پادشاه تاج و تختش؟ این فرد برای پایان دادن به مکالمات بزرگنمایی خود از یک زنجیره بارگیری استفاده می کند. – بررسی گیک


من همیشه گفته ام که ما باید زنجیره های کشش بیشتری را در فناوری مدرن بگنجانیم. آنها ساده ، ارزان ، کاربردی هستند و باعث می شوند به توالت های ویکتوریا فکر کنم. بنابراین تعجب من را تصور کنید وقتی تکنسین برایان مور ویدیویی از آخرین اختراع خود را منتشر کرد: مدار بارگیری را که تماسهای زوم پایان می یابد ، بارگیری کنید.

همه ما می دانیم که پایان تماس برای افزایش چقدر دشوار است. وقتی به صفحه نمایش نگاه می کنید باید به دنبال یک دکمه کوچک در دریای دکمه های مینیاتوری باشید و از خود بپرسید که آیا همکارانتان به سختی شما می جنگند یا خیر. حلقه قطع تماس مور با عملی باورنکردنی مشکل را حل می کند. در حقیقت ، به نظر می رسد زنجیره جاذبه مانند اعتماد به نفس و شجاعت مور ، مانند پادشاهی که هر آنچه را که بر تخت سلطنت خود باقیمانده است ، بشوید.

ویدئوی فوق ، منتشر شده در توییتر ، کدگذاری مور ، طراحی و چاپ سه بعدی زنجیره بارگیری خود را نشان می دهد. در یک توییت دیگر ، مور توضیح می دهد که زنجیره کشیدن یک قلم بلوتوثیadafruit است. “هنگامی که کشیده می شود” ، یک فرمان کلیدی به ارسال می کند [Moore’s] رایانه و سپسalfredapp AppleScript را بر اساس این میانبر صفحه کلید راه اندازی می کند که تمام برگه های باز Google Meet را از بین می برد یا تماس ها را افزایش می دهد.

اگر می خواهید در مورد زنجیره بارگیری اطلاعات بیشتری کسب کنید (یا خودتان آن را بسازید) ، مجموعه GitHub برایان مور را ببینید. این شامل فایلهای مورد استفاده برای ساخت مدار بارگیری ، همراه با اطلاعات در مورد مواد مصرفی و سیم کشی است.

منبع: lanewinfield
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*