هنگام اشتراک Google One خود به 2 ترابایت – Geek Review ، Nest Mini را رایگان دریافت کنید


گوگل

Google دلیل دیگری برای پرداخت هزینه بیشتر برای اشتراک One Cloud خود به شما ارائه می دهد. هنگامی که فضای ذخیره سازی خود را به 2 ترابایت ارتقا می دهید ، این شرکت اکنون یک Nest Mini رایگان به شما ارائه می دهد. تا 9 دسامبر ، شما می توانید از پیشنهاد استفاده کنید و به نظر می رسد که این پیشنهاد فقط برای مشتریان ایالات متحده در دسترس خواهد بود.

بزرگترین هشدار در اینجا این است که شما باید هزینه برنامه سالانه را بپردازید ، که سالانه 99.99 دلار برای شما هزینه خواهد داشت. اشتراک ماهانه 2 ترابایت ماهانه 9.99 دلار برای شما به همراه دارد. اکنون Google برای مشتریان ایمیل ارسال می کند. باید روی پیوند موجود در ایمیل ضربه بزنید ، این کدی به شما کدی می دهد که می توانید از آن استفاده کنید (که شامل حمل و نقل رایگان است) در Google Store.

Nest Mini رایگان با پیشنهاد 2 ترابایت در Google One
گوگل

در اوایل سال جاری ، این شرکت اعلام کرد VPN رایگان برای کسانی که با 2 ترابایت یا بالاتر در Google One مشترک هستند ارائه می دهد. Nest Mini فقط پیشنهادی دیگر است که سعی در ترغیب مصرف کنندگان برای ارتقا برنامه های خود دارد. شایان ذکر است که بایگانی رایگان “با کیفیت بالا” Google Photos در ژوئن 2021 منقضی می شود ، بنابراین اگر قبلاً این کار را نکرده اید ، ممکن است بخواهید فضای ذخیره سازی را خریداری کنید.

Google One گزینه های زیادی را ارائه می دهد. کمترین میزان آن این است که شما می توانید ماهیانه 1.99 دلار برای 100 گیگابایت پرداخت کنید یا 299.99 دلار دیوانه ماهانه برای 300 TB ذخیره بزرگ پرداخت کنید. با این حال ، به نظر می رسد که تنها در صورت ارتقا specifically برنامه 2 سل ، این پیشنهاد را دریافت خواهید کرد.

از طریق 9to5Google
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*