هم اکنون می توانید یک داروی تجویز شده از طریق آمازون پرایم را طی دو روز دریافت کنید – Geek Review


آمازون

اگر فکر کرده باشید ، “آمازون نمی تواند بزرگتر شود” ، متعجب خواهید شد. این شرکت فروش داروهای تجویزی را در وب سایت خود آغاز کرد و تحویل دو روزه را بدون هزینه اضافی به اعضای Prime ارائه داد. و حتی اگر پوشش دارویی زیادی نداشته باشید ، می توانید تا 80 درصد در مارک های عمومی صرفه جویی کنید. آمازون می گوید “اکثر” برنامه های بیمه را می پذیرد.

هوا نمی تواند عالی تر باشد. بسیاری از ما بیشتر وقت خود را در خانه می گذرانیم و اکنون بیش از هر زمان دیگر خرید آنلاین بخشی معمول از زندگی روزمره ما شده است. امکان باز کردن برنامه در تلفن ، جستجوی دستورالعمل های دقیق مورد نیاز ، مقایسه قیمت ها با یا بدون بیمه و ارسال آن برای شما در کمتر از 48 ساعت بدون اینکه کاناپه را ترک کنید بسیار وحشی است.

مدت مدیدی است که انتقال به داروها برای آمازون در حال انجام است که شرکت داروخانه آنلاین PillPack را در سال 2018 خریداری کرد. در حال حاضر ، هر دو شرکت هنوز به طور جداگانه کار می کنند. سخنگوی آمازون (از طریق Vox) گفت: مشتریانی که بیماری های مزمن دارند و چندین نسخه در روز مصرف می کنند “هنوز هم باید مستقیماً از طریق PillPack سفارش دهند.”

اما در حال حاضر ، آمازون می خواهد برای کسانی که به مواردی مانند داروهای اضطراب یا قرص فشار خون نیاز دارند ، بر روی جریان انبوه تمرکز کند. اگر می خواهید از خرده فروش آنلاین برای نسخه های خود استفاده کنید ، فقط به پزشک خود بگویید که آنها را به داروخانه آمازون بفرستد انگار که مکان فیزیکی دیگری باشد.

و اگر عضوی اصلی هستید که می خواهید داروهای بدون بیمه خریداری کنید ، آمازون از Inside Rx برای ارائه این تخفیف ها استفاده می کند. این شرکت همچنین بیش از 50،000 رابطه با خرده فروشانی مانند CVS ، Costco ، Walgreens و Walmart برقرار كرده است ، به اعضای Prime اجازه می دهد تا در شرایط اضطراب آورتر داروهای خود را مصرف كنند كه منتظر تحویل دو روزه نباشید.

صرف نظر از نظرات شما در مورد آمازون ، این مسئله در زمانی که همه ما در خانه هستیم بسیار مفید شده است. داروهای تجویزی فقط چیز دیگری است که نیازی به ترک خانه ندارید.

منبع: آمازون از طریق Vox
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*