ووت فقط با 59.99 دلار – Geek Review ، کیت استارت شروع کننده LED Philips Hue White را به فروش می رساند


فیلیپس

اگر منتظر هستید که کیت شروع کننده دکمه هوشمند LED Philips Hue White LED را به دست بیاورید ، زمان آن فرا رسیده است ، زیرا در حال حاضر تنها با قیمت 59.99 دلار در Woot به فروش می رسد. قیمت کیت استارتر معمولاً 99.99 دلار است ، بنابراین این فروش 40٪ تخفیف از قیمت عادی به شما می دهد. خیلی حرف بزن

لامپ ها با آمازون الکسا ، دستیار Google و Apple HomeKit یکپارچه هستند ، بنابراین می توانید به راحتی برنامه های روزمره روشنایی خود را تنظیم کنید تا به شما کمک کند از خواب بیدار شوید ، به خواب بروید یا تمرکز کنید. حتی می توانید وقتی برای کار یا تعطیلات از خانه دور هستید ، روشنایی را طبق برنامه تنظیم کنید تا به نظر برسد کسی هنوز در خانه است.

با داشتن 50 نقطه نور ، می توانید بعداً برای داشتن یک تجربه کامل نور در داخل و خارج ، به راحتی چراغ های بیشتری اضافه کنید. توپی که به راحتی قابل استفاده است به شما امکان می دهد همه آنها را از یک مکان مرکزی کنترل کنید و همچنین می توانید با استفاده از برنامه های تلفن همراه سازگار آنها را کنترل کنید. iOS و اندروید.

این کیت شامل سه لامپ LED هوشمند Philips Hue White A19 60W است – که به راحتی می تواند در اکثر لامپ ها ، وسایل روشنایی و جعبه های داخلی 4 اینچ جای گیرد – همراه با یک توپی و یک دکمه هوشمند با صفحات نصب شده. هاب موجود حتی می تواند تا 50 چراغ را بدون خاموش کردن Wi-Fi کنترل کند. این یک فرصت عالی برای هر کسی است که می خواهد خانه هوشمند خود را ارتقا دهد.
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*