همه چیزهایی که برای اتوماسیون تزئینات کریسمس خود نیاز دارید – بررسی Geek


یک سری چراغهای کریسمس جلوی در خانه صف کشیده اند.
اریک فرانسیس / شاتر استوک

زنگ ها به صدا در می آیند ، شما گوش می دهید؟ آیا می خواهید چیزهایی را که درخشان هستند خودکار کنید؟ منظره ای زیبا چراغ های کریسمس هوشمند هستند که لازم نیست همه آنها را با دست روشن کنید. آهنگ های تقلیدی کنار ، روشن کردن چراغ های کریسمس ، موی چتری و سایر تزیینات با قدرت روشن کردن آنها آزار دهنده است. در اینجا آنچه شما برای اتوماتیک سازی تمام وسایل کریسمس خود در این فصل تعطیلات نیاز دارید ، است.

در این راهنما ، من تصور می کنم که شما در وهله اول نمی خواهید تزئینات جدید کریسمس بخرید. از این گذشته ، تزئینات کریسمس گران است و سالها به طول می انجامد. بنابراین در حالی که چند توصیه برای خرید تزئینات جدید کریسمس مشاهده می کنید ، هدف اصلی این است که آنچه را که قبلاً داشته اید بردارید و آن را هوشمندانه انجام دهید – شروع با تمام مواردی که در پریز وجود دارد.

شاخه های هوشمند ، چه از داخل و چه از بیرون

بیشتر تزئینات کریسمس شما که می درخشند ، منفجر می شوند یا سر و صدا می کنند ، به جای باتری ها به یک شاخه متکی هستند. و بیشتر (اگر نه همه) دارای یک سوئیچ فیزیکی برای کنترل برق و یا روشن شدن به محض روشن شدن آنها هستند. این خوب است – زیرا به این معنی است که آنها با شاخه های هوشمند سازگار هستند.

پلاگین هوشمند به سادگی دستگاهی است که از دوشاخه دستگاه شما و پریز عبور می کند. شما چیزی را به آن وصل کنید ، سپس پلاگین هوشمند را در پریز قرار دهید. سپس می توانید با استفاده از یک برنامه ، کنترل های صوتی یا اتوماسیون ، مدار را به هر جایی که به پلاگین هوشمند خود وصل کرده اید قطع کنید.

برای اکثر تزیینات کریسمس ، این بدان معنی است که به محض اتصال پلاگین هوشمند ، دکوراسیون نیز چنین خواهد شد. اما شما به دو نوع شاخه احتیاج دارید: آنهایی که برای استفاده در فضای باز و دیگری برای استفاده در فضای داخلی.

شاخه های خارجی در برابر شرایط جوی مقاوم هستند

شاخه های خارجی دارای روکش مقاوم در برابر آب و هوا هستند تا بتوانند از باران و برف جان سالم به در ببرند. آنها را در انواع با یک خروجی ، دو خروجی ، Wi-Fi ، Homekit و Z-wave پیدا خواهید کرد. و ما توصیه های زیادی برای پلاگین های هوشمند در فضای باز داریم.

اما اگر قبلاً دستگاه هوشمند خانگی خریداری نکرده اید ، دو شاخه Kasa Smart را به شما پیشنهاد می کنیم. شما می توانید دو عنصر مختلف (مانند چراغ های کریسمس یا دمنده ها) را به دوشاخه Kasa وصل کنید و می توانید هر سوکت را جداگانه کنترل کنید. این بدان معناست که اگر در یک سوراخ چراغهای کریسمس و در سوراخ دیگر یک عصای آب نبات روشن دارید ، می توانید یک یا دو ساعت قبل از چراغ های کریسمس ، آب نبات را روشن کنید.

پلاگین هوشمند خوب در فضای باز

شاخه های داخلی درخت شما … و هر چیز دیگری

اما تزئینات فقط برای فضای باز نیست ، مگر نه؟ درختان کریسمس ، روستاهای زمستانی و دیگران خواستار برق هستند و همچنین می توانید آنها را خودکار کنید. تنها چیزی که به آن نیاز دارید یک فیش هوشمند است و خوشبختانه دوشاخه هوشمند داخل سالن ارزان تر از دوشاخه هوشمند در فضای باز است. مانند پلاگین های هوشمند خارجی ، می توانید افزونه های هوشمند را از طریق Wi-Fi ، Homekit و Z-Wave خریداری کنید. اما برای اکثر مردم ، ما پلاگین های هوشمند Wyze را به شما پیشنهاد می کنیم. آنها فوق العاده ارزان هستند و بسیار خوب کار می کنند.

LED های هوشمند عالی به نظر می رسند اما هزینه زیادی دارند

به جای چراغ های سنتی کریسمس ، می توانید چراغ های LED هوشمند بخرید. اما اولین نواری که به آن برخوردید را خریداری نکنید. بخشی از تصمیم به جایی برمی گردد که قصد دارید نور را قرار دهید. به عنوان مثال ، شما نمی توانید از اکثر LED های هوشمند در خارج استفاده کنید. و مانند سایر دستگاه های هوشمند ، آنها از گزینه های Wi-Fi ، Homekit و Z-Wave استفاده می کنند.

