دانید ، بیشتر “پول برای پول” ، به اصطلاح.

نمای نزدیک دکمه چند منظوره
دکمه چند منظوره کامرون سامرسون

با این حال ، هر کیت AfterShokz همچنین دارای یک جفت گوش گوش است که تجربه کلی صدا را به شدت تغییر می دهد. در نتیجه ، Aeropex Mini دارای دو تنظیمات EQ است – مشخصات پیش فرض برای استفاده با گوش باز است ، بنابراین به همان اندازه که توانایی اداره باس را دارند ، باس را به درون آنها پمپ می کند. با گوش پاک کن ، به نظر می رسد مانند گل خالص است. با فشار دادن و نگه داشتن دو دکمه ولوم به مدت سه ثانیه ، به پروفایل EQ دیگر می روید ، صدای باس را به شدت کاهش می دهد تا صدای آنها بهتر شود. اما در واقع هر زمان که بخواهید می توانید از هر EQ استفاده کنید. همه چیز در آنچه برای شما بهتر به نظر می رسد است.

اما همچنین بزرگترین مشکل من با Aeropex (و Air به این معنا) را ایجاد می کند: وقتی بین دو تنظیمات جابجا می شوید ، پاسخ صوتی می گوید “EQ تغییر کرده” بدون اینکه مشخص کند در کدام حساب کاربری هستید. من بیش از یک سال پیش این اجازه را به هوا دادم ، اما فهمیدم که AfterShokz مطمئناً این مورد را در مدل های جدید اصلاح کرده است. نه می خواهم حداقل با “EQ 1” و “EQ 2” پاسخ دهم. در حقیقت ، OpenMove دقیقاً به همین ترتیب کار می کند – آنها دارای سه پروفایل صوتی هستند و هنگام فعال شدن به هرکدام (استاندارد ، تقویت کننده صدا ، حالت گوش گوش) اطلاع می دهند).

نمای نزدیک شارژر ثبت شده و دکمه های میزان صدا ، Leatherface Pop و Google Nest Hub در پس زمینه
شارژر ثبت شده و دکمه های تنظیم صدا کامرون سامرسون

اما صادقانه بگویم ، من همیشه از AfterShokz به عنوان یک هدست گوش باز استفاده می کنم ، بنابراین به معنای واقعی کلمه هرگز نمایه های صوتی را تغییر نمی دهم. اما این من هستم – شما ممکن است یک هدفون برای همه برنامه ها بخواهید و ایده جفت شدن شاخه های گوش با هدایت استخوان را دوست داشته باشید. در این مورد OpenMove می تواند ، شاید انتخاب بهتری برای شما باشد. فقط به یاد داشته باشید که این هدفون ها با سبک زندگی هستند تا به این اندازه قوی نباشند (IP55 در برابر IP67) و دوام آن ها زیاد نباشد (6 ساعت در مقابل 8 ساعت دوام باتری).

در آخر ، می خواهم کیفیت مکالمات و ارتباطات را لمس کنم. من اخیراً چهار ساعت و نیم دوچرخه سواری داخل سالن را با استفاده از ویژگی آموزش گروهی TrainerRoad (که از فیلم و صدا پشتیبانی می کند) انجام دادم ، و Aeropex Mini شگفت انگیز بود. آنها عالی به نظر می رسیدند و همه می توانستند کاملاً من را بشنوند. این یک مزیت بزرگ برای هر کسی است که به دنبال راهی برای مکالمه تلفنی بدون گوش گرفتن است.

اگر مهمترین نگرانی شما تماس تلفنی و گفتگوی صوتی است ، ممکن است بیشتر به OpenComm علاقه مند باشید ، ظاهری که شبیه Aerpoex است اما برای کیفیت بهتر تماس از میکروفون رونق برخوردار است.

نتیجه گیری: بهترین تلاش برای نگه داشتن استخوان ، فقط کوچکتر

AfterShokz Aeropex Mini با تمرکز بر روی لنت ها
کامرون سامرسون

در تمام مدت هوای من فقط از آنها در دوچرخه استفاده می کردم. اما از آنجا که من Aeropex Mini را آزمایش کردم ، متوجه شدم که کاملاً مرتب به آنها علاقه مند می شوم – چه با دوچرخه و چه با آن. آنها را در خانه حمل می کنم. من آنها را هنگام کار می پوشم. من آنها را به فروشگاه می پوشم. من آنها را می پوشیدم وقتی در مرکز می گشتم و برای بررسی آیفون 12 مینی عکس می گرفتم.

البته صدای هدفون یا هدفون معمولی بهتر است. اما مزایای Aeropex Mini بیشتر از معایب (بسیار معدود) آن است. آنها سبک هستند ، تمام روز دوام می آورند ، فوق العاده راحت هستند و مرا در جاده رها نمی کنند. آنها به سرعت در حال تبدیل شدن به هدفون من برای تقریباً همه برنامه ها هستند.

با این حال ، من همچنین می فهمم که قیمت 160 دلار برای هر ورودی وجود دارد (آنها در زمان نوشتن 125 دلار به فروش می رسند) برای تهیه یك كیت Aeropex یا Aeropex Mini روی گنبد شما. اگر به دنبال چیزی برای آموزش هستید و نیاز دارید که آنها کل روز را دوام بیاورند ، بهترین گزینه برای شما این است. و بین Aeropex یا Aeropex Mini کوچکتر ، آنها برای اندازه های مختلف سر موجود هستند. اما اگر هنوز یک عمر در برنامه کامل فروخته نشده اید ، ممکن است چیزی مانند OpenMove با قیمت مناسب تر ، انتخاب بهتری باشد ، حتی اگر فقط در یک اندازه در دسترس باشد.

در اینجا همان چیزی است که ما دوست داریم

 • کیفیت صدای عالی برای هدایت استخوان
 • عمر باتری عالی
 • کمتر مناسب است
 • کلاس حفاظت IP67

و کاری که ما انجام نمی دهیم

 • شارژر ثبت شده
 • تنظیمات EQ نامشخص است
 • فقط در رنگ مشکی موجود است
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*