هدفون Olive Pro سمعک ها را با هدفون های بی سیم واقعی ترکیب می کند – Geek Review


زیتون

سمعک غالباً هزاران دلار هزینه دارد ، نیاز به مراجعه به شنوایی شناسان دارد و انگ می زند. هدفون Olive Pro می خواهد همه این مشکلات را برطرف کند. با پرداخت 300 دلار (اگر اکنون از این کمپین پشتیبانی می کنید 150 دلار) ، مجموعه ای از سمعک ها را دریافت می کنید که شبیه هدفون های بی سیم واقعی هستند و همراه با هوش مصنوعی پیشرفته برای کاهش صدای پس زمینه هستند.

یادداشت مختصر در مورد پروژه های سرمایه گذاری جمعی:

پروژه های سرمایه گذاری Crowdfunding همیشه با این پتانسیل روبرو هستند که شما ممکن است کالای دقیق سفارش داده شده یا کالایی را به دست نیاورید. این تیم دارای سابقه و محصولات موجود در بازار است ، اما این تضمین نمی کند که Olive Pro را تحویل دهد. با مسئولیت خود برگردید.

ما رسانه هایی را دیده ایم که قول می دهند در صورت عدم موفقیت شنوایی شما را بهبود بخشند ، مانند IQBuds Bohe Nuheara. Nuheara نتایج چشمگیری می دهد که به طور بالقوه می تواند زندگی را تغییر دهد ، اما آنها سمعک ندارند و شرکت چنین گفته است.

مردی که گوش خود را در گوش خود قرار داده است.
زیتون

از طرف دیگر Olive ، Olive Pro را به عنوان سمعک واقعی ارائه می دهد و هدفون ها یک گواهی پزشکی کلاس II از FDA دریافت کرده اند. اما برخلاف اکثر سمعک ها ، برای صرفه جویی در هزینه های زیاد مجبور نیستید به یک متخصص مراجعه کنید.

Olive Pro ویژگی های هوش مصنوعی را برای “جداسازی صدای ناخواسته و بهبود موسیقی ، مکالمه ، تلویزیون و موارد دیگر” قول می دهد. شما یک پروفایل شنوایی در برنامه شرکت ایجاد خواهید کرد ، روندی مشابه که توسط سایر درمانگران استفاده می شود.

این هدست دارای یک مجموعه میکروفون داخلی است که به آن کمک می کند تا صدای پس زمینه را گوش داده و از آن جدا شود. این شرکت قول می دهد هفت ساعت گوش دادن با یک بار شارژ و در کل 20 ساعت از کیف شارژ ارائه شده دریافت خواهید کرد. Olive Pro از بلوتوث 5.0 استفاده می کند ، iPX4 ضدآب است ، از شارژ سریع و شارژ بی سیم پشتیبانی می کند و با کمک صوتی ادغام می شود.

شما می توانید Olive Pro را از طریق کمپین Indiegogo این شرکت با قیمت 150 دلار سفارش دهید و Olive می گوید که در Q1 2021 تحویل داده می شود. پس از تبلیغات ، قیمت به 300 دلار افزایش می یابد.
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*