نیکون دوره های رایگان عکاسی آنلاین خود را به موقع برای تعطیلات برگرداند – Geek را مرور کنید


نیکون

نیکون در حال حاضر همه 10 درس عکاسی را به صورت رایگان و به موقع برای شکرگذاری ، کریسمس و سال نو منتشر کرده است. هزینه هر درس معمولاً 15 تا 50 دلار است و روی موضوعاتی از جمله تمرکز می شود عکاسی ماکرو و هنر ساخت موزیک ویدئو. نیکون قصد دارد در 31 دسامبر دروس رایگان عکاسی خود را به پایان برساند ، بنابراین قبل از اینکه خیلی دیر شود آنها را بررسی کنید!

دوره های رایگان ارائه شده توسط نیکون باید برای هر عکاس یا فیلمبردار ارزشمند باشد. آنها اصول عکاسی ، عکاسی ماکرو ، پرتره محیطی و موارد دیگر را به شما آموزش می دهند. بعضی از دوره ها مانند شروع کار با DSLR Nikon خود، همچنین برای افرادی که تازه وارد عکاسی دیجیتال هستند ارزشمند است.

پیش از این ، نیکون این تبلیغ را در آوریل در پاسخ به بیماری همه گیر COVID-19 ارائه داده بود. اگر قصد دارید برای عزیزتان دوربین بخرید یا اگر برای کریسمس دوربینی تهیه می کنید ، ممکن است زمان خوبی برای تماشای این آموزشهای رایگان باشد.

می توانید دوره های رایگان عکاسی را از وب سایت Nikon بارگیری کنید ، اگرچه ابتدا باید برای یک حساب کاربری رایگان ثبت نام کنید. باز هم ، Nikon تبلیغات خود را در 31 دسامبر به پایان می رساند ، بنابراین ممکن است بخواهید این فیلم ها را قبل از مشغول بودن کریسمس تماشا کنید.
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*