هنگام خرید یک ساله مایکروسافت 365 – یک کارت هدیه آمازون رایگان با 50 دلار دریافت کنید – مرور Geek


آمازون / مایکروسافت ، نینا طراحی / Shutterstock.com

یکی از معاملات روزانه آمازون اشتراک یک ساله برای خانواده مایکروسافت 365 و کارت هدیه 50 دلاری برای آمازون را فقط با 99.99 دلار ارائه می دهد. معمولاً هزینه برنامه مایکروسافت به تنهایی بسیار زیاد است ، بنابراین مانند گرفتن 50 دلار هدیه رایگان است ، به خصوص اگر قصد دارید از ابتدا برنامه خانواده Microsoft 365 را خریداری کنید.

اشتراک طرح خانواده مایکروسافت 365 یک سال به طول می انجامد ، اما قرار است به طور خودکار تمدید شود ، بنابراین اگر نمی خواهید پس از این مرحله برنامه را ادامه دهید ، حتماً این گزینه را خاموش کنید. در هر زمان از خرید ، می توانید تمدید خودکار را متوقف کنید ، در حالی که مزایای اشتراک خود را برای باقی مانده از آن حفظ می کنید.

Microsoft 365 Family حداکثر شش نفر را تحت پوشش قرار می دهد و با انواع دستگاه های دسک تاپ و موبایل هم در ویندوز و هم در macOS کار می کند. اشتراک به شما امکان دسترسی به همه برنامه های معروف Microsoft 365 Office ، از جمله Microsoft Word ، Outlook ، Excel و PowerPoint را می دهد. همچنین به ازای هر نفر 1 ترابایت فضای ذخیره سازی ابری OneDrive (در کل 6 ترابایت) دریافت خواهید کرد که این معامله را حتی شیرین تر می کند. این یک فرصت عالی برای هر کسی است که از خانه کار می کند یا از راه دور به مدرسه می رود.

کارت هدیه 50 دلاری آمازون به صورت فیزیکی از طریق پست تحویل داده می شود و در یک پاکت کوچک قرار دارد. اگر نمی خواهید آن را برای خود نگه دارید ، این یک ایده مناسب برای هدیه یا جوراب زنانه برای تعطیلات است. کارت هدیه هیچگونه تاریخ انقضا و هزینه ای ندارد.
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*