ویژگی قرنطینه از راه دور Hulu اکنون در هر کجا در دسترس است – مرور Geek


هولو

از اوایل ماه مه ، هولو آزمایش ویژگی Watch Party را شروع کرد که به شما امکان می دهد همان فیلم یا نمایش تلویزیونی را با افراد دیگر بدون حضور در یک اتاق تماشا کنید. این همان ویژگی معرفی شده توسط Plex ، Movies Anywhere و Sling است. اکنون این شرکت این پیشنهاد را به همه ارائه می دهد. و برخلاف دوره آزمایش ، این ویژگی را خواهید داشت ، خواه در سطح تبلیغ باشید یا بدون تبلیغ.

متأسفانه ، سازمان دیده بان Hulu هنوز محدود به مرورگر است. در بیشتر موارد ، این بدان معنی است که شما باید Hulu را روی لپ تاپ یا رایانه خود باز کنید و با استفاده از فناوری مانند Chromecast یا AirPlay آن را پخش کنید تا در تلویزیون پخش شود.

جنبه بهتر: برخلاف برخی از ابزارهای مشاهده با هم ، Hulu به هر کاربر در حزب اجازه می دهد تا پخش ویدئو را کنترل کند. ضربه زدن روی مکث تأثیری در خبرخوان دیگران نخواهد داشت ، اما اگر هنوز عقب هستید ، می توانید برای همگام سازی با بقیه اعضای گروه ، روی “کلیک کنید تا سریعتر” کلیک کنید.

شما می توانید حداکثر هشت دوست یا خانواده را با پشتیبانی از چت صوتی داخلی دعوت کنید ، و این باعث می شود بیشتر از بیشتر شرکت های ارائه دهنده این ویژگی باشند. شایان ذکر است که هولو می گوید ویژگی مشاهده برای “هزاران عنوان” در کتابخانه آن موجود است ، این نشان می دهد که هر فیلم یا نمایش تلویزیونی کار نمی کند.

ابزارهای نظارتی ابزاری بسیار مهم در مدتی بود که اکثر ما در خانه ماندیم. امیدوارم که Hulu در آینده پشتیبانی از برنامه ها را نیز اضافه کند.

منبع: Hulu از طریق Engadget
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*