پخش جریانی بازی GeForce NOW (و “Fortnite”) هم اکنون از طریق مرورگر در iOS در دسترس است – Geek Overview


رازر

اپل هنوز به شدت از اجازه دادن به هیچ یک از سیستم عامل های بازی جریان جدید پربازدید در باغ حصار خود امتناع می کند … بنابراین آنها از پشت سر می آیند. امروز ، NVIDIA اعلام کرد که سرویس GeForce NOW خود را که به کاربران بازی های رایانه ای در Steam و فروشگاه های دیگر منتقل می شود ، در iOS ارائه می دهد. این سرویس از مرورگر آیفون یا آیپد برای نمایش جریان ها استفاده می کند.

کاربران می توانند با نشان دادن پنجره مرورگر به play.geforcenow.com به کتابخانه iF GeForce NOW خود دسترسی پیدا کنند. NVIDIA سریعاً به این نکته اشاره می کند که دسترسی iOS در بتا است: در حال حاضر هیچ رابط لمسی وجود ندارد و به صفحه بازی بلوتوث یا لایتنینگ نیاز است. این بدان معناست که بازیهایی که به ماوس و کیبورد نیاز دارند (مانند استراتژیها یا عناوین MOBA) معمولاً در iOS قابل بازی نیستند.

به جز محدودیت های کنترل ، GeForce NOW در Safari باید کمابیش همان سیستم عامل ویندوز ، Android و Chrome باشد. همه می توانند با اتصال مجدد نامحدود ، هر بار تا یک ساعت به صورت رایگان بازی کنند. افرادی که برای عضویت بنیانگذاران آماده می شوند می توانند به مدت چهار ساعت بازی کنند ، با تصاویر اضافی گرافیکی که توسط فناوری کارت گرافیک NVIDIA RTX ارائه شده است. و برخی از بازی ها شامل پشتیبانی از نسبت ابعاد 4: 3 هستند تا بتوانند در iPad به صورت تمام صفحه بازی کنند.

A la Game Pass ، GeForce NOW با دسترسی شخصی خود به بازی ها همراه نیست ، اما صدها عنوان در فروشگاه های بازی Steam ، Epic و uPlay در صورت وجود آنها موجود است. ده ها بازی رایگان نیز موجود است.

پاورقی Fortnite

یکی از جالب ترین جنبه های آوردن GeForce NOW به iOS این است که از نظر فنی بازگشت آن است Fortnite. قبلا بیشترین بازی موبایل در جهان ، Fortnite از زمانی که Epic قوانین فروشگاه App اپل را برای خریدهای درون برنامه ای در ماه اوت تحقیر کرده است ، فروشگاه Play را مورد لطف خود قرار نداده است.

Fortnite روی آیفون کار می کند
DenPhotos / Shutterstock.com

اما یک نقطه ضعف بزرگ در اینجا وجود دارد: از آنجا که GeForce NOW از نسخه های ویندوز برای بازی های خود که از مراکز داده NVIDIA ارسال می شود استفاده می کند ، بازیکنان تلفن همراه در بهترین حالت با کنترلرها در برابر پخش کننده های رایانه روی ماوس و صفحه کلید بازی می کنند. اینکه بگوییم احتمالاً کشته خواهند شد ، کم نیست.

خبر خوب این است که NVIDIA در حال بررسی این موضوع است. طبق اعلامیه مطبوعاتی اولیه ، NVIDIA مستقیماً با Epic کار می کند تا یک رابط لمسی برای ایجاد کند Fortnite هنگامی که اکنون در GeForce در حال اجرا هستید. اگرچه در زمان راه اندازی آماده نیست ، اما احتمالاً این نسخه لمسی و ابری از Fortnite شبیه نسخه iOS خواهد بود که ماههاست در دسترس نیست. قرار دادن بازیکنان iOS در سرورهای خود – جایی که مجبور نیستند با رایانه با دیگران بازی کنند ، با مزایای کنترل یک طرفه – مزیت آشکاری خواهد بود.

تو به من نگاه می کنی سایبرپانک؟

اعلامیه NVIDIA شامل برخی اخبار در مورد آینده سرویس فراتر از گسترش iOS آن است. انتظار می رود که به کاربران Chrome در مک ، رایانه های شخصی ، لینوکس و دستگاه های Android اجازه دسترسی به GeForce NOW را بدون مشتری نصب محلی در اوایل سال 2021 داده شود. این سرویس در هفته های آینده به عربستان سعودی نیز گسترش خواهد یافت.

شاید قابل توجه ترین مورد برای گیمرهای رایانه های شخصی که قبلاً مجموعه بزرگی دارند: GeForce NOW به زودی به کتابخانه های GOG.com (بازی های قدیمی خوب) دسترسی خواهد داشت. NVIDIA به طور خاص آنچه شرکت انتظار دارد را ذکر کرد سایبرپانک 2077 و جادوگر 3 اولین بازی موجود از طریق GOG – اگرچه آنها نگفتند که آیا عملکرد توسط این بازی آماده خواهد شد سایبرپانک تاریخ شروع 10 دسامبر است.
منبع: khabar-mehman.ir

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*