ویژگی جدید دیسک های فیس بوک کمک به دیگران را برای شما آسان تر می کند – مرور Geek


فیس بوک

ممکن است فیس بوک به احترام به حریم خصوصی شما شناخته نشود ، اما گاهی اوقات کارهایی انجام می دهد که قلب شما را گرم می کند. این شرکت “دیسک” را راه اندازی می کند که به مصرف کنندگان امکان می دهد مواد غذایی ، لباس و سایر موارد مهم را برای نیازمندان جمع آوری کنند. علاوه بر این ، فیس بوک خود دستگاه های خاص خود را دارد که به سرعت بخشیدن به تلاش کمک می کند.

این ویژگی همزمان با مرکز کمک جامعه ، که برای اولین بار در سال 2017 راه اندازی شده است ، کار می کند و به کاربران اجازه می دهد تا در شرایط غیرمنتظره مانند بلایای طبیعی ، حوادث آب و هوایی و بله ، حتی همه گیرهای جهانی منابع خود را جمع کنند.

برای راه اندازی دستگاه ، کافیست “نوار جستجوی انجمن” را در نوار جستجوی فیس بوک تایپ کنید ، سپس روی “درخواست یا پیشنهاد کمک” کلیک کنید. از آنجا ، یک دکمه “ایجاد دیسک” را مشاهده خواهید کرد که شما را به فرم مورد نیاز برای پر کردن هدایت می کند ، که شامل تعیین هدف است.

وقتی دیگران پست شما را ببینند ، می توانند ببینند که چه چیزهایی لازم است و چقدر به هدف نزدیک شده اید. دستگاه شما به صورت خودکار در خبرخوان و جدول زمانی و همچنین در مرکز راهنمایی انجمن نشان داده می شود.

فیس بوک می گوید این ویژگی هنوز در دسترس است و در هفته های آینده در دسترس خواهد بود. با نزدیک شدن به تعطیلات و کشمکش مردم برای شیوع بیماری همه گیر ، هوا ممکن است بهتر باشد. زمان بیشتر برای جمع آوری وسایل مورد نیاز بهتر خواهد بود. حدس می زنیم بهتر از اواخر هرگز.

مطمئناً ، این ویژگی جدید ، مانند هر چیز دیگری که در فیس بوک ارسال شده است ، تحت نظارت قرار خواهد گرفت تا اطمینان حاصل شود که همه چیز در استانداردهای جامعه شرکت و سیاست های حمایت از محصولات جامعه متناسب است. وی می گوید بلافاصله همه پست های غیرقانونی حذف می شوند.

اینستاگرام ، که متعلق به فیس بوک است ، به زودی ویژگی جدیدی برای جمع آوری کمک مالی اضافه خواهد کرد. لازم به ذکر است که هم اکنون می توانید برچسب ها را در Stories و Instagram Live به اشتراک بگذارید. و به زودی شما می توانید همین کار را در خوراک اصلی خود انجام دهید. با این حال ، فیس بوک اشاره ای به زمان راه اندازی این ویژگی نکرد.

با این وجود ، صرف نظر از نگاه شما ، استفاده از حوزه شرکت برای کمک به جامعه بسیار عالی است. مخصوصاً اکنون ، در دنیایی که افراد زیادی در خانه می مانند ، به طور بالقوه بدون کار.

از طریق TechCrunch
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*