اگر چیزی را می خواهید که دست و پا برایتان هزینه نداشته باشد ، از Philips Hue LightStrip صرف نظر کرده و چیزی با قیمت مناسب تر را انتخاب کنید. ما نوارهای LED iLinktek را برای استفاده در محیط داخلی توصیه می کنیم. آنها در دسترس هستند ، در بسیاری از رنگ ها موجود هستند ، از طریق Wi-Fi کار می کنند و به الکسا و دستیار Google متصل می شوند.

نوار LED هوشمند مقرون به صرفه

و اگر LED های هوشمند خارجی می خواهید ، نوارهای LED LE را امتحان کنید. چراغ های LE IP65 هستند ، که به آنها امکان می دهد با بیشتر سناریوها روبرو شوند. اما ممکن است مجبور باشید برای آویختن آنها خلاق باشید ، زیرا چسب روی LED های ارزان تر چندان مناسب نیست.

بند بیرونی هوشمند

مرکز اتوماسیون همه چیز

اگر از یک شرکت دوشاخه خارجی ، از یک شاخه داخلی و از یک شرکت دیگر LED هوشمند بخرید ، متوجه خواهید شد که بسیاری از برنامه ها را مدیریت می کنید. خیلی سرگرم کننده نخواهد بود ، پس این کار را نکنید. در عوض ، برنامه ها را فقط برای تنظیم دستگاه های خود نصب کنید ، سپس آنها را فراموش کنید. آنها را حذف نصب نکنید – فقط آنها را در یک پوشه برنامه بی فایده قرار دهید و یک مرکز کنترل وسایل خود را در یک مکان دریافت کنید.

به طور سنتی ، این به معنای یک هاب خانه هوشمند مانند Hubitat است ، اما اگر تمام دستگاه های هوشمند Wi-Fi را خریداری کرده باشید ، واقعاً به یک هاب هوشمند سنتی نیاز ندارید. نه ، شما باید یک Amazon Echo Dot تهیه کنید. جمع و جور و مقرون به صرفه است و همچنین شما را آزار نخواهد داد. علاوه بر این ، Echo Dot به شما امکان کنترل فرمان صوتی ، اتوماسیون برای همه دستگاه های خانه هوشمند و توانایی مدیریت موارد خود را از طریق یک برنامه واحد می دهد.

ما معمولاً Nest Mini را در اینجا به عنوان جایگزینی برای Amazon Echo Dot پیشنهاد می کنیم ، اما در مورد اتوماسیون کریسمس اینگونه نیست. اگرچه دستیار Google سرانجام یک برنامه صوتی اضافه کرده است ، اما همچنان در کارهای معمول عقب است. و روال ها نان و کره اتوماسیون است.

کنترل کننده جمع و جور برای خانه هوشمند.

آن را با روال معمول خودکار کنید

الکسا به شما دستورات صوتی می دهد که برای روشن کردن تزئینات کریسمس هر زمان که بخواهید می تواند بسیار مفید باشد. اما ابرقدرت واقعی خانه های هوشمند اتوماسیون است – به عنوان مثال ، خاموش و روشن کردن کارها با گذشت زمان.

اولین کاری که می خواهید انجام دهید اتصال همه چیزهای هوشمند خود به الکسا است. این به این معنی است که موارد هوشمند خانه خود را برای دستورات آسان نامگذاری کرده و سپس آنها را عاقلانه گروه بندی می کنید. شما می توانید یک گروه در فضای باز و یک گروه اتاق نشیمن ایجاد کنید تا فضای داخلی را از خارج جدا کنید. وقتی می خواهید همه چیز را روشن یا خاموش کنید می توانید همه چیز را به گروه دوم “کریسمس” بریزید.

هنگامی که همه این موارد را تنظیم کردید ، نوبت به ایجاد برخی روال می رسد. برای برنامه ریزی ابتدایی ، می توانید از برنامه های معمول الکسا استفاده کنید تا گروه کریسمس را هنگام غروب آفتاب روشن کرده و نیمه شب خاموش کنید (یا هر زمان که مناسب شما باشد). سایت خواهر ما ، How-To Geek ، یک آموزش گسترده در مورد روال های الکسا دارد و شما باید آن را بررسی کنید.

اگر سنسورهایی مانند Wyze Sense دارید و با الکسا همراه شده اید ، حتی می توانید اتوماسیون هایی را اضافه کنید که به حضور شما پاسخ می دهند. اما برای بیشتر نیازهای کریسمس خود می توانید به برنامه ها اعتماد کنید. متأسفانه ، آمازون دیگر دکمه های الکسا را ​​نمی فروشد ، اما اگر یکی از آنها را بخرید ، می توانید با فشار دادن یک دکمه ، روال معمول روشن شدن چراغ ها را نیز ایجاد کنید.

برای روشن کردن چراغ های کریسمس در خانه از دکمه Echo استفاده کنید.

آنچه را برای شما بیشتر منطقی است انتخاب کنید ، اما در این خانه ما وقت را برای تزئینات فضای باز تعیین می کنیم تا هنگام غروب خورشید ادامه یابد و هنگام رفتن به رختخواب خارج شویم. تزئینات داخل خانه زودتر انجام می شود ، با شروع درخت کریسمس و اضافه کردن موارد اضافی در حالی که روز کار تمام می شود.

همه مواردی را که برای خانواده شما مناسب است پیدا کنید و لذت ببرید که با شاخه اشتباه گرفته نشوید!
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*